folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Istanbulda Kaliteli Ve Ucuz Alışveriş Yerlerini Paylaşalım.

Istanbulda Kaliteli Ve Ucuz Alışveriş Yerlerini Paylaşalım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wm-t
    wm-t's avatar
    Erkek

Merhabalar. Arkadaşlar istanbulda hertürlü ucuz ve kaliteli yerleri indirimleri paylaşalım. Herkes faydalansin.

İlk ben paylaşayım.

Zeytinburnu Olivium marka giyim Ürünleri Diğer alışveriş merkezleri ne göre daha ucuz oluyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Giyim için: 
    Beyoğlu İş Merkezi bir de caddenin karşısında bir pazar var.
    Aksaray tarafları da ucuz olabiliyor.

Elektronik için:
    Doğubank diyeceğim ama internet yaygınlaştıktan sonra eski cazibesi bitti, siz pazar.org'a baktıktan sonra alın. :p
    Yine de tanıdığınız varsa Doğubank, Perpa iyidir.

CD, DVD:
    Eminönü, Tahtakale taraflarında adamlar sanayi üretimine geçmişti, son durum ne oldu bilmiyorum. Torrent'te bu dayıları sarsmıştır.

Güncelleme 18.10.2013:
    Ayakkabı için Güneşli Metro'nun o taraflarda kaliteli ayakkabı satış mağazaları var.
    Çıtır, çerez, bisküvü... için Firuzköy, Parseller tarafında Bizim market var. Normalde Metro grosmarket misali sadece dükkanı olanlar için ama o kadar da çok dikkat etmiyorlar. Kartı "unuttum" dersiniz ya da oradaki birinin kartını kullanırsınız. Karşı tarafın "hayır" diyeceğini sanmıyorum; harcadıkça size çikolata, gofret hediye veriyorlar.

telekom tarafından 18/Eki/13 20:17 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Giyim icin outlet merkezi 212 alışveriş merkezi iyidir.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

internette herşeyin ucuzunu buluyorum çinden alıyorum ek Kötü 

illa gitmek isteniyorsa güneşli metro

Allura tarafından 17/Eki/13 17:43 tarihinde düzenlenmiştir

"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lc Waiki'den alıyorum sonra tüm semt ikiz kardeşler gibi aynı gömlekle geziyoruz.

mkyb tarafından 17/Eki/13 17:51 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

pendik cumartesi pazarı bazen öyle şeyler oluyorki insan şaşırıyo bu fiyata bu ürün nasıl olur die  :S

lcw+her türlü gideri var (1 tishirte 30 Tl verip 2 sene giyeceğine , 3 tişörte 25 tl verip 1 sene giymek için )

aha şu montun aynısı lcw de 39.90 aldım 2-3 gün önce  mudo fiyatı bu :D

http://www.mudo.com.tr/mont--kabanlar/atlee-mont_297_31064

ayakkabıda http://www.korayspor.com/tr/anasayfa

indirimi takip ediyorum çakma malı ucuza alabiliyorsun

en büyük sıkıntı ayakkabıda  çok pahalı mq ayakkabıları para kıyıp alıyorsun oda daanmıyo :D

kışlık yelek tarzı şeyleri HAKMAR dan alıyorum hakmarı takip etmekte faayda var mesela geçen gün laptop soğutucu fanı 7TL , kablolu mauseyi 4 TL ye aldım.15TL ye gelen kışlık yelekler sağlam çıkıyor.traş bıçaklarını hep hakmardan alırım piyasanın altında satıyorlar.

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gzx
    Gzx's avatar
    Erkek

lcw ta anasını avradını bedava verseler giymem yolda götünüzdeki pantalon yırtılır mal gibi kalırsınız sokaklarda yırtık pantolonla

+ne kadar yalan ne kadar doğru bilmem lcw nin ortağı Leyla zana (lcw sürekli yalanlıyor) ama bilmem

Gzx tarafından 17/Eki/13 19:31 tarihinde düzenlenmiştir

"açık mı var la" yazdı diye ban yiyen adam !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    bana da lazım bu :)
    beklemedeyim :)

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

takip :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

elektronik için herkes karakoy diyor da orda özel bildiğiniz bi yerler var mı?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı
    Giyim icin outlet merkezi 212 alışveriş merkezi iyidir.

katılıyorum ve 212 nin çevresindeki bazı markaların outlet mağazaları vardır onlarda ucuzdur yalnız lcw den ucuz diye giyiniyorum ulan herkes ucuz diye ordan giyiniyor tabi bizizm gibib garibanlar ulan adım başı sonra sokakta herkesle pişti oluyorsun bir mont aldım almaz oalydım 100 kişide aynı montu gördüm düşün yani 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 3609 Toplam Mesaj: 23