folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstanbul'daki Denize Girilebilecek Yerler

İstanbul'daki Denize Girilebilecek Yerler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gh990
    gh990's avatar
    Erkek

İstanbul da denize girmek istiyoruz. Özellikle  temiz olan yerler arıyoruz (yosun olmasın) ücretlide olabilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheMayk
    TheMayk's avatar
    Erkek

Gidebilirsen Burch Beach, kınalıada, kilyos kısırkaya ve ağva.

Sperm Gibi Adamlar Var İnsan Olma İhtimalleri Milyonda Bir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

10 tl giriş altınkum foreva.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Florya güneş plajı giriş ücretli nekadar bilmiyorum da Silivri selimpaşada Artemis hotel var orasını tavsiye ederim.

Ama fiyatlar hakkında bilgim yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam istanbul il sınırları içerisinde denize girmek istiyorsan Karadenize kıyısı olan ilçelerde girebilirsin. Marmarayı hiç düşünme hastalık kaparsın mazallah. Daha geçenlerde enez e gittim, gidene kadar marmara ereğlisi falan afedersin ama foseptik kokuyordu resmen

Özellikle spesifik bir yer istiyorsan birkaç saate yazarım 3-5 yer.

torpedo_XL tarafından 20/Ağu/13 11:30 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsortiC
    AsortiC's avatar
    Erkek

valla hocam adalardan uzak durun sadece gezmeye gidilir onu anladım doru düzgün plaj yok geçen heybeliye gittik 40 liraya bi plaj var aile girebiliyor 20 liraya var damsız giremiosun en sonunda biyer bulduk 15TL ordada ayağımı kestim kaç sefer :) bidahada tövbe

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

biz zamanında karaburuna gitmiştik.. deniz çok temiz fakat acaip dalga var ve kaya dolu. adamlar resmen denizdeki kumu boşaltıp kaya ile doldurmus koca koca kayalar var mazallah ayağın kayanın arasında kalsa ölürsün. tavsiye etmiyorum.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

biz zamanında karaburuna gitmiştik.. deniz çok temiz fakat acaip dalga var ve kaya dolu. adamlar resmen denizdeki kumu boşaltıp kaya ile doldurmus koca koca kayalar var mazallah ayağın kayanın arasında kalsa ölürsün. tavsiye etmiyorum.

Bir gün bir yerde kasımpatı yedim, çok güzeldi lezizdi ama ondan sonra mide fesadı geçirdim tüm ironikliğin içinde hastane günlerimden sonra kalkıp restaurant sahibine teşekkür ettim gibi bir şey olmuş hocam.

(bkz: tavuklar çiçek açmış ellerinde pırasa madem yüzme bilmiyon niye çıktın ağaca)

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

Bir gün bir yerde kasımpatı yedim, çok güzeldi lezizdi ama ondan sonra mide fesadı geçirdim tüm ironikliğin içinde hastane günlerimden sonra kalkıp restaurant sahibine teşekkür ettim gibi bir şey olmuş hocam.

(bkz: tavuklar çiçek açmış ellerinde pırasa madem yüzme bilmiyon niye çıktın ağaca)

belki olurda birisi tavsiye eder aklını çeler gider diye yazdım. :D

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

kilyos ve demirciköy beach yazıp aratman yeterli google'da. kafana neresi eserse artık oraya gidersin.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palerider
    Palerider's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

10 tl giriş altınkum foreva.

+1

Bizde hep buraya gidiyoruz güzel yerdir :)

Eskisi gibi değildir belki!
Toplam Hit: 1227 Toplam Mesaj: 12