folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Kablosuz Elektrik İletimi, Şarj Aleti

Kablosuz Elektrik İletimi, Şarj Aleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Ben evin duvarlarına içten bu sistemi döşedim evdek tüm prizleri kaldırdım. Kablo mablo yok mis gibi yaşıyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

Anlatmiyim dedim ama nasılsa konu silinecek

Google da stajer olarak çalışmaya başladım kasa hazırdı it ci adam bana bi monitör getirdi dedi dur elektrik kablosuna benzer bişey getireyim bende dedim go ahead(http://youtu.be/f0GP6XaD-Lg) sonra bu kablosuz elektrik olayı aklıma geldi ordaki malzemelerle yaptım sonra it ci geldi dedi bu ne dedim kablosuz şarj dedi keke sen napiyosun bizimi öldürtüceksin o ilk mesajımda yazdıklarımı anlattı sonrada dediki imam hatipler kapatılsın!

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

O değil de herif büyük troll yapmış ama. Bir tek adaptörü taktığı prizin anahtarı açık diğerleri kapalı. O şekilde kabloyu taksa bile şarj olmayacak; bravo, ayakta alkışlıyorum adamı.

Şafak 1152!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Ben şırnakta dağda bi tele kurdum bu sistemi. TRde nerde olursa olsun wireless elektriğimi ordan alıyorum. para da vermiyorum.

çok basit bi apk ile. isteyen Pm atsın paylaşayım

Toplam Hit: 2072 Toplam Mesaj: 15
elektrik elektrik kablosuz elektrik kablosuz şarj