folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir Mekanları

İzmir Mekanları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Bir İş Dolayısıyla İzmire Geldim. Fotoğraf Makinemide Getirdim. Gelmişken İzmirin Fotoğraflarını Çekip Bir Albüm Yapmak İstiyorum. Saat Kulesi Ve Alsancağı Dün Gittim Gördüm Resim Çektim. Amacım Az-Çok Tarihi Barındıran Yada Görseli Az Daha İyi Olan Yerleri Çekmek İzmirliler Bir Yerler Önerin.

Saygılar.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

kadife kale :E

balçova taraflarına gidebilirsin bucaya gel bişey yok tınaztepeye gidip dağ bayır çekebilirsin :D antik kentlere gidebilirsin hocam yada şirince miydi nereydi bi yer vardı baya güzel eski mekanlar felan unuttum adını ama :|

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

DaSpOnGe bunu yazdı:
    -----------------------------

balçova taraflarına gidebilirsin bucaya gel bişey yok tınaztepeye gidip dağ bayır çekebilirsin :D antik kentlere gidebilirsin hocam yada şirince miydi nereydi bi yer vardı baya güzel eski mekanlar felan unuttum adını ama :|

kaleye çıkarsa inemez :D

şirince olur, efes olur, inciraltı bile olur.

bu arada lan teres madem alsancaktaydın. bana niye uğramadın?

telefon numaranı pmle bana. fatih de sorup duruyo seni

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehveniser
    ehveniser's avatar
    Erkek
    egs parkın ordaki balıkçı barınağında bence fotoğraf çekebilirsin,eğer tekneleri model alıyorsan.

Koca hestiy aya bedenem ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

DaSpOnGe bunu yazdı:

kaleye çıkarsa inemez :D

şirince olur, efes olur, inciraltı bile olur.

bu arada lan teres madem alsancaktaydın. bana niye uğramadın?

telefon numaranı pmle bana. fatih de sorup duruyo seni

aynen abi yav o caddeye geldim kayboldum amg :D yoksa dükkana gelicektim. kaleye çıkıcaktım millete sordum soruşturdum zaen balıkçı bir abi dedi kaleye çıkarsan inemezsin diye :İ Numaramı Pm liyorum akayım yanına :D

batuhan_14

eyw hocam (:

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

hocam tarihi asansöre kesinlikle gitmelisin

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Yarında burda olursan buluşuruz gezeriz.Güzelyalıdayım bende denizmen durağının orda.Cep tel PMleşiriz istersen.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Ege unıversıtesınde okuyan varmı

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

konaktan tarihi asansörü sorarsan gösterirler yakın, manzara fotografı çekebilirsin klasiktir zaten.

tarihi mekanlar dedikleri gibi efes şirince güzel yerler fotojenik :)

yazlık çeşme kuşadası(aydın da olsa:))

onun dısında konakta kızlarağası han'ı vardır tarihi bir han. orda tarihi türk kahvecileri falan mistik yerler sayılabilir orda çekebilirsin.

saat kulesini falan çektin sanırım aynı yerde kemeraltı vardır insan seli orda belki bişeyler yakalayabilirsin yukardan falan :) 

sasalı da doğal yaşam parkı var oraya gidebilirsin hem ilginç bir deneyim olur hem fotograf çekersin. normal hayvanat bahçeleriyle alakası yok.sasalı dediğim yer karşıkadan ilerde gibi düşün karşıyakadan otobüsle gidebilirsin. 777 mi ne götürüyordu tam emin değilim.

şimdilik aklıma gelen bunlar :)

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

enes ne kadar burdasın? bu hafta sonu evi taşıyom :( tam zamanında gelmişsin sende. yoksa gezdirirdim seni biraz.

efes, şirince gezilebilecek yerler. şirincede meyve şarapları vardır. denerken zaten kafayı bulursun :) efeste tarihin ilk kütüphanesi ile ilk genelevini çekersin :)

bergama dolayları güzeldir ama merkeze uzak. dünyanın en uzun su kemeri var vs. hatta tıp logosunun da bergamada bulunduğu söylenir.

yeşillik deniz vs. istersen seferihisardan başlarsın, çeşmeye doğru gidersin. hatta çiftlikköy yolu üzerinde, adam evinin çit duvarlarını akvaryumdan yapmış. içinde levrek ve çipura besliyo :) güzel enstantane oluyo. gidip görmüştüm.

kızlarğası hanını es geçme. arkasında fincanda pişirilen türk kahvesi satan yerler vardır. POLAT cafeye uğrayabilirsin. ben orda içerim hep kahvemi.

şimdilik aklıma burlar geliyo. geldikçe yazarım.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

kadifekaleye çık olm bişey olmaz

alt tarafı çingenler ve kürtler başına toplanır :)

ayrıca amk zamanında kadifekalenin oraları izmirin en güzel yerleriydi kürtlerin işgalinden önce tabii :)

en güzel manzara orda ama onu sölüyüm. fotoğrafçılık için göze alman lazım kaleye çıkmayı :)

Toplam Hit: 2757 Toplam Mesaj: 26