folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder İzec Tabletlere Ne Oldu?

İzec Tabletlere Ne Oldu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sanalpazar üzerinden satıyor ürünlerini , bunlardan alacağıma hiç güvenim olmayan casperdan alırım en azından marka imajı bin basar.

agalar çin malı tablete Izec basıyor ainovol alın hi level alın kafanız rahat olsn.

Olay donanımı üretmekte degil yazılımı üretmekte bunu da Apple ve Google yapıyor. İkiside yazılımı kendi yapan üretimi fason yaptıran firmalar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    mfatihbodur bunu yazdı

Hocalar ben hala irtibattayım. 1000 Tabletlik bir iş buldum bozuk numune gönderdi, Turkcelle iş yapıcaktı çin malı tablet götürdü. 20 tane tablet sattı benim müşterime benden gizlemeye çalıştı. Çakalın üç kağıtçı beceriksizin teki bu ufuk tezcan. fabrika kurduk seri üretime geçtik filan hikaye. sakarya da bir fabrika da kasa ürettiryor soranlara fabrika benim diyor. tabletler parça olarak degil bütün olarak çinden getiriyor. çalışma ofisi dediği yer bilgisayar dükkanı gibi :)

tamam hocam şimdi oldu, sen sakarya  falan diyince düşündüm.. meğer benim gördüğüm firma ardıç diye bi yerdi tubitakda.

http://www.ardictech.com/

onlar da en büyük android ekranı ürettiklerini söylüyordu

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 1595 Toplam Mesaj: 13