İtalyan Organ Mafyası VİDEO Sansursuz + 18

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Organ mafyasımı yoksa kadavramı nedir bilmiyorum ama galiba organ mafyası, sanki koyun parçalıyor, adam o kadar rahat ve soğukkanlı.

VİDEO

http://site.mynet.com/organnn/video.html

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Organ mafyası filan değil.Morgda otopsi uzmanları tarafından çekilmiş.Ayrıca organ mafyası öüler üzerinde değil,canlıların üzerinde çalışır.Özellikle böbrek filan.Hazla heyecan yapmışsın:)

Esenkal

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Bencede morg olabilitesi yüksek.Hem bana yazılar Rusca gibi geldi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    hacılar olsun, ama dehşet görüntüler sonuçta, adam ne kadar soğukkanlı, sonuçta organ çıkarıyolar

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
     arkadaşın eli hafifmiş

-
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

stillalive bunu yazdı:
    -----------------------------
    hacılar olsun, ama dehşet görüntüler sonuçta, adam ne kadar soğukkanlı, sonuçta organ çıkarıyolar
    Sen hiç kurban bayramı görmemiş gibi konuşuyorsun.Kuzum yoksa sen müslüman değilmisin?:)Ne farkı var yahu koyun ile insanın?Amcam çalışırdı morgda,defalarca gittim.Benzer durumları direkt gözlerimle gördüm.Herhalde benim gözler ceset görmekden nasırlandı:)

Esenkal

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    + İtalyada degil rusyada..

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    napıyo bu ya adamlar yarış yapıyo sanki kim önce parçalayacak diye bunlar ne mafya nede otopsici bunlar direkt kasap olmuş artık...

l enfer c est les autres Sartre ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

Turkcu_Dirilis bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:
    Sen hiç kurban bayramı görmemiş gibi konuşuyorsun.Kuzum yoksa sen müslüman değilmisin?:)Ne farkı var yahu koyun ile insanın?Amcam çalışırdı morgda,defalarca gittim.Benzer durumları direkt gözlerimle gördüm.Herhalde benim gözler ceset görmekden nasırlandı:)

Esenkal

hacım yuh yani, koyun ayrı insan ayrı sen ikisinide aynı kefeye koyuyorsun, sanırım alışık olduğun için böyle dedin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Arkadaki müzikte adamı geriyo
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Ayrıca bi araştırmadan çakmışsın başlığı italyan organ mafyası diye.

Sansürsüz + 18 :):):) 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
Toplam Hit: 17937 Toplam Mesaj: 43