folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İşte 1000 Yıllık Kehanetler !

İşte 1000 Yıllık Kehanetler !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kivanchh
    kivanchh's avatar
    Erkek
    Bazıları şimdiden 3000 yılının, daha da doğrusu gelecek bin yılın merakına kapıldılar. İşte o kehanetler..

09 Ağustos 2007 17:11
    Tüm olanlar, aslında uzak geleceğin artık çok daha fazla merak edilmesiyle ilgili. Buna Y3K problemi deniyor ve şimdiden stratejilerin geliştirilmesi için çalışmalar yapılıyor. Şu insanoğlu bir garip; daha 2000´i yeni yeni yaşarken, 3000´in hesaplarını yapıyor.

Tahminlerin temel kavramı bilgisayarlar ve internet üzerine; bu ikisinin insanlığı yok edeceğini düşünenler var, tehlikenin çok büyük olduğu belirtilirken, bir an önce uyanmamız isteniyor. Daha da beteri var; 3056 yılında yaşayacak veya yaşamakta olan bir grup devrimcinin bugünü etkilediği ve internetle, bilgisayarların araç olarak kullanıldığı ileri sürülüyor.

Zaman içinde etkin olan bu grup, kendi varlıklarını garantilemek için geçmişi sigortalıyorlar. Kısacası internet bir "Truva Atı" virüsü içeriyor ve 3000 yılından gelen saldırıyı simgeliyor. Üstelik birilerine göre, bu faşist grubun liderinin adı bile belli; General Zere. Bu uçuk görüşü savunanlara göre, kalan 1000 yıl ve bir ay geçmeden evvel harekete geçmemiz gerekiyor.

İşte size bazı öngörüler; kahin Ahmed Watts öngörüyor;

"Bir grup Y3K fanatiği, kendilerini dondurarak, 3000 yılında uyanacaklar. Onları gelecekteki güçler koşulluyor ve 3000 yılı kutlanırken, gezegeni fethetmek için darbe yapacaklar. "

* Nüfusun bu kadar hızlı artması sonucunda, toprak çok değerli ve nadir bulunur bir madde haline gelecek. Uzay teknolojisi sonucunda Ay´a yerleşilecek.

* İnsanlar çok daha zeki olacaklar, genetik mühendisliğinin gelişimi ve teknolojinin avantajları sonucunda çok zeki bir dünya oluşacak.

* Hiçbir kağıt ürün kalmayacak, yerini makineler ve plastik alacak.

* E-mail benzeri teknolojiler sayesinde haberleşme, eğitim ve eğlence sağlanacak.

* İnsanların boyu çok uzayacak ve evrim insan ırkının dışına çıkacak.

* Farklı ırklar kalmayacak, tüm ırklar karışacak ve etnik düşünceler unutulacak.

* Klonlar kullanılacak ama 3000 yılında bile ancak tıbbi amaçlarla klonlamaya izin verilecek." ..

Ve Kay Herod diyor ki:

"3000 yılı olmayacak. Daha önce makineler zamanı durdurmanın yolunu bulacaklar yani artık zaman olmayacak. Aslında bu başladı bile..."

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=269001

(Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anarsist
    Anarsist's avatar
    Erkek
    Bence bunlara inananlar yasadiklarinin bile farkinda degildirler.

Çok günahım varsa neden gamım var Ali gibi şahı-ı merdana düştüm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ALLAHIM sen bunlara akıl fikir ver yarabbim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    amin

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KGD
    KGD's avatar
    Erkek

yahuu geleceği peygamberimiz bile göremiomuş

bnlar neden bahsediolar ya

kahanetmiş züe 

kgd
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

Farklı ırklar kalmayacak, tüm ırklar karışacak ve etnik düşünceler unutulacak.
    ----------------------------------------------------------------------

amk nolursa olsun ben milliyetçiliğimden vazgeçmem :)

o bi yana da ben de bi kehanet ataım bari..

2012 yılında marduk dünyanın götünün dibinden geçerken bi koycak dünyaya dünya neye uğradığını şaşırcak ondan sora nuh tufanı gibi bişey olcak bol bol yağmur kar felaket yıldırım ardından bi çok insan ölcek dünya şartları bundan binlerce yıl öncesine döncek yani ne teknoloji kalcak ne bişe ama tekrar doğallığa kavuşacak yani dünya resetlenmiş olcak ondan sora da birimiz ateşi bulcak ve devam edicez CO2 salımına :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

teknoloji doğru kullanılmadığı taktirde beyindeki hücreleri gercekten öldürüyor.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

bumuymuş kehanetler? bende nostradamus dayinin kehanetleri gibi bişey sandım.. adam hani 11 eylül saldırılarını biliyor ya ondan sonra amerika gücünü ortaya
    koyuyor?

* Nüfusun bu kadar hızlı artması sonucunda, toprak çok değerli ve nadir bulunur bir madde haline gelecek. Uzay teknolojisi sonucunda Ay´a yerleşilecek.

bikere bunu unutsunlar ? o zaman oksijen ve karbondioksit de çok nadir bişey olacak? sokam biz ayda neremizle nefes alıcaz? toprak olmazsa ağaç olmaz ağaç olmazsa böyle besin zinciri gibi bişey..

* E-mail benzeri teknolojiler sayesinde haberleşme, eğitim ve eğlence sağlanacak.
    haberleşme ve eğitimi anladımda .. eğlence ney aq? hadi yarasın bardak sesleri falan? yada nette dansöz mü oynatacaklar?

* İnsanların boyu çok uzayacak ve evrim insan ırkının dışına çıkacak.

hı hı doğru din kültürü hocaları kısalacak dior ne iş? o bilmem kaç yıl uyuyanların boyu 4 metreden başlarken köpekleri bizim boyumuzdayken bizim şimdiki boy ne olacak?

* Farklı ırklar kalmayacak, tüm ırklar karışacak ve etnik düşünceler unutulacak. 
    Türkiye sınırlarındaki hiç bi ırk kaybolmayacak al buda benim kehanetim ..

"3000 yılı olmayacak. Daha önce makineler zamanı durdurmanın yolunu bulacaklar yani artık zaman olmayacak. Aslında bu başladı bile...

al işte yalana bak biri 3000 yılında bunlar olcak dio diğeri 3000 yılı olmayacak

kivanchh sana art bi niyetim yok paylaşım için sağol şu pezoları sevmiorum aq :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkblood
    darkblood's avatar
    Erkek

kahin says:

---------------------------------------

buna sormak lazım!

o zamanki insanlar tuvalette ne kullanacak len??  xD  :D

bilenle bilmeyen bir olur mu?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    darkblood bunu yazdı:
    -----------------------------

kahin says:

buna sormak lazım!

o zamanki insanlar tuvalette ne kullanacak len?? xD :D

----------------------------

olum makineler silecek işte? biz eğilecez ıyy..
    yanlışlıkla fazla kaçırırsa gitmiş olacak 2999 yıllık emek hani dondururuz belki kendimizi..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    darkblood bunu yazdı:

kahin says:

buna sormak lazım!

o zamanki insanlar tuvalette ne kullanacak len??  xD  :D

kullanat plastik don :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 2216 Toplam Mesaj: 20