Japonlar İnsan Değil!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    Doğanın kanunu.Yani acı çektirmemek için morfinle bayıltıp kessinler diyorsanız o zahmet ve meşakati ben bilemem ama kesilmesi hususuna direkt hooop diyen arkadaşlar olursa yanlış düşünüyor derim.Sonuçta burda amaç yaşamsal faaliyet ve gereksinimleri karşılamak,vahşet,kan akıtma,şkence etme amacıyla denize balık avına çıkılmıyor!

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

SuNNeTcHi_eFhEnDy bunu yazdı:
    -----------------------------
    ne icin kullaniyolar acep ?

sushi yapıyorlardır..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek
    RuzgaR bunu yazdı:
    Doğanın kanunu.Yani acı çektirmemek için morfinle bayıltıp kessinler diyorsanız o zahmet ve meşakati ben bilemem ama kesilmesi hususuna direkt hooop diyen arkadaşlar olursa yanlış düşünüyor derim.Sonuçta burda amaç yaşamsal faaliyet ve gereksinimleri karşılamak,vahşet,kan akıtma,şkence etme amacıyla denize balık avına çıkılmıyor!
    Sevgili hocam şimdi senin için alıyormu görüntüyü denizden çıkarıyor susuz yerde çan çekiştiriyor.Birde sanki oyun oynar gibi boğazına 2 bıçak vurup kaçıyor.??? Eğer yapılacaksada bunun bir ölçüsü olmalı...Hayvanlara canlı muamelesi yapılmıyor resmen ya onlarında bir canı var vallahi günah !

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek
    İğrenç görüntüler,içim acıdı ya resmen :( Yöntemleri çok ilkel.

Her Hakkım Saklıdır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

aq mun salak adamı kafanın yarısına kadar bıcak atıor hayvan can cekisior ... :/

mythbusters da izledim bu yunus balıklarının yanında olan birine köpek balıkları saldırmıyor ..
    et parcası attılar anında köpek balığı yedi eti,, sonra maket bi yunus vardı onla birlikte saldılar eti  7-8 tane köpek balığı toplandı hiç biri saldıramadı :/

ama ewde denemeyin :/ 

(:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek
    o6u2 bunu yazdı:
    İğrenç.Allah cezalarını versin.
    Fakat Japonlar insan değil denmesini doğru bulmuyorum birkaç kendini bilmezin yaptığı pisliği bir milletle bağdaştırmak doğru değil.
    tabiki tum japonlara mal etmek yanls ama gupegunduz yapılan bişey demekki yasak degil o zamn birazda hak ediyolar
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek

Burda pek aykırı br durum yok..

Tahribatta bi mürid yine buna benzer bi video vermişti o felaketti işte, derisi değerli bir hayvanın öldürmeden derisini yüzüyolardı hayvanın deriden ayrılmş bedenine öyle bir bakışı vardıki, itiraf ediyorum ağlamıştım :|

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Analitik bunu yazdı:
    Hayvanlara yazık, bunları yapanlar ise zaten hayvanlardan da aşağı yaratıklar ya bu kadar da olmaz ki :| bunlarda vicdan denilen bir şeyden eser yok resmen :S
    Bu dünyada insanlardan daha aşşağalık bir yaratık yok ki zaten. Hayvanın zaten aklı ermiyor nasıl aşşağalık olabilir?

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    zaten hayvanlar insanlar içindir , öldür limitli bi şekilde , ama be insan can cekiştirme

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:
    zaten hayvanlar insanlar içindir , öldür limitli bi şekilde , ama be insan can cekiştirme

ne biçim bi düşünce bu anlayamadım ?

ben de o zaman istediğimi hedef ilan edip bu benim için diye seri katil olayim ha ?olurmu

+ videoyu izlemeden doğanın kanunu bu demeyin .... orda adamlarin yaptı insanlık deil can çekiştirmek insanlık olamaz zaten

canlı canlı bıçaklıyorlar yunusları ve pislik yapıp bırakıyorlar garip bir video ama kimse savunamaz çünki vahşet ortada

++ olarak inekleri soran arkadaş içinse türkiyedeki hangi kırmızı et olsun beyaz et olsun üretim tesislerinde böle şeyler yapılıyormu?  

Toplam Hit: 7352 Toplam Mesaj: 61