folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Jiletli Traş Makinası Tavsiye. Ne Varsa Eskilerde Var.

Jiletli Traş Makinası Tavsiye. Ne Varsa Eskilerde Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bir süredir jiletli taş makinası ile traş oluyorum. tıpkı berberlerden çıkmış gibi rahatlıyorum.

ne makinalar denedim ne bıçaklar spariş ettim hiçbiri içine jilet takılan makinalar gibi basit ve etkili değil.

elimde şu an dandik bir makina var kalitesini yükseltmek için internetten makina araştırıyorum tavsineiz var mı şunu al diye ?

aşşağı birkaç f/p linki bırakıyorum.

https://www.epttavm.com/item/41380408_wilkinson-sword-klasik-tiras-bicagi-makine.-5504?gclid=CjwKCAiA_ZTfBRBjEiwAN6YG4ZwBA71h1AW7ejEaM0khvyloLsQmQy91wTpaOpq_7Q8O8gWEEOxdOBoCjogQAvD_BwE

başlangıç için iyi görünüyor çok öven var söven yok.

----------------------

https://www.razorus.com/feather-popular-800-1b-jiletli-tiras-makinesi

ölmeden önce bundan bitane almam lazım. ağız tarafı kapak gibi açılanlardan çok güzel lan.

----------------

https://www.razorus.com/merkur-futur-702-ayarlanabilir-jiletli-tiras-makinesi-altin-rengi

birgün zengin olursam bunu alıp balkonda herkesin önünde tıraş olacam gösteriş olsun diye.

ortadakini almayı düşünüyorum arkadaşlar spariş verecem gibi birşey varmı başka fikiriniz ?

fiyatu uygun performanslı cihaz varmı bildiğiniz ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

Daha önce buna çok benzer bi konu okudum ama bulamıyorum

Yine birisi bu aletlerden paylaşıyordu hatta cümleleri bile çok benzerdi

Ya gelecekten geliyorum yada kafayı sıyırdım 10-15 sattir ders çalıştığım için

Aydınlatın beni noluyor jdjdsjs

GodKlaus tarafından 09/Kas/18 14:25 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuya kaynak yapayım,

Traş makinesiyle evde kendi saç-sakal traşını yapan var mı ? Varsa makine tavsiye edebilecek olanınız ? Berber'e gitmek bana ölüm gibi geliyor,zaten kısa saç seviyorum bir makine alıp evde asker traşı yapmayı planlıyorum kafayı :)

Acaip derecede agresifim !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

İlk verdiğin linkteki makina benim yüzümü hep kanattı. Bu sevdaya bu makinayla başladım yüzümü kanattığı için soğuyup vazgeçtim.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

konuya kaynak yapayım,

Traş makinesiyle evde kendi saç-sakal traşını yapan var mı ? Varsa makine tavsiye edebilecek olanınız ? Berber'e gitmek bana ölüm gibi geliyor,zaten kısa saç seviyorum bir makine alıp evde asker traşı yapmayı planlıyorum kafayı :)

Cruzer modellerine bakabilirsin hocam

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    makets
    makets's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

konuya kaynak yapayım,

Hocam o berberi beklememek icin 4 yil üç numara traş ettim kendimi. Sonra bi berberle anlaştık kisa bi saç modeli 8-9 dakikada traş ediyor randevu ile geliuorum. Zaman harcamiyorum. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

2. Ve 3.  olanları bizim peder benim bildiğim 30 senedir kullanıyor önceside vardır demekki memnun herif :-) bide tırnak makası markası var takıntılı olduğu oda  : TRIM 

Arayan yok, Soranı skim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Şöyle bir alet var. Baya kullanışlı şık bişiye benziyor.

tr.aliexpress.com/item/Men-Double-Edge-Safety-Shaving-Razor-Adjustable-1-6-Files-Classic-Double-Edge-Razors-1-handle/32792086455.html

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutum
    tutum's avatar
    Erkek

Dedem kullanıyor bunlardan çok güzel gerçekten, ben de yanına gittiğimde arada kullanırım, süper...

https://youtu.be/-bvKwS7GeVs
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BrighStar
    BrighStar's avatar
    Erkek

hocalar tam istediğim konu burada açılmış.

belki bileniniz vardır, ustura ile traş olamıyorum. eski usul traş zımbırtısından aldım. jiletle işimi görüyorum lakin kaliteli olmadığından mıdır bilmem mahvediyor suratımı.

konu iyi ki açılmış. ben şimdi konuyu açanın verdiği linkte ki ürünlerden alsam, yararını görür müyüm acaba? bide başlığı oynar tipten midir. ? 

Benim ki sabit en büyük dezavantaj.

. Ben Kimseyi Kaybetmedim Herkez Beni KAYBETTİ... .
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

konuya kaynak yapayım,

Moser 1400 al hocam, yalniz dikkat et cok cakmasi var. Orjinal olmasina dikkat et. Şuanda 150den asagi orjinalo yoktur diye tahmin ediyorum.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak