folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İsviçrede Banka Hesabı Nasıl Açılır.

İsviçrede Banka Hesabı Nasıl Açılır.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    arkadaşlar şu meşhur isviçre bankaları var ya hani hesaplara dokunamadıkları onlardan bi tane açmam lazım şimdi bu iş çocuk oyuncağı değil tabide paypal gibi bi online yönetebilirmiyiz yada burdan para transferinde ne gibi işlemlerden geçer v.s v.s kısacası bu isviçre bankaları ile ilgili ne biliyosanız bilmek istiyorum :D

tahribat.com a can feda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    hoca isvicre bankalarında buyuk paralar doner :D mafyalar/hırsızlar/buyuk adamların kullanır genelde oraları ne kadar paran var senin :D///online islem yapabilirsin heralde arastırmak lazım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    canım illa çokmu para lazım yaw allahallaa :D:D yok öle benimki feeeentezi gibin bişe aslında ama kullanmayıda düşünüyorum örenci adamız öle çok param olsa şahsen gider açtırırdım :D:D:D bakarsın bi gün loto falan çıkar :D kenarda bulunsun meret aslında birazda genel kültür olur die şettim :D

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

:D yok hoca az cok faerketmez heralde valla bende merak ettim simdi :D inşallah acılıyodur iş olsun diye bende bi hesap actırırım millete isviçre bankalarında hesabım var deriz. :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

bu kadar fantazik olma müridim... sen zengin bi adama yahut isviçreli bi adama sor. bizim okulda çifte vatandaş bi hoca

war isviçre vatandaşı bi yandan onu görürsem sorayım

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

http://www.ubs.com/ die bi banka buldum ama meret gavurca pek bişe anlamadım açıkçası :D nese araştırmaya devam

http://apps2.ubs.com/locationfinder/search.do?GeoEntityType=5&GeoEntityId=78&EntityTypeId=0 buda istanbul şubesi sanırım 

tahribat.com a can feda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    aga napcan isviçrelerde
    forover Ziraat Bankası :D

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IRF
    IRF's avatar
    Erkek
    alla aşkına boyle birşey olamaz ya... kim durduk yere boyle bişi isterki...sen kesin tahribat.com uyesisindir hea :P :)

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    evet zerdüştüm ben tarikat müridiyim ve niçe alarsa hiç ii olmaz :D

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kapo
    Kapo's avatar
    Erkek
    Arkadaşım isviçre bankasında hesap açman hiç kolay birşey değil. Ben sana şu kadarını söyleyeyim, p.tesi git bir citibank'ta hesap açtırmayı dene bakalım sana ne diyecekler... Ne alakası var deme, sen bir dediğimi yap.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuna
    Tuna's avatar
    Erkek

yok yokk bunun niyeti bozuk.

hosting neyin satıyor. veya cc vsvs elinde yüklü miktar para var

paraları ora atıp sonrasında altı ay yatıp çıkcam sonra harcıcam demek istiyo olabilir=) paypalı bu yüzden istiyordur hehe

yoksa kuyumcumu soydun lem:) off yoksa sen mafyamısın:D kumarhanecüler kıralı yavuz;P

Toplam Hit: 13123 Toplam Mesaj: 14