folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder K9 Kurt Köpeği İshal Sorunu

K9 Kurt Köpeği İshal Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar k9 kurt köpeğim var ve İshal olmuş ishali ise açık kahverengi ve ufak ufak kan pıhtıları var azönce yemeğini verdim yedi aradan 5 dk geçti istifa etti. Sizce neden olabilir yem ne veriyorsunuz derseniz her sabah saat 8-9 gibi süt veriyoruz ekmek ile saat 2-3 gibi ise de haşlanmış tavuk veriyorum. Yediği şeylerden olabilirmi yeri nasıl derseniz bahçe de üstü açık kendi barakası var. Aramızda veteriner ve tecrübeli olan arkadaşlarımız yardımcı olursa sevinirim.

Everyone can find someone for fun but most important thing is find someone who feel every feeling with you, even thousands of miles away from eachother.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kedilere Diafuryl diye ishal önleyici bir şurup veriliyor yemeğine 1 çay kaşığı döküyorlar. Ama köpeğe ölçüsüne ne kadar olur bi şey diyemem. 

Sana telefon öneremem, Senin gelir durumunu bilmiyorum, Beklentilerini bilmiyorum, Kullanım tarzını hiç bilmiyorum, O yüzden sana telefon öneremem ben. Kimi adam için iki bin lira leblebi çekirdek parası, Kimi adam için üç yüz elli lira cinayet nedeni, O yüzden ben, Yine sana telefon öneremem, Sana telefon öneremem ben.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek

Hoca kaç yaşında köpeciğin. yemeğine sarımsak ezip verebilirsin

vueeey ula hava patliiy ula gök deliniy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hocam köpek kaç yaşında?

+ olarak sütü sulandırıp mı veriyorsunuz?

Haşlanmış ve pişmiş et vermemeye çalışın köpeğinize. Eğer mama alamıyorsanız yaşı uygunsa barf diyetini araştırın. 

İshal kanlıysa ve yazdıklarından cıkarttıgım sonuca göre köpek yavruysa 1 saat bile kaybetmeden DÜZGÜN bir veterinere gidin. Kanlı ishale çevirirse geçmiş olsun. yüzde 10 - 40 civarı kurtulma ihtimali var erken teşhise göre.

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Düzenli olarak sürekli pişmiş süt ve haşlanmış tavuk eti veriyorum 2.5 yaşında ne ilacı alım.

Edit : Birazdan çarşıya çıkacam veterine sorum getir derse götürecem araba bulup.

JuMaN tarafından 27/Şub/17 16:38 tarihinde düzenlenmiştir

Everyone can find someone for fun but most important thing is find someone who feel every feeling with you, even thousands of miles away from eachother.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

gençlik hastalığı diyecektim ama bence en yakın veterinere götür hocam.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://goo.gl/m53wkv
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

10 yaşında bir alman kurdum var. öncelikle sütü ve tavuk vermeyi kes. süt hayvanın belli bir süreden sonra miğdesini bozar tavuk ise belli bir süreden sonra tüy dökülmesine sebebiyet verir. endişe edecek bir durum yok

kaliteli bir mama ile besleyin belli bir süre boyunca.

Martech tarafından 27/Şub/17 16:47 tarihinde düzenlenmiştir

Ne elinizden gidene, ne de başınıza gelene üzülmeyin. (Al-i İmran: 153)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

arkadaşım buradan bu iş olmaz köpeğini seviyorsan veterinere götür

om mani padme hum
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    JuMaN bunu yazdı

Düzenli olarak sürekli pişmiş süt ve haşlanmış tavuk eti veriyorum 2.5 yaşında ne ilacı alım.

Edit : Birazdan çarşıya çıkacam veterine sorum getir derse götürecem araba bulup.

Kopege devamli sut tavuk verilmez sut hic verilmez 

Temizmama com

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferriere
    ferriere's avatar
    Erkek

Hocam ilk tavsiyem veterinere götürmen ama birebir yaşadığım olay benim kangal 2 aylıkken ishal olduğunda tavuk suyu çorba vermiştik(kuzenimin başına gelmiş tavsiye etmişti).

Biz faydasını gördük inşallah en kısa sürede iyileşir. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

kan,ishal ve kusma bunlar ciddi belirtiler köpeğinin gençlik aşısı yoksa muhtemelen yarına ölür. Yemek kaynaklı bir şey olduğunu sanmıyorum zaten de köpeğe süt verilmez hocam hele her sabah, aç karnına hiç verilmez! Biraz araştırma yap hayvanın önüne bir şey koymadan önce aşılarıda yoksa veya daha yeni yaptırdıysan geç kalmışsındır ama Allah'dan ümit kesilmez...

Işığı tanrı yaratmış olabilir ama müziği biz yaptık.
Toplam Hit: 1796 Toplam Mesaj: 22
kurt köpek sorunu