İzmirde Olup Foto İle Uğraşan Üyelerimiz.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlar 650d alalı 1 ay kadar oluyo. bu yıl yoğun biçimde kpss ye çalıştığım için fırsat buldukça buralarda çekim yapıp deniyorum kendimi.

izmirede geleli 1 2 yıl oluyor hiç biryeri doğru düzgün bilmiyorum.

nerede foto çekilir mekan çekimleri filan işte  klise vs eski evler olabilir işte izmiri bilen birileri bilir.

arabada var arada bir haftasonu buluşup işte şuraya foto çekmeye gidelim tarzı bir arkdaş arıyorum kendime. varsa yazın edin görüşelim

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

salu3 izmirde ama okul iş derken boş vakti varmı bilmiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    OdiN bunu yazdı

salu3 izmirde ama okul iş derken boş vakti varmı bilmiyorum

aynen benimde pek yok işte iki haftada bir filan da olsa önceden haberleşilip son anda iş çıkmazsa yapılıcak organizasyonlar lazım banada. yani çok sorun değil yoğun olunması bende yoğunum çünkü

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Ne yapiyorsun izmirde okuyor musun? Ne calisacaksin ,temana gore yerler onerebilirim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Ne yapiyorsun izmirde okuyor musun? Ne calisacaksin ,temana gore yerler onerebilirim

yok kpssye harzırlanıyorum. valla daha yeni ynei keşfediyoreum makinayı şu an benle çalışabilecek olan gönüllü kadın modellerim var.

fakat onları daha çekemem. o kadar hakimd eğilim. daha çok iç mekan çekimleri filan biraz puslu vs şeyleri seviyorum siyah ebyaz çekim vardırya klasik tren yolu terkedilmiş ev gotik yapıalr. sanırım bunlardan hoşlanıyorum. öle doğa börtü böcek bana göre değil

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bizar
    Bizar's avatar
    Erkek

Merhabalar üstad, d5100 kullanıcısıyım bende. Bornova tarafında oturuyorum, şuan şehir dışındayım ancak izmire döndüğümde kendi çekim yaptığım yerlere götürebilirim, İzmir'e hoşgeldin :)

Selametle..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Bizar bunu yazdı

Merhabalar üstad, d5100 kullanıcısıyım bende. Bornova tarafında oturuyorum, şuan şehir dışındayım ancak izmire döndüğümde kendi çekim yaptığım yerlere götürebilirim, İzmir'e hoşgeldin :)

olabilir tabiki aile 4 yıldır izmirdede ben bunun 2 yılını dışarda geçirdim bu 2 yılda kpss ayağına hiç çıkmıyorum çıkarsamda işte araba ile alsancak yapıp geliyorum:) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bizar
    Bizar's avatar
    Erkek

Modellerin varmış hali hazırda bu kendini geliştirmen için çok iyi bence üstad zevkine uygun bir kaç mekan da biliyorum terkedilmiş bina vesaire, makina konusunda da yardım ederim eğer ihtiyaç varsa enstantane diyafram iso ayarları vesaire olarak

Selametle..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Bizar bunu yazdı

Modellerin varmış hali hazırda bu kendini geliştirmen için çok iyi bence üstad zevkine uygun bir kaç mekan da biliyorum terkedilmiş bina vesaire, makina konusunda da yardım ederim eğer ihtiyaç varsa enstantane diyafram iso ayarları vesaire olarak

teori oalrak hepsini öğrendim makinayı almadan önce makina ilede deniyorum fakat şu var. işte şu ayarda çekersem şimdi şu şekilde bir ton alırım filan gibi ön görü olmuyo deniyorum deneye deneye çekiyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Canon, Karanlık Oda Fotoğrafçılık aracılığıyla ücetsiz fotoğraf kursu veriyor izmirde. Bi araştır istersen faydası olur.

Ondan sonra Bornova Atatürk Mahallesine doğu çıkıp akşamüstü manzarası deneyebilirsin. Daha iyi olsun dersen Belkahve manzara için süper olur. Konak - Kordon - Karşıyaka söylemiyorum bile zaten. Değişik fotoğaflar çekmek için ideal yerlerdir. Vapurla yapılacak seyahatlerdeki martı çekimleri enstantane çalışmak için süper olur. Manzara için Konak öğretmenevi ya da Varyant gibi yüksek yerler de seçenek olabilir.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

mithatpaşa caddesi full ahşap ev dolu, asansöre çık, kadifekaleye git izmirin büyük bölümünü tek karelere sığdırabilirsin

ayrıca kordon, güzel yalı, karşıyaka iskelesi konak vs farklı temalarla çekebileceğin yığınla konu var

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
Toplam Hit: 2370 Toplam Mesaj: 23