İşte Biz Erkekler :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phiber
    phiber's avatar
    Erkek
    Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düşürür."Aman Tanrım" diye bağırdığında Tanrı belirir ve "Ne diye bağırıyorsun?" der.

Ormanci baltasını suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler.Tanrı suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir.

"Baltan bu muydu?" diye sorar.Ormancı "Hayır" diye cevaplar.

Tanrı suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüş bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar.
    "Baltan bu muydu?"..Ormancı yine "Hayır" diye cevaplar.Tanrı suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine
    sorar."Baltan bu muydu?" Ormancı "Evet" der.Ormancının dürüstlüğü Tanrı"nın
    çok hoşuna gider ve baltaların üçünü de kendisine verir.Ormancı mutlu bir şekilde evine döner.

Bir zaman sonra ormancı eşiyle birlikte nehir
    boyunca yürürken karısı suya düşer.Ve ormancı "Aman Tanrim" diye bağırır.Tanrı yine belirir ve sorar. "Ne diye bağırıyorsun?"..Ormancı "karım suya
    düştü" der...

Tanrı suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner."senin karın bu mu?" diye sorar.Ormancı "Evet" der.Tanrı sinirlenmistir."Yalan söylüyorsun.Gerçek bu değil" der.Ormanci "Özür dilerim Tanrım.
    ortada bir yanlış anlaşılma söz konusu.Eğer Jennifer Lopez için hayır deseydim bu
    sefer Catherine Zeta-Jones ile geri dönecektin. O"na da hayır deseydim karımla dönecek ve her üçünü de bana verecektin.Tanrım...Ben fakir bir
    adamım ve üç karımın sorumluluğunu taşıyabilecek durumda değilim.Jennifer Lopez"e evet dememin sebebi budur."

Bu hikayeden alınacak ders : Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir.Kendimiz için bisey istiyosak ekmek musaf çarpsin :))))

Saygılarımla.(Bu arada olası bir "ortada tanrıya saygısızlık var" atlama durumu olmadan bunun sadece bir hikaye olduğunu bir dipnot olarak yinelemek isterim :)) )

We come from the net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    cok guzell ellerine saglik..

komik ama birazda dusundurucu...

yalanı hicc sewmem konu ne olursa olsun...
    bence hic bi zaman yalanın sebebi olmaz...

{ n o x } $ebnem ferah - can kırıkları ---- sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portnoy
    Portnoy's avatar
    Erkek
    ehueuehu güzel abiya benim hosuma gitti :))
    ama yine de yalan kötü tabi her zaman dürüst olmak lazım.

I Love This Game.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    phiber bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bu hikayeden alınacak ders : Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygın bir nedeni vardır ve bu başkalarının yararı içindir.Kendimiz için bisey istiyosak ekmek musaf çarpsin :))))

-----------------------------

Aynen katılıyorum. Bi erkek yalan atıyosa kendisi için değil başkabirinin çıkarı için atıyodur. Erkeklere herzaman saygı duyun derim :)))

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phiber
    phiber's avatar
    Erkek
    Yalanı elbette hiçbirimizin sevmemesi doğru olanı yapmadır ama unutmayalım ki beyaz masum yalanların belli bir mantığı akabinde önemli ve bi okadar da olumlu bir amacı var ise hiç bir zararı olmaz Keza hikayede de görüldüğü gibi

We come from the net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Hayır hoca yannış buradan daha senin masum ve beyaz YALAN attığını görebiliyorum
    Yalan ne olursa olsun atılmamalı bunun önyargı ile bir alakası da olmaz
    Gerçekleri sakladıın anda en değerli olguyu yitirtmiş olursun karşındakine hayatı gerçeği
    Hiçbirşekilde yalan atılmamalı atanlarıda suyüzüne çıkarmalı ki bidahakine atmasın zaten yalan söyleyen adamla işim olmaz şimdiye kadar ne çektiysem gerçekleri yerinde anlayamadığımdan çektim bubnun yalanlarla doğrudan bir ilgisi var iyide olsa dürüstlüğü bozar daha anlatacak çok şeyim var ama bir yalan için bu kadarı yeter

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phiber
    phiber's avatar
    Erkek
    En basitinden sevenleri bir araya getirmek için ya da bir hastaya umut vermek için söylenen yalanların sence ne gibi bir zararı olabilir?(...sağladığı yarrarlar haricinde)

We come from the net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Yazılanların hiç birisini okumadım!!

BEn size türk erkeğini anlatıyımmı...
    Anlatayım kısaca,
    erkekler am yalakasıdır evet evet am yyalakası en yakın dostlarını bir kız gördümü satar yavşaktır.
    En yapmayacağı şeyleri kız istedimi yapar..
    Anlam veremiyorum en yakın dostlar güzel bir kız gördümümü kavga eder artistik yapmak için arkadaşlarını ezmeye kalkışır .
    Biz asıl kızlara aptal diyoruzda erkekler daha aptal.
    Gerçi onların hepsi aptal ama bizde azınlık bir akıllı var yanİ!
    beni karıya kıza satan adamı vururum lan!
    planlı günde bir kız gördümü peşine takılan erkek mal dır hoja!
    ne diyim yani.
    ,....

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Aradaki kızgınlık
    ikonumu çalmışsın =)

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Leonardo
    Leonardo's avatar
    Erkek
    Erkek demek Durustluk demek Bu Fıkra Cok ii acıklamıs :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    robertcan
    robertcan's avatar
    Erkek
    Tuna yahu senin actigin basliklarda ise yarar bisey olsa bile bu bolum de GEYIK bolumu
Toplam Hit: 1511 Toplam Mesaj: 12