Kabe'nin Üzerine İnen Melek! Bu Görüntü Gerçekmi..?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4FY0K
    4FY0K's avatar
    Erkek

BeLki 50 KeRe İzLediM Ama CıkaMadıM İçinDeN !! MeLek NasıL GörüLebiLiy0r..? .s 

http://www.youtube.com/watch?v=MG_X2zylMD0 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

sübanallah kardeş ibretlik bir paylaşım

le le le sakine
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    4FY0K
    4FY0K's avatar
    Erkek

mrphs bunu yazdı:
    -----------------------------

sübanallah kardeş ibretlik bir paylaşım

ÖyLeDe GerCekMı DeğiLmiiii Kafa YoRuy0ruM KaÇ GünDür Ya. CübbeLi GerceK Diyo Ama YarıM AğızLa.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

hoca meleklerin kanatları normal bizim tahmin ettiğimiz kanatlardan çok daha farklı olduğu söylenir kitaplarda.

o videolardaki kanatlar kuş kanadından farksız.

bu video da fake.

1:25 e dikkatli bak biraz.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Niflheim
    Niflheim's avatar
    Erkek

En’âm Sûresinin 8 . Ayetinde
    Bir de dediler ki: “Ona (açıktan göreceğimiz) bir melek indirilse ya!” Eğer (öyle) bir melek indirseydik artık iş bitirilmiş olurdu, sonra da kendilerine göz açtırılmazdı. (Hemen helak edilirlerdi)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THE_MILLER
    THE_MILLER's avatar
    Erkek

amk ne kadar meraklılar böyle şeylere fake tabi.İnsanlaramı gözükecek . bu videoyu hazırlayan kişilierinde müslümanlıgından süphe ederim.

Türkiye'nin geleceği çelikten yoğruluyor; belki biz olmayacağız ama bu çelik aldığı suyu unutmayacak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Niflheim bunu yazdı:

En’âm Sûresinin 8 . Ayetinde
    Bir de dediler ki: “Ona (açıktan göreceğimiz) bir melek indirilse ya!” Eğer (öyle) bir melek indirseydik artık iş bitirilmiş olurdu, sonra da kendilerine göz açtırılmazdı. (Hemen helak edilirlerdi)

tüylerim diken diken oldu :| hocam nerden buldun bunu :| 

bu sureden de anlaşılcağı üzre fake

ki wideoda bi yer war adam melek inerken bakıo ne hikmetse tamda kamera ordayken 

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OveRTaX
    OveRTaX's avatar
    Erkek

Büyük ihtimalle fake olması lazım ama Kabe'de görüntü alınması yasaktır.Bunun nedenlerinden biri de bu görüntüye benzer şeylerin olmasıdır.Ben bu video ortaya çıkmadan önceden de böyle söylentiler duyuyordum.Hatta bir tanıdık Kabe'yi tavaf ederken çaktırmadan video çekmiş.Türkiye'ye gelince ailesiyle birlikte videoyu izlemişler.Tavaf ederken boyu 2-3 metre olan insanlar görmüşler.Video çekerken o insanların olmadığından eminmiş.Bunu duyunca kıs kıs gülmüştüm.Geçende de biri daha bu konuya değindi.Ondan beri kafamı kurcalıyor.Gerçekte olabilir yani.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek

Vaaa da enteresean yine bir kuş figürü,bilemiyorum inşallah gerçektir.O meleği gören kişilerden olmanın şansını yakalamış olmak güzel olurdu.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

2008de umreye gittim ama görmek nasip olmadı :/

Orman Mühendisi //
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

inmemiş ki resmen düşmüş aşağı:)

dinci geçinen tayfalar ateistlere "allahın varlığına inanmak için ondan bir mucize beklemeyin,etrafınıza bakın,zaten milyarlarca mucize var" derler,ardından bu tarz videolarla ibretlik adı altında insanları kandırmaya çalışırlar.Yaptıkları sadece sahtekarlık,hala çözemedim şu adamların mantığını,neyin peşinde bunlar???

Ayrıca kameraları ışığa doğru çevirdiğinizde objektif üzerinde buna benzer yansımalar olur,hele bir de bir camın arkasından çekiyorsanız,daha bi yansımalı olur.Ama kabenin üstündeki görüntü ise ise tamamen oynanmıştır

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 6834 Toplam Mesaj: 24