folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İster Ev Sahibi Olun, İster Kiracı! Konut Sigortası Kampanyası

İster Ev Sahibi Olun, İster Kiracı! Konut Sigortası Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek

Hocam bu fatura olayına kafam takıldı misal fatura bir şekilde yok. nedeni önemli değil yok.:)mesela 2. el ürün ama sonuçta pahalı ve çalındı. Ne olacak ? evim yok ama meraktan soruyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

solutionman bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam bu fatura olayına kafam takıldı misal fatura bir şekilde yok. nedeni önemli değil yok.:)mesela 2. el ürün ama sonuçta pahalı ve çalındı. Ne olacak ? evim yok ama meraktan soruyorum.

1- Yangın Sigortası ve ek teminatları kapsamındaki hasarlarda;
    w İtfaiye Raporu (yangın hasarları için)
    w Takipsizlik Kararı (bazı yangın hasarları için savcılıktan)
    w Fatura
    w Olay beyanı
    w Fotoğraf
    w Tapu veya Kira Kontratı
    w Meteoroloji Raporu (fırtına hasarları için)
    2- Hırsızlık Sigortası kapsamındaki hasarlarda;
    w Müracaat Tutanağı
    w Görgü Tespit Tutanağı
    w Bulunamadı Yazısı (Emniyet Birimlerinden)
    w Hasar talebi beyanı
    w Çalınanlara ait fatura, garanti belgesi, resim v.s.
    3- Cam Kırılması Sigortası kapsamındaki hasarlarda;
    w Fotoğraf (eksper gönderilmeyen hasarlarda)
    w Beyan
    4- Bireysel Kaza Sigortası kapsamındaki hasarlarda;
    w Trafik Tutanağı (Trafik Kazalarında)
    w Beyan
    w Ölüm Raporu
    w Veraset İlamı
    w Sakatlık sözkonusu ise maluliyet raporu (Tam teşekküllü hastaneden)
    5- 3.Şahıs Sorumluluk Sigortası kapsamındaki hasarlarda;
    Bedeni Zararlar
    w Beyan
    w Hastane Raporu
    w Tedavi Masraf Faturaları
    Maddi Zararlar
    w Beyan
    w Masraf Faturaları
    w Fotoğraf

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

up

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

sigorta = dolandırıcılık..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

yıllık mı bu para şimdi

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:

yıllık mı bu para şimdi

yıllık 100 tl

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

sigorta = dolandırıcılık..

Bunlar senin gibi düşünseydi vay hallerine Gidip Ucuzu arayıp 3. sınıf şirketlyere yaptırırsan hasar ödemezlerse bütün şirketleri suçlama

aşağıdaki tablo benim 2 yıllık 1 sigorta şirketine ait 2 siyle birlekte 2 yılda 400 k TL yi geçiyor

Bu sadece benim acenteliğime ait hasarlardır.

çok arzu ediyorsan bütün hasar dosya nolarını vereyim sigorta şirketinin hasar sorgulamasından görebilirsin? :)

ben herzaman açığım

http://g1205.hizliresim.com/x/z/78b0t.jpg

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Sözleşmede de yuva ları tırnak işaretine aldıysan geçimsiz çiftlere sigorta yaparak köşeye dönersin alper :D

Işığı tanrı yaratmış olabilir ama müziği biz yaptık.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0NSt0P
    N0NSt0P's avatar
    Erkek

Deprem vermemişsin de depremsiz konut, işyeri sigortası yaptırmayın. Konut, işyeri sigortası yaptırıcaklar kesinlikle depremi de belirtsin. Yoksa depremde bina giderse içindeki eşya ile ilgili 5kuruş alamazsınız. Deprem bölgesinde yaşıyoruz. Risk büyüdüğü için fiyatta artıcakdır. Onuda ekletince sanırım Alper'in verdiği fiyat  150-200 lira arasında değişir. Bana göre herkes yaptırmalı.

Örn; 10 sene boyunca her sene 200 lira ödeseniz 2bin lira eder. Ama içindeki eşyalar olurda yangın,deprem vs giderse çıkacak masraf çok çok daha fazla.

Ayrıca alper içerideki eşyaların fotoğraflarını çekseler  oda oda  yeterli olur herhal, fatura olmadan. Soygun,yangın,deprem olduğu sürece kanıt niteliği taşıyacaktır. Yangın depremde enkazdan, soygunda ise zaten soygun belirtileri olduğundan karşılamak zorunda ? 

Yaşayan bilinç;bir şekilde birşeyin olasılığını, gerçeğe dönüştürme etkenidir. Evrenimizin oluşundaki en önemli unsur, onu gözlemleyen bilinçtir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

N0NSt0P bunu yazdı:

Deprem vermemişsin de depremsiz konut, işyeri sigortası yaptırmayın. Konut, işyeri sigortası yaptırıcaklar kesinlikle depremi de belirtsin. Yoksa depremde bina giderse içindeki eşya ile ilgili 5kuruş alamazsınız. Deprem bölgesinde yaşıyoruz. Risk büyüdüğü için fiyatta artıcakdır. Onuda ekletince sanırım Alper'in verdiği fiyat  150-200 lira arasında değişir. Bana göre herkes yaptırmalı.

Örn; 10 sene boyunca her sene 200 lira ödeseniz 2bin lira eder. Ama içindeki eşyalar olurda yangın,deprem vs giderse çıkacak masraf çok çok daha fazla.

Ayrıca alper içerideki eşyaların fotoğraflarını çekseler  oda oda  yeterli olur herhal, fatura olmadan. Soygun,yangın,deprem olduğu sürece kanıt niteliği taşıyacaktır. Yangın depremde enkazdan, soygunda ise zaten soygun belirtileri olduğundan karşılamak zorunda ? 

Ek hizmetleri çok düğün günü bartından araba kiraladım poliçede kiralık arabada %50 indirim sağlanır yazıyordu :) hemen kullandım

kendi evime deprem dahil 142 TL ye yaptım seneye indirime uğrayacak dediğin gibi 10 esene yaptırsan 1 milyar eder 1 tv parası bile değil10 yıl boyunca mutlaka başına bir iş gelir evin :)

Toplam Hit: 2640 Toplam Mesaj: 32