folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbulda Poligon

İstanbulda Poligon

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avezgista
    avezgista's avatar
    Dişi

Merhabalar, daha önce istanbulda poligona giden var mı? Önerebileceğiniz neresidir, internetten baktım ama herkes güzel demiş her yer için kötü yorum yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fiki
    fiki's avatar
    Erkek

silivri de var açık hava poligon ama sivil girişi var mı bilmiyorum. polis arkadaşım var, o hep gidiyor oraya

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SquarT
    SquarT's avatar
    Erkek

kucukcekmece beşyol da e5 in hemen yanında isav atış poligonu var ben bir kez gittim memnun kaldım. Tavsiye ederim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avezgista
    avezgista's avatar
    Dişi
    SquarT bunu yazdı

kucukcekmece beşyol da e5 in hemen yanında isav atış poligonu var ben bir kez gittim memnun kaldım. Tavsiye ederim. 

Ücretleri nasıl acaba?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Bu olaya bende meraklıyım, poligonda atış yapabilmek için şartlar neler ? Ruhsat falan nasıl alınmalı yada almadan yapabilir miyiz ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı

Bu olaya bende meraklıyım, poligonda atış yapabilmek için şartlar neler ? Ruhsat falan nasıl alınmalı yada almadan yapabilir miyiz ?

Hocam tabancan varsa bulundurma ruhsatli ise yol izin belgesi aliyorsun emniyetten gidip poligonda parasini verip atış yapabiliyorsun.taşıma ruhsatli ise zaten poligon ücretini verip atış yaparsın.

Tabancan yok ise bazi poligonlar tabanca kiralama yapıyor bi kac çeşitleri oluyor mesela benim gittigimde tabanca kirasi 25 tl , mermi tanesi 2 tl ne kadar istersen ona göre mermi alip atis yapıyorsun.

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı
    erc bunu yazdı

Hocam tabancan varsa bulundurma ruhsatli ise yol izin belgesi aliyorsun emniyetten gidip poligonda parasini verip atış yapabiliyorsun.taşıma ruhsatli ise zaten poligon ücretini verip atış yaparsın.

Tabancan yok ise bazi poligonlar tabanca kiralama yapıyor bi kac çeşitleri oluyor mesela benim gittigimde tabanca kirasi 25 tl , mermi tanesi 2 tl ne kadar istersen ona göre mermi alip atis yapıyorsun.

Hiçbir şeyim yok hocam ne tabanca ne de ruhsat direk poligana gidip atış yapabilir miyim ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı
    erc bunu yazdı

Hiçbir şeyim yok hocam ne tabanca ne de ruhsat direk poligana gidip atış yapabilir miyim ?

yanına bir refakatçi almak şartıyla yapabilirsin, 18 yaşını geçmiş herkes refakatçi olabilir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı
    erc bunu yazdı

Evet yapabilirsin, ne taraftasın şirinevlerde(İsav) ve ümraniyede(Princess Atış Poligonu) gittiğim 2 poligon var.

3 TL mermi ücreti, ekstra tabanca kirası vermiyorsun.  45-50 TL ortalama bir şarjör.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

@RETRET 18 yaşından küçükler için mi geçerli bu refakatçi olayı yoksa her yaş için mi ?

@MuTReFT Pm atıcam hocam size birazdan

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    SquarT bunu yazdı

Arkadaşın dediği yere gittim gerçekten güzel yer.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 2414 Toplam Mesaj: 13
poligon