İstanbul'da İş Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

Merhaba müridler, yaklaşık 4 haftadır İstanbul'da iş arıyorum ama bir türlü bulamadım hala. Sen ne iş yapar derseniz bilgisayar ve elektronik dalında her türlü işi yaparım. Elektronik teknikerliği mezunuyum, açık öğretim sosyolojiye devam ediyorum. 9 yıllık bilgisayar teknik destek geçmişim var. İsteyen olursa özgeçmiş de yollayabilirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

kadıköyde ki yazıcıoğlu sokağında rahatlıkla işe bulabılırsın bence gıt bı araştır hoca.

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

ManiakRhifat bunu yazdı:
    -----------------------------

Merhaba müridler, yaklaşık 4 haftadır İstanbul'da iş arıyorum ama bir türlü bulamadım hala. Sen ne iş yapar derseniz bilgisayar ve elektronik dalında her türlü işi yaparım. Elektronik teknikerliği mezunuyum, açık öğretim sosyolojiye devam ediyorum. 9 yıllık bilgisayar teknik destek geçmişim var. İsteyen olursa özgeçmiş de yollayabilirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Usta gıyım magazalarında satıs danısmanı veya Burger kıng gıbı yerlerde calısmak ıstersen bı kac yer onerebılırım?

Allah büyüktür vesselam...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

ManiakRhifat bunu yazdı:

Hacım Mecidiyeköy - Bilgisayarcılar Caddesi'ne git.. Full bilgisayarcı ve bilgisayar tamircileri dolu o sokaktan boş çıkmayacağına eminim.. Yada en kötü Casper gibi firmalarda bilgisayar kurulum teknisyeni olarak çalışabilirsin.

Haydi şansın rastgelsin inşallah bulursun bir yer..

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

giyim mağazasında kasiyerlik yapmak ister misin? öyle dandik bir yer değil. avrupa yakasında büyük bir mağazada. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:

giyim mağazasında kasiyerlik yapmak ister misin? öyle dandik bir yer değil. avrupa yakasında büyük bir mağazada. 

Hangi mağaza hocam ?

dont think twice its all right
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

tecrübe ariyorlar mi  bu işde   ?

bide part- time olarak şansımız nedir .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

boynerde.part time değil. full time. normalde deneyimli arıyorlar; ama şu an çok ihtiyaçları var. 

isteyenler'e mail adresi veriyim. cv yollasınlar. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek

Triumph bunu yazdı:

hocam gerçekten iyi olur, bende avrupa yakasındayım

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Narasimha
    Narasimha's avatar
    Erkek

mecidiyeköy perpaya git çok rahat iş bulursun. gerek teknik servis olsun gerek satış danışmanı

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

perpada nere iş buluo ya direk iş bulur bulur yazmıssınız  ben o kadar sene calıstım panoda olsun camda olsun adam gibi bi ilan görmedim perpadakiler tanıdık işe alırlar güvenilir adam isterler onları yarı yolda bırakmayack falan zaten bos eleman isteyende getir götürür yaptırır adam elektronikciyim dio wallaha sana diecm su mecidiyeköye git sırayla tüm dükkanlara gir selamün aleyküm 4 aydır iş arıorum falan filan gir muhabbete bak mesela biligsayar dünyası olabilir.mete bilgisayar olabilir arbil olabilir ama orda usta vardı galiba mypc servis olabilir mina olabilir fsb olabilir bilen compter olablir gir sırayla hepsine en kötü git radian bilgisayar ustaları hafif kafadan kırıktır mırıktır ama gine ei adamdır git gez bos gezen ekmek yeyemz.

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
Toplam Hit: 2754 Toplam Mesaj: 13