folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstanbulda Ve Tüm Dünyadaki Esrarengiz Sesler !!!

İstanbulda Ve Tüm Dünyadaki Esrarengiz Sesler !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

gerçek midir yalan mıdır bilemem ama benimde geçen gece duyduğum şu saçma ses haber olmuş ben biri gece gece napıyo demiştim ama işin aslı sanırım farklıymış. haberi http://askmen.mynet.com/yazarlar/alp-turkalp/10528-esrarengiz-ses-neyin-habercisi.html bu bilgisi olan mürit mevcut mu ? 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

2-3 gün sonra '' rusyanın bir deneyi olduğu anlaşıldı'' diyerekten aydınlatılırız.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiaD06
    MiaD06's avatar
    Erkek

garip. şahsen ben Ankara'da oturuyorum ama (yani sesi falan duymadım) ordaki iddaların doğru olduğuna inanmıyorum

Tek isteğim MiaD'ımın dolması .. cart curt.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

2-3 gün sonra '' rusyanın bir deneyi olduğu anlaşıldı'' diyerekten aydınlatılırız.

hocam tüm dünyanın değişik yerlerinde olması çok ilgincime gitti yaa 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

galaktik federasyondan başkası olamaz ak

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

daha öncede konu açılmıştı bayadır dolanıyo bu sesler : )

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Sesi bende duydum, duyunca hemen bi astrale çıktım bi baktım salusa megafonu açık unutmuş.Neyse ki uyardım problem çözüldü, global anonsa kadar ses duymazsınız artık

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    zeybekustasi bunu yazdı

Rusya degil amerika. Hic tesla bobinin sesine dikkat edip buna baktinizmi ? cikan ses ile hemen hemen ayni. Benim dusuncem elektrik ark sesi bu. Haarp dan supeleniyorum diyecegim herseyi ona yoruyorsunuz diyecekler.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Salusa global anons yaparken megafonu açık unutmuş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    HAARP neden olmasın,tam yeri tam zamanı.zayıflatılmaya çalışılan bir ülkeyi bir de deprem ile vurup iyice zarar vermek neden kolay bir yöntem olmasın ki?

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Gökyüzünde garip seslerin sırrı çözüldü.

30 Ağustosda Atlas 5 roketi ile uzaya gönderilen RBSP gözlem uydusu dünyanın etrafında yüksek enerjili ve parçacıklarla dolu geniş bir radyosyonlu alan tesbit etti. Dünyanın hızla bu enerjili bölgeden geçmekte olduğu ve enerji dolu alanın dünyanın etrafından dolanması ile atmosferik seslerin insan kulağının duyabileceği boyutlara ulaşmasına sebep oluyor.

5 Eylülde Dünyanın manyetesforin yayılan ve çığlıkla ıslık arası radyo dalgaları kayıt edilmiş durumda Yeryüzünde atmosferden geçen bu dalgalar insan kulağının duyabileceği aşamaya ulaşmakta.

http://www.youtube.com/watch?v=QVJwq3mH7so&feature=player_embedded

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 2100 Toplam Mesaj: 16