İzmir Kan Verme Etkinliği 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

valla kimselerden ses seda çıkmadı. ben bu arada 2 kere yakınıma kan vermeye gittim hastaneye, yedeklere kan verdirdim. malum organize edip kan veremiyorum demek olmaz diye :) ama bu pazar için mobil kan alma istasyonu yeri öğrenemedim. haftaya erteleyelim. karakutu  ( :D ) da izmire gelsin. mahrum olmasın.

ne dersiniz?

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

neden olmasın :)

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KeRiM_0_5
    KeRiM_0_5's avatar
    Erkek

15-20 gun oldu kan vereli benden tekrar almazlar ama haftaya olursa muhabbet icin gelirim bulusmaya

Bilgi tamamen özgür olmalıdır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek

karakutu(bayram abi) gelsin izmir'e öyle yapalım valla süper olur valla

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Shawn bunu yazdı

hacı abi senin dediğin karakutu ile crimeangelin dediği karakutu aynı kişi değil :) fatih hayvanının benim nickimi karakule yerine  karakutu yazmasından mütevellit bunlar bana karakutu diyor zira karakutu dediğiniz kişinin izmirle pek bi alakası yok sanırsam

Ayrıca izmirdeyim bensiz yapamazsınız çünkü benden başka kan veren bi crimeangel var yani :D

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Selanikli
    Selanikli's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    Shawn bunu yazdı

hacı abi senin dediğin karakutu ile crimeangelin dediği karakutu aynı kişi değil :) fatih hayvanının benim nickimi karakule yerine  karakutu yazmasından mütevellit bunlar bana karakutu diyor zira karakutu dediğiniz kişinin izmirle pek bi alakası yok sanırsam

Ayrıca izmirdeyim bensiz yapamazsınız çünkü benden başka kan veren bi crimeangel var yani :D

valla hacı yeni farkediyorum yazdıklarımı o gün kafam çok güzeldi şimdi gördüm :D ama bi olsun bende gelicem valla okul olmadığı vakitler gelirim :)

Toplam Hit: 2871 Toplam Mesaj: 27