folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'da Free Yaşam Alanları

İstanbul'da Free Yaşam Alanları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

müridler ve mürideler, serseriler ve tinerciler hepinize kucak dolusu selamlar :)

istanbuldaki herkes gibi bende doğal çevreye özlem duyuyorum. çalışmadıgımız günlerde portatif piknik sandalyeleriyle direk

çökebileceğimiz efendim bir göl kenarı olur ,bir kale dibi olur,ıssız bir ada olur, manzara olur. balık tutabileceğimiz, mangal yapabileceğimiz,

hamakta uyuyabileceğimiz huzur veren favori yerlerinizi paylaşmanızı istiyorum. esas nokta sakin ve ticari faaliyetlerin uzagında doğal ortam

olması. herkesin bilmediği bilse bile her gittiğinizde yüzlerce kişinin içinde kendinizi bulmadıgınız saklı kalmış güzelliklerden bahsediyorum.

arkadaşlar istanbul dedim ama komşu illerden de bilinen yerleri paylaşalım.

hatta belki arkadaşkar gittikleri yerlerin resimlerini çeker ve bu başlık altında bilgi verirse zamanla faydalı bir paylaşım ağımız olur.

tşkler.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yıllarca istanbul da istanbul diye şiirler le türkülerle reklamlarla dizilerle beynimizi yediler.

istanbul dedik bir gidelim görelim dedik. bir gittim kadıköymüdür ne karın ağrısıdır artık.

hoca bir trafik var bir duman var göreceksin. nefesim kesildi kendimi kapalı otobüs duraklarına zor attım.

çocuklar etrafımı sardı peçete prezervatif uzatan abi ne olur al diyen. neyse çocuklardan kurtulduk.

noterde işimizi hal ettik. kadın rüşvet istedi vermedim mk. daha dakika 1 gol 1.

neyse oradada iş bittii. dedik o meşhur sahil kenarına gidip kız kulesi midir kız kalesi midir ne ise oara gittik.

lan bir baktım denizde kamyon lastiği yüzüyor. bu nasıl bir deniz lan dedim.

yerler çekirek dolu kırık şişeler dolu. heryer rezalet. insanlar pisliğin içinde oturmuş aşk yaşıyor.

ben hayatımda istanbul kadar laanet gereksiz insana zararlı bir şehir görmedim.

kimin ne olduğu belli değil mk. nasıl yaşıyorsunuz beyler orada bir fikir verin.?

ulan akşama kadar 100 lira sadece taxi dolmuş parası vermişiz her birimiz mk.

herşeyi geçtim şehir o kadar çirkin karışık ki yerlisi bile adres bilmiyor.

esnafa bir yer soruyoruz bilmiyor. biri yakalasa sikmeye çalışıyor. illakki kazıklayacak yüksek fiyat söyleyecek.

böyle memleketmi olur mk.

gelin antalyaya trafiği yok yolun ortasına uçak indirdin o derece rahat trafik.

insanlar birbirini tanıyor destek oluyor. fiyatlar ucuz.

hal hatır var selamlaşma var. denizi tertmeiz.

kilometrelerce yaşam alanları ücretsiz piknik alanlar duş alma yerleri var.

vay amk. tövbe birdaha istanbula gidersem.

çoluk çocukla gezeyim desen traveti dolu her yer. top tüfekle gezmen lazım.

ne istanbulmuş arkadaş memleket görmemişsiniz siz.

https://www.youtube.com/watch?v=Gz64XSVYy2g Giderayak bir fincan kahve daha!!! :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

florya menekşe plajı - Avcılar sahili

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼 - 🅷🅾🅻🆈 @Kaptan ın daha delikanlı olduğunu kanıtlayan şahsiyet ile tanıştım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erick
    erick's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

yıllarca istanbul da istanbul diye şiirler le türkülerle reklamlarla dizilerle beynimizi yediler.

istanbul dedik bir gidelim görelim dedik. bir gittim kadıköymüdür ne karın ağrısıdır artık.

hoca bir trafik var bir duman var göreceksin. nefesim kesildi kendimi kapalı otobüs duraklarına zor attım.

çocuklar etrafımı sardı peçete prezervatif uzatan abi ne olur al diyen. neyse çocuklardan kurtulduk.

noterde işimizi hal ettik. kadın rüşvet istedi vermedim mk. daha dakika 1 gol 1.

neyse oradada iş bittii. dedik o meşhur sahil kenarına gidip kız kulesi midir kız kalesi midir ne ise oara gittik.

lan bir baktım denizde kamyon lastiği yüzüyor. bu nasıl bir deniz lan dedim.

yerler çekirek dolu kırık şişeler dolu. heryer rezalet. insanlar pisliğin içinde oturmuş aşk yaşıyor.

ben hayatımda istanbul kadar laanet gereksiz insana zararlı bir şehir görmedim.

kimin ne olduğu belli değil mk. nasıl yaşıyorsunuz beyler orada bir fikir verin.?

ulan akşama kadar 100 lira sadece taxi dolmuş parası vermişiz her birimiz mk.

herşeyi geçtim şehir o kadar çirkin karışık ki yerlisi bile adres bilmiyor.

esnafa bir yer soruyoruz bilmiyor. biri yakalasa sikmeye çalışıyor. illakki kazıklayacak yüksek fiyat söyleyecek.

böyle memleketmi olur mk.

gelin antalyaya trafiği yok yolun ortasına uçak indirdin o derece rahat trafik.

insanlar birbirini tanıyor destek oluyor. fiyatlar ucuz.

hal hatır var selamlaşma var. denizi tertmeiz.

kilometrelerce yaşam alanları ücretsiz piknik alanlar duş alma yerleri var.

vay amk. tövbe birdaha istanbula gidersem.

çoluk çocukla gezeyim desen traveti dolu her yer. top tüfekle gezmen lazım.

ne istanbulmuş arkadaş memleket görmemişsiniz siz.

Doğduğumdan beridir istanbuldayım ama yazdıklarının tamamını destekliyorum. Adam akıllı düzenli bi fırsatım olsa da kurtulsam şurdan dediğim çok oldu. Şuan çatalca taraflarında iş gereği temiz havayı az da olsa alabiliyorum. Bu dediklerinden bi nebze uzak:)

Bir var,Bir yok..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

@zalimadam   Hocam bende yillardir istda yasamadim ama dedigin hersey dogru lanet bir sehir ve yakin zamanda donucem geri ve korkuyorum yasamaya  

Nasil yasiyorsunuz soruna gelince= Sike sike :D abir cogunun ailesi yatirimlari  mali mulku cevresi ist da istesende bir yere gidemiorsun  en basitinden ben kalksam antalyaya gidiorum desem ne is ne tanidik ne yol yordam bilioruz gote gelmek garanti gibi keske sizin kadar sansli olsaydikda antalya taraflarinda dogsaydik

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Böyle bir yer var mı yahu istanbulda ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

florya menekşe plajı - Avcılar sahili

Keyfine düşkün adam belli, Florya akar,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur, Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır, Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır, Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir, Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

florya kalitenin adresi sadece uçak sesi fazla gelebilir ama hafta içi oldukça sakin olur 

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

zalimadam ne güzel özetlemiş amk

doğma büyüme istanbulluyum bende şuan gelecek planlarımı askerden sonra kesinlikle burada kurmuyorum. Antalyada akrabalar olduğundan ılımlı bakıyorum her ne kadar cenehennem gibi sıcak olsada. İzmirde keza öyle. Şuan çorludayım burada da bir yaşam varmış ticaret ve sistematik bir yerleşme söz konusu beğendim.

Bide bir istanbullu olarak diğer yerler hep ufak, yavaş huzur evi gibi gelir. "insanlar nasıl burada yaşıyo" diye sorardım kendime. Ama artık geçtim bunları alternatif yollar bakıyorum bende.

Arkadaşın sorusuna gelince; çatalca, karaburun tarafları.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    lstanbul boşuna memurlar için sürgün yeri olmadı. Urfaya hatta mardine giderim, istanbul'a Allah nasip etmesin. Denizi var kolayca giremessin. Yoldan karşıya geçmek için alt geçit aramakla 15 dakika geçirirsin. Bizzat devletce depremde toplanma yeri olarak ayrılmış yerlere avm yapılıyor. Taksim gibi betonsaray yapılan yerleri hiç saymıyorum.
    şu anda bursa otogarında evime(çanakkaleye) gitmek için bekliyorum. Dün dgs ye girmek için geldim. Gelmeden önce planım mini tatil yapmak, pazar gününüde katıp camisi, hanı, hamamı gezmekti. Aman diyim. çanakkalede hergünüm tatilmiş buraya gelince anladım.
    Fırsatın varsa kaç oradan. Denizi çok seviyorsan çanakkaleye, deniz olsun ama yeşilide bol olsun dersen orduya, çok soğuk olsada farketmez denizin nemi ile uğraşamam dersen mardine yerleş.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

mardindeyken sandalyem hasırım bagajımda akşam olmadan çökerim bir tepebin başına çölde Mezopotamya denizinden güzel deniz mi var deniz gibi ayaklarımın altında. içtiğim kafama da girer ruhum huzurla da dolar.

kim miker istanbulu :)

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 1378 Toplam Mesaj: 13