folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Işte O Danimarkalı(!)Ların Karikatürü

Işte O Danimarkalı(!)Ların Karikatürü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hocam site seni blocklamis... Ayrica niye bu durumlarda Danimarka ya yukleniyosunuz anlamadim, mesela WC - Ezikler grubu, ( cyber -warrior ) da bi dunya hristiyanlarla dalga gecen aksiyon yapiyo, ve bi dunya irkci site var, millet bu siteler icin Turklere degil site sahiplerine veya uyelerine kiziyo... Bi kac orospu cocugu icin ulkeye bu kadar yuklenmek dogru mu ? Gerci devletin 2. ve 3. gazete basimlarina izin vermesi olay cikaran oldu ama yinede tum suc Danimarka nin degil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hocam site beni blokladımı pek anlamam ama yarım saat kadar açılmadı ve arka arkaya attığım pinglere uzun süre cevap gelmedi ve bazı  pinglere gelen cevaplarda baya bi geç geldi mesela 2000-3000ms gibi ve benim merak ettiğim başka yerlerde denemedim ama internet siteleri ip adresi değiştirir mi?bu site gece 5-6 kez falan ip değiştirdi.yoksa siteyi başka yere mi yönlendirdiler?ben pek anlamam fakat biraz bilen birisiyle öğrensem bişeyler yaparım.hocam işte ping logları da burda anlıyosan bi bakıver.http://www.hemenpaylas.com/download/183022/Logwww.drawmohammed.com2006210.txt.html

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sayko
    sayko's avatar
    Erkek
    Beyler resme bakmadım. Ama nasıl bişey oldugunu tahmin ediyorum. Tam ŞEREFSİZ bunlar. Edecek küfür bulamıyorum. Aslında icimden sen onlarlın peygamberine aynısını yap diyorum ama sonra bizde onlara benzeriz.Yani bize yakışmaz biz müslümanız.VE EN ÖNEMLİSİ İNSANIZ......

HECKERİM HECKERSİN HECKER
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Godfadher
    Godfadher's avatar
    Erkek
    kardeşim bu haçlılar ne yapacaklarını şaşırdılar adamlar tarihleri boyunca müslümanlara yenilmişler ama hala igne sokup duruyorlar bence soguk savaş sona eriyor ve sıcak savaş kaçınılmaz ve sonuç yine aynı olacak haçlı ruhu yine boş bir ideoloji oldugunu kendi kendine kanıtlyacak ve dünya yeniden müslümanların egemenligine girecek .(dünyayı 120 yıl bile yönetemediler) biz 700 yıl yönetmiştik ve yine bizim devrimiz başlayacak (bizim icraa ettiklerimizi onlar hayal bile edemezler)  Fatih sultan mehmet han yedi cihan imparatoru...........                                  

THEGodfadher
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mithrandir
    mithrandir's avatar
    Erkek
    bu adamların hepsini domuzlara siktirmek lazım şerefsiz herifler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aziztufan
    aziztufan's avatar
    Erkek
    Adamların amacı resmen orospu çocukluğu yapmak. Bunlara dijital ortamda cevap vermeliyiz. Bence bütün Türk ve Müslüman hackerlar bir olup bu ve buna benzer siteleri hacklemeli. Türkiye'nin en iyi hackerları bir platformda buluşacak ve bu işi bitirmek için , hack yöntemleri için tartışıp bu işe bi nokta koyacaklar. Ben bununla ilgili bi forum yayınlıyorum. Ve tüm hackerleri bekliyorum. Forum Adresi:  http://aftaft.somee.com/forum/default.asp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Beyler Adamların Kendi Peygamberlerinede Saygıları Yok m.q Ama Bizim Dinimiz Bütün Peygamverlere İman Diyor O yüzden asla yanlıs laf ve şeyler yapmayn lütfen Bence svas cıkarmalı bu piçlere...

BAN
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doguhan
    doguhan's avatar
    Hıyarlık Madalyası
    Erkek

Millet Tempo dergisi 10 şubat 2006 sayısının 18 ve 19. sayfalarına bakmanızı ısrarla tavsiye ederim.. Az once gordum Cihat Hazardağlı'nın karikatürü daha iyi olmuş..

Yanımda scanner tasısaydım sısınle paylasırdım ama :)

hikaye
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek

Musket bunu yazdı:

Hocam site seni blocklamis... Ayrica niye bu durumlarda Danimarka ya yukleniyosunuz anlamadim, mesela WC - Ezikler grubu, ( cyber -warrior ) da bi dunya hristiyanlarla dalga gecen aksiyon yapiyo, ve bi dunya irkci site var, millet bu siteler icin Turklere degil site sahiplerine veya uyelerine kiziyo... Bi kac orospu cocugu icin ulkeye bu kadar yuklenmek dogru mu ? Gerci devletin 2. ve 3. gazete basimlarina izin vermesi olay cikaran oldu ama yinede tum suc Danimarka nin degil...

iyi de biz o wc bokunun çizdiği karikatür mü ne haltsa desteklemiyoz bişey etmiyoz onlar da yapmasınlar. Türkler in çoğunun wc den haberi yok. ama danimarka halkının yöneticilerinin %90 ı o gazetedeki piçleri destekliyor.

ayrıca ben bu karikatürü araştırdım o danimarka karikatürleri içinde bulamadım!

zaten bu resim karikatür falan değilki benim diğer gördüklerimde arkada yaralı insanlar falan vardı, kocaman bi surat vardı böcekler falan. karikatürlerde terörist olarak gösteriliyo diye açıklandı.

bu resim o karikatürlerden değil!!!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hocam benim ne yazdigimi iyi okur musun ? Danimarka da da bi dunya adam karsi cikmistir, ayrica site yorumlarini okursaniz, oha bu cok agir olmus fln gibi yorumlar yapilmis... Yani Danimarka nin kokune yuklenmenin manasi yok, spesifik kisilere veya kuruluslara yuklenilmeli,

@pingattack adamlar bu kadar saldiri aldikca host degistirmistir muhtemelen o yuzden ip leri degismistir... ( Kuvvetle muhtemelki inanilmaz bi flood yediler o yuzden host degistirmek zorunda kaldilar b/w bittigi icin ) ping ine cvp gelmemesi de sana ip block atmis olmalarindandir %90
Toplam Hit: 5798 Toplam Mesaj: 35