folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İstanbul‘Un Yeni Belediye Reisi Mustafa Sarıgül Mü?

İstanbul‘Un Yeni Belediye Reisi Mustafa Sarıgül Mü?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

istanbulu alırsa 15 seneye başbakanlığa oynar bunu görmek zor değil. tayyibin yolu takip etmek niyetinde. dua edelim temiz biri sahneye çıksın. bunlar bize gangbang yapacak iyice.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bi cacık olmaz ben diyim :D bırak akpnin elinden belediye almayı bir çok belediyesini bile kaybedebilir. he tabi çankayadaki halk gibi halk çoksa alabilir o ayrı :D

mk çankayada gezelerken bi kahveye oturdum, ilk dikkatimi kaldırımdaki çöpler çekti. kaveciye dedim abi bu ne çöp konteynırı yok mu diye. çok şükür haftada bir çöp arabası geliyo çöpler alıyo daha ne. belediye daha ne yapsın güzel hizmet edyor dedi :D :D gülmekten karnıma ağrı girdi mk :D bu tip insanlar oldukça chp oy alablir. ha akpnin yanına yaklaşamaz o ayrı.

ama sarıgül kılıçdarın yerine geçse eminim biraz daha oyu artabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Başka bir konuya yazdım ama buna da cevap olmuş.

Yerel seçimde İstanbul için Mustafa Sarıgül'e oy verebilirim sebepleri şunlardır:

1. bütçesinin yüzde 20 sine ana arterler gerekçesiyle büyükşehir belediyesi el koyuyor.

2. gelir ve giderleri 13 müfettiş tarafından 4 yıldır denetlendiği halde tek bir yolsuzluk  bulunamadı atılan çamurlar havada kaldı.

3. gelir artırımı ve sinerji çalışmaları avrupada belediyelere örnek model teşkil ediyor.

4. hazineden en az yardımı alan belediye.

5. sadece şişliye değil türkiyenin her yerine hizmet veriyor şişli sınırı içinde olsun olmasın vefat eden vatandaş cenaze aracı bulamazsa şişli belediyesi onlara bir midibüs tahsis ediyor cenazeyi ve kafileyi taşıyıp geri getiriyorlar çok yoksul bir aileyse git gel yemek paraları da veriliyor.

6. yaşlı evleri çok iyi bakım görüyor.

7. fakir ailelere kapalı yardım yapılıyor (koliyle belediye arabasıyla yardım gitmiyor siyah poşetlere koyup kendilerinin alması için arıyorlar)

8. oy alamadığı mahalleleri diğerlerinden ayırmıyor.

9. günde 2 kez çöp arabası çıkarıyor, ara sokakları düzenli asfaltlıyor, durumu çok kötü olan binaların güçlendirilmesi için kredi çıkarıyor.

10. İbadethanelere inanç farkı gözetmeden bakım yapıyor.

11. Sınırları dahilindeki tüm okullara yıllık bütçe ayırıp bakım yaptırıyor.

12. Engelliler için verebildikleri tüm desteği veriyorlar.

13. Sosyal dernekler ve sendikal faaliyetlere destek veriyorlar.

devamı daha bayağa gider...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    joe_black bunu yazdı

bi cacık olmaz ben diyim :D bırak akpnin elinden belediye almayı bir çok belediyesini bile kaybedebilir. he tabi çankayadaki halk gibi halk çoksa alabilir o ayrı :D

mk çankayada gezelerken bi kahveye oturdum, ilk dikkatimi kaldırımdaki çöpler çekti. kaveciye dedim abi bu ne çöp konteynırı yok mu diye. çok şükür haftada bir çöp arabası geliyo çöpler alıyo daha ne. belediye daha ne yapsın güzel hizmet edyor dedi :D :D gülmekten karnıma ağrı girdi mk :D bu tip insanlar oldukça chp oy alablir. ha akpnin yanına yaklaşamaz o ayrı.

ama sarıgül kılıçdarın yerine geçse eminim biraz daha oyu artabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=zDHSIN_rnOk 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Zorlar ama daha erken.

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

istanbulu alırsa 15 seneye başbakanlığa oynar bunu görmek zor değil. tayyibin yolu takip etmek niyetinde. dua edelim temiz biri sahneye çıksın. bunlar bize gangbang yapacak iyice.

Sanılanın aksine Mustafa Sarıgül başbakanlığa oynamayacak, kariyerini İBB Başkanı olarak sonlandırmak istiyor, merak edenler şişlideki ibb seçim çalışma ofisini ziyaret etmeli; 3 bin küsür projesi var, 10 yıl başkan kalıp şişli performansında çalışsa ancak yetiştirebilir. 67 yaşında emekli olacağını söylediğine ve şu anda 57 yaşında olduğuna göre kalır 10 sene. Bu adam 2 dönem başkanlık yapıp ismini kazıtmak istiyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Sarıgül' ün potansiyelinin düşündüğüünüzden bile çok daha yüksek olduğunu göreceksiniz. İstanbul' u asla kaybetmez, kazanır mı diye düşünmeyin bile?

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

sanane ki sen aşağıdaki gibi düşünmüyor musun boşver !

bu ülke yobaz ve fakir 5. dünya ülkesi öyle savaş çıkmayacağına inanırsanız kendinizi kandırırsınız

anca amerika rusya avrupadaki ülkeler savaşı masa başında yapar

türkiyenin düşmanıda benim dostumdur artık

siktiredin bu şerefsiz halk hiçbirşeyi haketmiyor

topraklarınıda kaybetsin sevinirim

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    @DaveReed hocam hesaplar tutmadi galiba (:

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

İstanbul büyükşehirdir, sevdadır, şehirler şehridir. Bir şehirden ötedir.

İstanbulu yönetmek kolay değildir, İstanbul el ayak altına girecek bir sisteme kurban gitmemelidir.

Sarıgül Morgül'e kalacak bir şehir olmamalıdır, halk zaten farkındaydı bu seçimde.

Toplam Hit: 2422 Toplam Mesaj: 21