folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbulda Yaşamak (Öğrenci Olarak)

İstanbulda Yaşamak (Öğrenci Olarak)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    bu gün arkadaşlarla oturduk bâyâ bir tartıştık ve bir sonucu waramadık arkadaşlar sizden fikirlerinizi bekliyorum İsatnbulda okumanın avantajı mı çok dezavantajımı çok ?... yani İstanbul okunacak bir şehir mi?......

Boş sayfaya imza atmam!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İstanbul güzel, şehvetli bir orospu gibidir. Kollarının arasında uzanırken neleri kaybettiğinin farkında olmazsın.

Ancak sabah sen uyurken herşeyini alıp gittikten sonra anlarsın...

İstanbul bambaşka bir şehir, İstanbul'u seviyorum!!...

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    evet istanbul güzel şehir ama diyelimki orda üniversite kazandınız beyoğlunda sabahlarmısınız barlara gidermisiniz 10 milyon ulaşım parasıda girse maça gidermisiniz ? sonuçta öğrenci olarak orda eğlenmek mümkün mü yani ?

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    sondayım dersaneye gidiyorum falan işte. Butun arkadaşlar tikky olmuş cadde çocukları gece partilerde sabahlamalar tikky kızları kaldırmalar... Istesem o ortamlara girerim maddi yöndende pek sıkıntım olmaz henuz baba parası yiyorum ama mantıklı bir insan olaak yapmam bunu. Istanbul un çekici yanı bu tip ortamlardır ama buralarda seni harcarlar beş paralık olur kalırsın. Değişir kişiden kişiye durumun. Bence bu ortamlar kişiye hiçbirşey kazandırmaz hatta kaybettirir. Istanbul eğer aklın yerindeyse güzel bir yerdir; özentiysen çoğu zaman zindan olur. En baba özenti olsan en iyi kızları kaldırsanda içiten içe bıkarsın... Istanbul, biz onu nasıl yaşarsak bize öyle davranır..

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    Ankara diyorum... Başka birşey demiyorum :))

Mazeretim var: asabiyim ben.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    ya arkadaşım herşeyin bi kolayı war ya nedir bu senin ulaşım problemi dediğin şey ya arkadaş zaten öğrenci adamsın nerey gidecen belli beyoğlu bar taksim  sonrada yurt bunların hapsini metro ile yapabilirsin tamam ulaşım zor olabilir hayatda pahalı olabilir ama orada herkez kendine göre bir kalıp bulmuş 100 150 milyonla adam yaşıyosa istanbulda öğrenci adam 300 400milyonla Kral olur KRAL....

Boş sayfaya imza atmam!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLegaLL
    iLLegaLL's avatar
    Erkek
    Benim kardeşim İstanbul' da öğrenci usta , derece yaptı üniversite sınavında  ayda net eline 800 lira burs geçiyor yetmiyor biz gönderiyoruz . Haa yaşanmasına yaşanır ayrı mesele ama , öyle istanbul'da eğlencem deliler gibi falan düşüncesine girersen  (bizimki gibi) zor walla benim gibi kek bir abü bulamazsan , adamı ne zaman arasam kiki , kuku karı kız sesi :)))

~~~Knowledge is power and not free~~~
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    iLLegaLL bunu yazdı:

Benim kardeşim İstanbul' da öğrenci usta , derece yaptı üniversite sınavında  ayda net eline 800 lira burs geçiyor yetmiyor biz gönderiyoruz . Haa yaşanmasına yaşanır ayrı mesele ama , öyle istanbul'da eğlencem deliler gibi falan düşüncesine girersen  (bizimki gibi) zor walla benim gibi kek bir abü bulamazsan , adamı ne zaman arasam kiki , kuku karı kız sesi :)))

kuku karı kız sesi :))) koptum bu lafa ya..:DDDD

Boş sayfaya imza atmam!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlarBir İstanbul Masalı ya bu kadarda kötülemeyin istanbulu dünya başkenti olma yolunda buraya gelen turist bayılıyo gelen lerin ağzı bir karış havada izliyo siz beğenmiyorsunuz  ilginç yaw.......Uygun görmeyenUygun görmeyenUygun görmeyen

Boş sayfaya imza atmam!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Turistler cebinde 1000$ larla geliyorlarda o yüzden hoşlarına gidiyor babalar gibi 5 yıldızlı otellerde kalıyor misler gibi TATİL yapıyorlar adam öğrenci ailesinin maddi gücü ortada yani görülen oki her şey bu kadar basit değil:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    ya hocam orası öylede öğrenci adamda 1000$ la ne iişii olur o da kendi çapında eğlenirya okul zamanı tüm konserler ayağının altında tüm tiyatrolar ayağının altında tüm stad ayağının altında bi milli maç oluyo istanbul dışında kimse gelemio ama öğrenci olsak toplanırız 5 10 arkadaş gideriz maçımıza sonra şarkılar söyleye söyle döneriz evimizemi olur artık yurdamı orasını bilmem  ama eğlenceli olacağı kesin

Boş sayfaya imza atmam!
Toplam Hit: 2744 Toplam Mesaj: 19