folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder İzmir Dikili Konut Fiyatları Bilgisi

İzmir Dikili Konut Fiyatları Bilgisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

selam hacılar bir yazlık almayı planlıyoruz İzmir Dikilide fakat konut fiyatları nedir ne değildir bilmiyoruz, mülkün ada parsel sokak numara vs her bilgisi var. Emlak işiyle uğraşanlar yardımcı olabilir mi ?

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Selamlar hacı abi.Ben Antalyada emlak işi yapıyorum o bölgedeki komşular ile görüş fiyat ortalamasını bulabilirsin.Yada emlak ofisleri ile görüşerek o bölgedeki ortalama fiyatları çıkartabilirsin.Evi görmek yetmez elbette;Cephesine,bakımlı olup olmamasına,masrafa her şeyine detaylıca bakmak gerekir.İskan varmı mutlaka sor yoksa çok başın ağrıyabilir.

Takıldıgın konu olursa burdan yada özelden şaaapabilirsin :D

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Ücretler hakkında tam bi bilgim yok. Dikili gereksiz pahalı diye biliyorum.

Çandarlı'ya bakın. Balıkesir tarafı düşünürsen Akçay olabilir. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

sen tam adresi ve paftaya filan gerek yok, kayınpederin ve arkadasların orada yazlıkları var 3 assa 5 yukarı bişeyler söylemeye calısırım

veya tam olarak ne taraftan almak istiyorsunuz onu da söylersen belki kayınpederin de kulagına gelen bişeyler vardır onları yonlendiririz.

görüşürsün aklına yatarsa alırsın.

bu arada memleket neresi hocam?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Hocam Selamlar

Fiyatlarına en kolayı sahibinden.com üzerinden erişebilirsin. Bir kaç ay önce bende baktım, okuduğum yorumların çoğu olumsuzdu. Sürekli rüzgarlı, ve gereksiz pahalı diyorlar genel olarak.

Bunları düşünmeni tavsiye edebilirim. Ben balıkesir gömeç de kaldım, hem uygun hem güzel bir yer. Dikiliye de yakın, tavsiye edebilirim.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ransack
    Ransack's avatar
    Erkek

Yorumlar için teşekkürler hocalar, bir tanıdığım satıyor 2 katlı bir yazlık. Ben İstanbulda olduğum için dikili de fiyatları bilmiyorum. Konutun resmi ve ada parsel numaraları var. Sahibinden baktım bir kaç konuta ama burada bilen arkadaşlara da sormak istedim.

Ben hatayı çevrim dışı yaşıyorum , Hayat beni engellese nolur...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

dikiliyi siktiret çandarlıdan al 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Headshot işte böyle bişi :))

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DuPi
    DuPi's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Hocam Selamlar

Fiyatlarına en kolayı sahibinden.com üzerinden erişebilirsin. Bir kaç ay önce bende baktım, okuduğum yorumların çoğu olumsuzdu. Sürekli rüzgarlı, ve gereksiz pahalı diyorlar genel olarak.

Bunları düşünmeni tavsiye edebilirim. Ben balıkesir gömeç de kaldım, hem uygun hem güzel bir yer. Dikiliye de yakın, tavsiye edebilirim.

Fırsata dönüştürün :) bknz : GOOGLE ARAMA

Ne zaman birşey öğrenmek istesem, Birden Vaktim Kalmıyor ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Hocam Selamlar

Hacı abi sahibinden.com fiyatları çok şişmiş gidiyor malesef

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı
    hipokondriyak bunu yazdı

Headshot işte böyle bişi :))

bana sorarsan seferhısar tarafları daha guzel ama boyle yazlık anlayısı bana ters gelıyor denız goren bıryerden denıze 30 dk uzaklıkta fılan bır koyden fılan bır yer tutabılır ınsan aslıdna 

yazlıgın cok bır anlamı yok denıze bıle gıtmıyor ınsan ha yılda 1 hafta 10 gun tatılın olur gelıp otururur dınlenırım dıyorsan da cok ta mantıklı degıl yazlık alacagın paraya her yıl baska yere gıdersın en kapsamlı sekılde tatıl yapar gezersın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 1082 Toplam Mesaj: 13
emlak konut yazlık izmir