folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder İstedigin Adresden İstedigin Kadar Mesaj At!!!!!!!

İstedigin Adresden İstedigin Kadar Mesaj At!!!!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    bu konunun daha once acılıp acılmadıgını bilmiyom ama istediginiz adresden istediginz kadar ve junka gitmeden mail atmak istiyorsanız http://www.slies.net/mail.php bu yolla ark larınız cok guzel bir sekilde kandırabilirsiniz gayet eglenceli!!surekli send mail yazan yere basarsanızda cok fazla gidebiliyor!!

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FuriousBuLL
    FuriousBuLL's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bunu denyo launch ile birlikte kullanırsanız neler olacağını siz düşünün artık... ;)

Mazeretim var: asabiyim ben.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    benim mailin junk bölümüne günde bin taneden fazla geliyor ama bir tıklayışta siliyorum :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek
    bu mail bahsettigim gibi JUNKA GİTMİYOR istiyorsan kendi adresinde dene

serseriyim,icerim,dagıtırım bar bar gezerim soranlara kaportacıyım derim kimseyi kafaya takmam sekil yapmaya bayılırım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

Bunun gibi  bir sürü program war.hemde  junk'a düşmeyininden hemde toplu olarak göndereninden :)

bi de mitnickkevin junk'ı tek tıklayışla nası silion beah :) benim 2 click'te oluo :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

metin kardes herkes de zaten bir suru program var link ver bakak o zaman o dediklerinin hepsini içeren bir suru programının linkini ver bakalım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lovehurts
    Lovehurts's avatar
    Erkek
    daha acIk bILgI versen nasIL oLur dostum LInkLer caLIsmIoor... bIr bakarsan IyI oLur...!!!

Iste ak EsIntI her $eY bILdIgIn gIbI...!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

http://www.slies.net/mail.php hocam buraya gir ve to yazan yere gidecek olan kişiyefrom a ise istedigin bi adresi yaz ki bu senin hayal gucune kalmıs sonra mesajını yaz ve send email yazan yere tıkla ok

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    metingorener bunu yazdı:

Bunun gibi  bir sürü program war.hemde  junk'a düşmeyininden hemde toplu olarak göndereninden :)

bi de mitnickkevin junk'ı tek tıklayışla nası silion beah :) benim 2 click'te oluo :D

varsa siteye adresini yazarmısın dostum :) bana lazımda:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ragmendous
    ragmendous's avatar
    Erkek

truvaa kardes sen ne istediklerini yaz bana ben sana yolluyum

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kuleli
    kuleli's avatar
    Erkek

toplu mesaj atan ve junka düşmeyen program var mı? varsa linkini verirseniz sevinirim.

Toplam Hit: 4440 Toplam Mesaj: 15