folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstiklal Marşımıza Hakaret Edildi.

İstiklal Marşımıza Hakaret Edildi.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    din iman ayağıyla götürmedikleri mal mürk kalmadı... İç çamaşırlarna kadar soydular daha sonra sırasıyla iç organlaraa geçecekler.... Durmak yok akpye devam gelsin kömürler..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek
    sen Türkiyesin
    büyük düşün :D

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    mndlna bunu yazdı:
    -----------------------------

" İstiklal Marşı, milli bayramlarda, resmi törenlerde, milli maçlarda çalınır.                                                             Hacettepe-Kocaeli maçında, Denizli-Kayseri maçında çalınmaz. SIRADANLAŞTIRILAMAZ, UCUZLAŞTIRILAMAZ....
    Bu uygulama, 12 Eylül cuntası döneminde başlatılmıştır... Başka bir ülkede böyle bir uygulama yoktur.
    Şimdi de, İstiklal Marşı, "bir an önce bitse de maça başlasak" havasında dinlenmektedir. Angarya olmuştur. "Geçiştirilmesi gereken kaçınılmaz bir formalite" durumuna düşürülmüştür. İnsanlar İstiklal Marşı'mızdan "sıkılmaya" başlamışlardır. Buna kimsenin hakkı yoktur! "   

alıntıdır ve bence olaya guzel bı acıklamadır...

ıı

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scarlett
    Scarlett's avatar
    Dişi

Vatanını, bayrağını seven, milli birliğe önem veren insan istiklal marşını korktuğu için değil sevgiyle, gururla ve saygıyla söyleyip dinler zaten.

Bülent Arınç tan ve mensup olduğu güruhtan böyle birşey beklenemez, bu kansızların çıkıp böyle laflar ettiğine şaşırmıyorum artık, milli değerlere bu kadar düşman oldukları için korkarak marş söylemeleri normal.

Benim trajedim şu birkaç satırda: Sevebileceklerim dilsiz, dilimi konuşanlarla konuşacak lakırdım yok...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    usta  ben siyasettiklerin alayının  a.q hepsi aynı bok ama arınca bi yönden  katılıyorum heryerde sözlenince bizim bu yüce marşımız a.q millete  sonra çok doğal bişey gibi geliyo ozamanda  anlamını yitiriyo kimse takmıyo..

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:

bülent istiklal marşını kullanarak Şanlı TÜRK ORDUSUNA aklınca laf sokmaya çalışıyor ama o lafı alırlar adamın ....

adamın götünden kan alırlar kamill kaaan

bu yaptıkları ve söyledikleri unutulmaz hiç şüphem  yok bir gün adamı acı acı bağırtırlar nasıl olsa.

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    Atatürk portreleri andımız marş dil enteresan doğrusu milleti millet yapan şeyler gibi geliyor bana(Atatürk'ün de yazı içinde geçmesinin sebebi milli mücadelenin en başında yer almasından ileri geliyor bazı arkdaşlar bi insana indirgemeyin gibi bişey demeden ben cevap vereyim) milli şuuru bütünleştirici bunun gibi değerler yok oldukça yarın çocuklarımız belki tarihi bizimi gibi öğrenmeyecek Çanakkale Savaşı'ndan yahut Kurtuluş Savaşı'ndan çoşturan, tüyleri diken diken eden sahneler duyamayacklar belki rutine bindi öyle mi huzur evinde İstiklal Marşı'mızla ayağa kalkan o insanlar emin olsunki saygısından sevgisinden o mücadeleye mücadeleyle doğan marşa olan saygısındandır huzurlu olsun belki stadlarda diğer bi çok etkinlikte gençlerimiz angare bi iş olarak görüyodur ki hiç sanmıyorum böyle bi izlenim edinilmişse daha tarihimizi tam manasıyla öğretememelerinden olmuştur Marşımızın hangi olaylar bütünün sonucunda hangi şuurla var olduğunu var edildiği anlayabilme imkanı bulan bi insan katiyen böyle bişey düşünmez düşünemez Balıkesirde İstiklal Marşı sırasında insanlar olduğu yere mıhlanıyor sebebi arınç kadar yüzeysel sığ bakmadıkları içindir belki rutine bindi öyle mi a.q çocukları oldu olacak tarihi baştan yazın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Ne olur ki şu akepe birşey yapsında hemen İslamiyete, Müslümanlığa mal etmeyin. Arkadaşlar bi fırsat buldu mu hemen

dine saldırıyorsunuz. Bülent Arıncın İstiklal Marşı ile ilgili söylediklerinin ne alakası var dinle yapmayın etmeyin yahu

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    seadog bunu yazdı:

Ne olur ki şu akepe birşey yapsında hemen İslamiyete, Müslümanlığa mal etmeyin. Arkadaşlar bi fırsat buldu mu hemen

dine saldırıyorsunuz. Bülent Arıncın İstiklal Marşı ile ilgili söylediklerinin ne alakası var dinle yapmayın etmeyin yahu

bizi bu hale onlar soktu..

bgn bi bakarsın millet meclisinde okunmaz marşımız , yrn bi bakmışsın cocugun ilkokulda okumaz olmuş marşı..

böle başlar bu tarz şeyler snra okumaya okumaya unutursun marşını..bölünür gider vatan bakıp kalırsın ben nerde hata yaptım dersin kendi kendine

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    EmotioN bunu yazdı:
    seadog bunu yazdı:

bizi bu hale onlar soktu..

bgn bi bakarsın millet meclisinde okunmaz marşımız , yrn bi bakmışsın cocugun ilkokulda okumaz olmuş marşı..

böle başlar bu tarz şeyler snra okumaya okumaya unutursun marşını..bölünür gider vatan bakıp kalırsın ben nerde hata yaptım dersin kendi kendine

hadi canım sende

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
Toplam Hit: 5715 Toplam Mesaj: 40