İzmir Buluşması 07.10.2012

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

kimse gelmıyoru mu var, sen yaz oraya beni de bide amele,alsancak,hannibalgan,(hipo şehir dısında gelemeyebılır) amele alsancak ve hannibalgandan biri gelmesin kendileri bilir sonra toplanamıyonuz fılan demesinler

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    Kehanet bunu yazdı

kimse gelmıyoru mu var, sen yaz oraya beni de bide amele,alsancak,hannibalgan,(hipo şehir dısında gelemeyebılır) amele alsancak ve hannibalgandan biri gelmesin kendileri bilir sonra toplanamıyonuz fılan demesinler

aq ne zaman toplanıyorsunuz tarih filan yazmıyor 19 u gece gelicem ben anca 21 ı fılan 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

yarın saat 15 de alsancak ta sevinç in önünde ozaman.

1- ben

2- keho

3- uz-i

amele, hanibal, alsanak, shawn, diğer izmili müridler. bekliyoruz.

3 kişi geliyorum dedi bakalım başka gelen olcakmı?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

valla konuyu hortlatıyorum yine ama süper bir buluşma oldu. gelmeyen/gelemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdı :)

ben,uz-i, kehanet ve hanibal buluştuk. daha sonrada amele ile alsancak geldiler. totalde 6 kişi çimbar da süper eğlendik.

amele ile alsancak gelene kadar, biz 4ümüz değişiklik olsun diye doğa kafeye takıldık.

ortam süper oldu, eğlence süper oldu. espriler havada uçuşştu. kısacası yarıldım ben gülmekten.

inşallah bir dahakine daha fazla katılım ile daha fazla eğleniriz.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

aynen  

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

sırada ki bulusmayı yine siz organize edin bence çok kötü zamana denk gelmis kimse müsait değildi. öbür bulusmada katılım cok artar

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BURAK_X
    BURAK_X's avatar
    Erkek

Bi sms ataydınız keşke :(

[noneyim]

<love> <canimcicimaylari> <uzatmalar> <kavgagurultu> </love>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    BURAK_X bunu yazdı

[noneyim]

crime mesaj attı

:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı
    BURAK_X bunu yazdı

[noneyim]

crime mesaj attı

bırak allah aşkına murat abıye buradanda yazıyoruz ayrı bır havalarda böylede olmaz ki arkadaş !

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    wasd bunu yazdı
    BURAK_X bunu yazdı

[noneyim]

crime mesaj attı

bırak allah aşkına murat abıye buradanda yazıyoruz ayrı bır havalarda böylede olmaz ki arkadaş !

neyin havası alaattin? kime ne hava yaptım şimdiye kadar. sana mesaj atmadım çünkü ayın 19 unda gelcem demişsin bi mesajında. onamı alındın çocuk gibi?

Toplam Hit: 12622 Toplam Mesaj: 96