folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder İşyerinde Çalışanları İzlemek İçin Program

İşyerinde Çalışanları İzlemek İçin Program

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    DeepHouse bunu yazdı

izinsiz insanları izleyemezsin suç yani önce bunu bil, soruna daha  profesyonel bir çözüm bulmak istiyorum firewall'dan tüm sosyal medyayı ilgili calısanları bir grup yapıp engelle AD yapın vardı diye hatırlıyorum kullanıcılar zaten yetkisiz oldugu için program da yüklemeyecekler can sıkıntısından calısıcaklar yani total de olması gereken budur yani kanımca 

emsal aihm kararı var 2016 8. aydan beri izleyebiliyorsun haber vermen de gerekmiyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    DeepHouse bunu yazdı

izinsiz insanları izleyemezsin suç yani önce bunu bil, soruna daha  profesyonel bir çözüm bulmak istiyorum firewall'dan tüm sosyal medyayı ilgili calısanları bir grup yapıp engelle AD yapın vardı diye hatırlıyorum kullanıcılar zaten yetkisiz oldugu için program da yüklemeyecekler can sıkıntısından calısıcaklar yani total de olması gereken budur yani kanımca 

emsal aihm kararı var 2016 8. aydan beri izleyebiliyorsun haber vermen de gerekmiyor.

Kararı gorebilir miyiz ? 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı
    DeepHouse bunu yazdı

Evet burada zaten belirtilen makineler iş yeri tafindan taksim edilen iş amacli verilmiş makineler. 

Burada sen kisiyi değil makineyi gereği ile kullaniliyor mu diye denetliyorsun. iş sozlesmesinde iş yeri alet edevat, deger ve tasinmazlari sahsi işlerim için kullanmayacağım seklinde standart konulan maddelere bağliyarak olayi kapaklatiyorlar.

@Kaptan

Desktopgate cok iyidir. sistem olarak sadece windows u izleyebilmesi tek kotu yani. windows un direk ekran driveri üzerinden veriyi alip serverda tekrar oluşturduklarini idda ediyorlar. Ben dipritorluk anlaşmasi yapmaya gitmiştim yerlerine ama anlaşamadik. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

abi tak hepsinin kafasına gücenlik kamerasını oradan izle :D

kameralar sesli de olsun (: bak o zaman nasıl oluyor anlarsın

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    DeepHouse bunu yazdı

Evet burada zaten belirtilen makineler iş yeri tafindan taksim edilen iş amacli verilmiş makineler. 

Burada sen kisiyi değil makineyi gereği ile kullaniliyor mu diye denetliyorsun. iş sozlesmesinde iş yeri alet edevat, deger ve tasinmazlari sahsi işlerim için kullanmayacağım seklinde standart konulan maddelere bağliyarak olayi kapaklatiyorlar.

@Kaptan

Desktopgate cok iyidir. sistem olarak sadece windows u izleyebilmesi tek kotu yani. windows un direk ekran driveri üzerinden veriyi alip serverda tekrar oluşturduklarini idda ediyorlar. Ben dipritorluk anlaşmasi yapmaya gitmiştim yerlerine ama anlaşamadik. 

Kodlayanlarıda biliyorumda tam özelliklerini denemedim hiç dediğine göre sağlam olmuş 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

edit.

Daniel-Koo tarafından 27/Oca/18 12:16 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    DeepHouse bunu yazdı

@Kaptan

Kodlayanlarıda biliyorumda tam özelliklerini denemedim hiç dediğine göre sağlam olmuş 

kodalyanlardan biri de tahribattan birimiydi ? Holyone ?

ben bu desktopgate ile Holyone bağlantısını kafamda kurmaya çalışıyorum halen çalışıyorum şaun ama hafıza silmiş ama bir bağlantısı var ama nereden ?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

radmin işimizi çözdü

deskgate ile konustum yıllık para istiyorlar 2 milyar 15 bilgisayar kafayı yemişler sendeki lisansın süresi ne kadar kaldı hocam @retret

bu arada güvenlik kamerası var her odada dunlop marka adamlar genede izliyorlar kız oturmuş sabah 9dan aksam 21:00 e kadar yıldız tilbenin biyografısını izlemiş sanki yıldız tilbe doyuruyor karnını

DanqerLine tarafından 27/Oca/18 14:07 tarihinde düzenlenmiştir

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

radmin işimizi çözdü

deskgate ile konustum yıllık para istiyorlar 2 milyar 15 bilgisayar kafayı yemişler sendeki lisansın süresi ne kadar kaldı hocam @retret

bu arada güvenlik kamerası var her odada dunlop marka adamlar genede izliyorlar kız oturmuş sabah 9dan aksam 21:00 e kadar yıldız tilbenin biyografısını izlemiş sanki yıldız tilbe doyuruyor karnını

Hocam level atlamışlar İnsanlık modundan mutant moda geçmişler potansiyel olmuşlar kolay gelsin :} 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

radmin işimizi çözdü

laflara bak işini yapıp izleyemezmi 

millet emeginin karsılıgını almıyormu lafa bak karnını o mu doyuyor diyor bide 

kendi emeğiyle doguruyor he tabi işini yapmayıp böyle kaypaklık yapanın zaten götüne koyayımda harici bir durumdada ilk söylediğim geçerlidir yani

do_som tarafından 27/Oca/18 19:41 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5983 Toplam Mesaj: 34
bedava