folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İtalyada Erasmus Deneyimlerim

İtalyada Erasmus Deneyimlerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

Evet herkes orada kal gelme diyor ama malesef bu imkansız çünkü bana verilen pasaport hizmet pasaportu ve ayrıca para kısıtlıydı ama emin olabilirsinizki 1 yıl içinde tekrar gideceğim 

salla gitsin ölecez zaten :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    erdem358 bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı
    erdem358 bunu yazdı
    Antikky bunu yazdı

Tum yazdiklarini tebessum ederek okudum, sadece pizzayi kesmemeleri konusuna biraz takildim.

Ben hic kesilmemis pizza yemedim ki ben mahalle arasi turist gelmez gecmez en ara sokak yerlerinde bile pizza yedim.

San Marzano domatesi cok iyidir, cok cok iyidir. Donunce tr de yedigin domasler icin diyeceksinki `bu ne amk` :D 

yok arkadaş şart oldu pasaportu alıp gidicem ne inrendiyiyorsunuz. diden var gidemiyen var 

Italya gidilmesi, gorulmesi ve hatta bir sure yasanilmasi gereken en iyi avrupa ulkesi.

Aksini idda eden fetocudur.

niyetin italyaya komple yerleşmek ama hanımı ikna edemiyorum ben ziraat teknikeriyim o yüksek biyolog iş bulma konusunda sıkıntı yaşacağımı düşünmüyorum ama dil biraz ürkütmüyo değil 

hocam dil konusunda bende sıkıntı yaşadım ingilizceme güvendim genel de ingilizce bilmiyorlar :D

blackhorror tarafından 05/Tem/22 13:59 tarihinde düzenlenmiştir

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

https://youtu.be/B8aLgGDDXAs

çektiğim videoları toplu bir şekilde paylaştım 2 3 destek atarsanız sevinirim hocalar

video çekmekte oldukça cahilim ona göre yorumlayın :D

blackhorror tarafından 14/Tem/22 14:23 tarihinde düzenlenmiştir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek
    blackhorror bunu yazdı

çektiğim videoları toplu bir şekilde paylaştım 2 3 destek atarsanız sevinirim hocalar

Uzun uzun izlemedim hocam ama telefonu yan tut video çekerken. İyi eğlenceler.

madrew tarafından 14/Tem/22 15:45 tarihinde düzenlenmiştir

der die das
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Biz de bayram tatilinde kaynana evine geldik diye seviniyoruz, elin oğlu turizmin içinden geçmiş :))

Şaka bi yana mürid çok sevindim gerçekten. Artık benden geçti. Kızlarıma inceden birikim yapıyorum, yurtdışını görmeden evlendirmem. Başka kültürleri, insanları, yaşam tarzlarını görmeden iş hayatına veya evlilik işlerine girmesinler... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    madrew bunu yazdı
    blackhorror bunu yazdı

Uzun uzun izlemedim hocam ama telefonu yan tut video çekerken. İyi eğlenceler.

Saplasın hocam dikkat edicem

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Biz de bayram tatilinde kaynana evine geldik diye seviniyoruz, elin oğlu turizmin içinden geçmiş :))

Şaka bi yana mürid çok sevindim gerçekten. Artık benden geçti. Kızlarıma inceden birikim yapıyorum, yurtdışını görmeden evlendirmem. Başka kültürleri, insanları, yaşam tarzlarını görmeden iş hayatına veya evlilik işlerine girmesinler... 

Kesinlikle hocam yurt dışında herhangi bir ülke görülmeli ben bunu anladım umarım ailen ve sen de yurt dışını görebilirsiniz değerli yorumun için çok teşekkür ederim

Toplam Hit: 4806 Toplam Mesaj: 46
erasmus yurt dışı italya deneyimlerim