folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İstiklal Marşı Ve Yüz Karalarımız

İstiklal Marşı Ve Yüz Karalarımız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:
    -----------------------------

onlar orta yaş ve üstü insanlar ve belkide çogu sadece okur yazar burdan yola çıkarsak ve bu sitede de herkesin ögrenim durumu iyi düzeyde mini anket yapalım istiklal marşının 10 kıtasını ezbere bilen kaç kişi vardır?

güzel yaklaşım yalnız şu da var okul zamanlarında herkes duyuyodur türkçe merak edip lan ne diyo bunlar diyebilmek lazım diyorum ama ona da diycek bişey bulamıyorum yaşam şartlarından bazen insan burnunun ucunu göremiyo videoyu pek izlemedim ama bişeylere koşuşturan kimseler en son teyzede kaldım milletin kafa olmuş zaten davul çok mu takıyolar sanki bizim ülkemizde bu bilgiler sınav geçene okul bitene kadar belliki pek çok insan zaman kaybı olan o yılları hatırlamak istemiyor

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    önemli olan ezberlemek değil anlamaktır. hoş bunlarında anladığını zannetmiyorum ama :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

wert bunu yazdı:
    önemli olan ezberlemek değil anlamaktır. hoş bunlarında anladığını zannetmiyorum ama :D

galiba cevap hakkı dogdu (: kastım birilerinin  kusurlarını ayıplamak yerine kendi kusurlarımıza bakmalıyız ayrıca önemli olan anlamak degil uygulamaktır (:

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

oha

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

ben andımızı da çok severim ne güzel günlerdi :D o kadar boş geçirmeseydim keşke

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Bunun gerçek olduğunu inanmıyorum bilerek yapılmış planlanmış videodur bunlar, haberi veren star tv haberi yapan uğur dündar ve ekibi öçalana sayın diyen it sürüsü yani bunlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

sor hepsi de arefi bilir, defne joy fosteri bilir. adım gibi eminim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

devam ediyoruz vol.2 :) kıbrıs ve yüz karalarımız

http://www.facebook.com/video/video.php?v=158832977505708

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

Bunun gerçek olduğunu inanmıyorum bilerek yapılmış planlanmış videodur bunlar, haberi veren star tv haberi yapan uğur dündar ve ekibi öçalana sayın diyen it sürüsü yani bunlar,

hacı bunlar gerçek.. ve gayet normal buluyorum. ülkenin eğitim düzeyi belli bilmem kaç yaşındaki adamlar, mesela kıbrısın nerede olduğunu ne yapsın? startv bu tür kişilerin çoğunlukta bulunduğu yerlerde yapıyor bunları.

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

olivetti bunu yazdı:

Robinson_Crusoe bunu yazdı:

hacı bunlar gerçek.. ve gayet normal buluyorum. ülkenin eğitim düzeyi belli bilmem kaç yaşındaki adamlar kıbrısın nerede olduğunu ne yapsın? startv bu tür kişilerin çoğunlukta bulunduğu yerlerde yapıyor bunları.

Elbetteki, çıksa ya İstte istiklal caddesine bir sorsa ya..

Sadece bi imza..
Toplam Hit: 3769 Toplam Mesaj: 31