folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir"De Güvenilir Ve Ucuz Pansiyon Ve Otel (Öneri)

İzmir"De Güvenilir Ve Ucuz Pansiyon Ve Otel (Öneri)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    Beyler 15 Temmuz 1 Ağustos arasında bana İzmir Balçova'dan Alsancağa kadar giden istikamette (Başka yerlerde olur ama öncelikle güvenilir olmalı) günlüğü 15-25 tl arasında değişcek 1 haftalığına öncelikle güvenilir bi otel (otel zor gerçi)yada pansiyon,motel türü bir yer lazım...Varsa bu mevkilerde bildiği sağlam güvenilir yerler paylaşırsa sevinirim..2 saattir nette araştırıyom,günlüğü 50 den aşşa olanlar nete girememiş bile :) Şimdiden teşekkürler..!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Nickimyok konaklama tesisleri...sen bir gorus isoya paradan haber ver,yatagini bile sana verir :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    abi ama öncelikle sağlam olcak yani güvenilir...parasını hallederizde,tahribattan olan adam olursa walla gönlüm daha rahat olur!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Ahahahaha Compü doru söylüyo :) ../bide tuhaftrr ..aynı şeyi ben amele'YE msn'de sormuştum ..abaza falan ama ..mesele deil ..sen come on falan demişti kardeşim :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scorpion_king79
    scorpion_king79's avatar
    Erkek
    dostum basmane'ye git istediğin kadar otel ve pansiyon bulabilirsin her fiyata şimdiden iyi konaklamalar sana:))

küresel hıyar bush
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    basmane:D:D:D:D:D

abi warya konuyu açmadan dedim biri basmane derse ben ne cevap veririm acaba diye bayada orda tereddüt ettim :) Kız kalcak,ben kalsam kaleyede giderim sorun değil..dedim ya öncelikle güvenilir...!Neyse eyw hocam,evet harbiden çok ucuz oteller var günlüğü 7 ytl den huzur pansiyon mesela,şuanda tepecikden sonra en çok gelir eden bi nevi müessese :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    sahiden otel , motel, pansiyon sahibi işletmeni vesairesi bisürü mürit vardır.. (hatta benzwer bi konu açılmıştı sanırım)bunlar imkanları özellikleri fiyatları ilan etseler bu başlık altında veya başka başlık altında çok ii olur. tabi tahribat müridi farkını da yansıtsınlar bi zahmet fiyatlara.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

abicim hatun kalacaksa parayı gözden çıkar biraz.

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    yasin_55 bunu yazdı:
    -----------------------------
    sahiden otel , motel, pansiyon sahibi işletmeni vesairesi bisürü mürit vardır.. (hatta benzwer bi konu açılmıştı sanırım)bunlar imkanları özellikleri fiyatları ilan etseler bu başlık altında veya başka başlık altında çok ii olur. tabi tahribat müridi farkını da yansıtsınlar bi zahmet fiyatlara.

tabi tahribat müridi farkını da yansıtsınlar bi zahmet fiyatlara.  (Özellikle hocam,özellikle :D)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    amele_2 bunu yazdı:

abicim hatun kalacaksa parayı gözden çıkar biraz.

doğru diyosunda abi 500 tl 1 haftalığına düşündüm ben yani bütçe,bi kaç yere sordum adam günlüğünü 50/60 hatta biri 80 dolar istedi a.k,birde bunun gezmesi,yemesi içmesi olcak...doğru diyosun aslında ama bütçe bu :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

Basmane Kiraz Pansiyon Otel:  guvenilir fakat dusuk musteri kalitesi.

Senin icin en iyisi; heryere yakin, merkezde , temiz , nezih  olan Baylan.

Basmane Baylan Otel : 2 yildiz, telefon , televizyon , muzik , split klima , banyo , minibar , guvenlik kasasi dahil 30-45 ytl

INTERNET FIYATI YUKARI GOSTERIR ALDANMA + KAHVALTI ALMAYACAKSIN.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
Toplam Hit: 16018 Toplam Mesaj: 31