folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İzmir"İ Çok Özlüyorum

İzmir"İ Çok Özlüyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    izmirliyim. 2 senedeir çanakkaledeyiz. taşındık bu amk yerine ama ben izmiri aşırı özlüyorum ya olamaz böle bi kent kordonda dolaşmak karşıyakanın maçlarına gitmek. çiğli kipada abaza abaza dolaşmak. kızlarını kesmek. harbiden güzel yerdi ya artık yaz tatillerinde 1 hafta görebiliyorum sadece hatırladım bi kötü oldum amk. bi paylaşıyım dedim. şimdi bunu okuyan bu ne amk neden yazıyon bize ne demesin içimden geldi duygulandım yazdım

There is no life without struggle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    bir izmirde oturan kişi olarak söylüyorum ki ! burası özlenmiyecek yer deil bende senin yerinde olsam bende özlerdim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmotioN
    EmotioN's avatar
    Erkek
    Bende bokee ye katılıom.izmir özlenmicek yer deil abi.her türkün gelip görmeli bence.

müritler gelin bi sonra ki tahribat izmir buluşmasına hem görüşürük hemnde izmiri görmüş olursunuz.

bazıları için karanlık , korkunun kaynağıdır.bazılarınında tek bildiği şey..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    2 gün ankarda kaldım
    gelince izmirin toprağını öptüm

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karem
    karem's avatar
    Erkek
    Kargaya yavrusu şahan gözükürmüş, kolay deil kardeş izmirdeysen, kendi semtini ve mahalleni seversin, çanakkaledesen izmiri seversin, türkiyeyi çıktımı, TÜRKİYE TÜRKİYE diye feryat edersin. Ben çoğu defa suriye ye gittim. Ama inan varya sınırdaki Türk Bayrağını görünce şükür şükür diye diye bir hal olurdum. Allah kimseye memleket ve vatan hasreti vermesin. Saygılar...

NE-NEDEN-NİÇİN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    amin

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    valla kardeş , bende istanbulda oturuyorum ,geçen yaz ankara'ya gittim kesinlikle istanbul'un yerini tutmuyo , aslında o insanlardan kaynaklanıyo mesela ben ist.da doğup büyüdüm bu şehrin kültürünü , yaşam tarzını kazandım , mesela ist.da gece 1 e 2 ye kadar takılıorz caddeler sokaklar tıklım tıklım ama ankarada saat 9 dedinmi hayat bitiyodu resmen :D , bi ankaralı da ist.a geldiği zmn uyum sağlaması biraz zor olur herhalde die düşünüorm : )

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    izmir güzel yerdir ya valla üni sonucları gelsin ege üni ilk tercihim
    kordonboyu hala bok kokuyomu?

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencprens
    gencprens's avatar
    Erkek
    izmire her yazz giderimm veee gercektennn süper bi yerr...

Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    ilk 1996 da yolum dustu evi ilk terkettigim yilllar bi arkadasimla o zamanlar alsancakti iyi hatirliyorum tren garinda epey kalmistik tren bakim binalari arasinda sabahladik filan bi gun uyurken bi trende baktik tern hareket etti halimizi bozmadik usak afyona kadar gelmistik afyon u begenmedik geri izmir o zamanlar kimseyi bilmiyoruz tanimiyoruz filan ama bornova li bi kiz arkadasimiz bile olmustu (lise sonlardayim uni den once)sonra İstanbul e geri dondum ama aklim izmir de kalmisti.tesaduf yilllar sonra askerligimi de full izmir de yaptim.babalar gibi omruumun en guzel gunleri Narlidere de gecti askerlikten saymam hic bi zaman.ben İzmir i sevdim her yerini de bi izmir li gibi yasadim.İzmir i izmir yapan aslinda olusturdugu insan yapisi.2002 de burda ailesel sorunlarim olusunca İzmir e kactim zaten baska yere gidemezdim ben gibi bi adam anca Antalya dan baska izmir de yasayabilir.İstanbul un cani cehenneme!!.daha gecen yila kadar 2 yil İzmir karsiyaka da yasadim bu zaman in 4.5 ayimida Born da gecirdim isim nedeniyle.simdi Antalya dayim bu kenti de severim ama yoz katiksiz surekli eksik bi kent antalya bence ama Antalya yi dogasi olarak tek gecerim.ben akdeniz liyim gunes burda 12 ay yuzume dogar.ve soguk olmamasi diger yerler gibi soguk olmamasi yeterli bana .ama İzmir i herkese tavsiye ederim ozellikle ksk li kizlar ve Born daki ortam yeterli derim.

saygilarimla.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek
    unutabilirmisin izmiri tabi ya
    umarım tekrardan dönersin
    bende biraz ayrı kaldımmı buralardan hemen özlüom zaten
    izmirden başka heryer bi acayip gelio bana.
    zaten buraların güzelliği hic bi yerde yok bana göre
    olsada insan güzelliği olmuo.
    antalyaya giderim sık sık güzel ama kac yazar
    zevk vermio insana izmir kadar.
    zaten dier yerleri salla

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
Toplam Hit: 1728 Toplam Mesaj: 12