folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Kablosuz Gelen Ağı Modem İle Kablosuz Dağıtmak

Kablosuz Gelen Ağı Modem İle Kablosuz Dağıtmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

İnternette Access Point olarak araştırdım fakat denk geldiklerimde router olarak kullanacağımız modemi ana modeme ethernet kablosu ile bağlamak gerekiyor. Benim istediğim ise ana modeme herhangi bir şekilde kabloyla bağlanmadan, router olarak kullanacağım modemi kablosuz ağa bağlayıp, bağlandığı bu interneti evin içine kablosuz olarak dağıtması.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

İnternette Access Point olarak araştırdım fakat denk geldiklerimde router olarak kullanacağımız modemi ana modeme ethernet kablosu ile bağlamak gerekiyor. Benim istediğim ise ana modeme herhangi bir şekilde kabloyla bağlanmadan, router olarak kullanacağım modemi kablosuz ağa bağlayıp, bağlandığı bu interneti evin içine kablosuz olarak dağıtması.

evet alacağın router kablosuz desteği olan veya şöyle birşey, 

https://www.teknostore.com/products/xiaomi-mi-wifi-repeater-pro-sinyal-guclendirici

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Repeater senin dediğin. Airties'in ikinci elleri Letgo'dan ucuza bulunuyor. İkinci el temiz bir şey al geç derim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Normal kablosuz modemi bu iş için kullanamaz mıyız?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Repeater işini görür. Bende tplink bi modeli var kablosuz olarak yukarıdan aldığım sinyali access points olarak kablosuz daha uzağa iletiyorum. Modelini yazarım sonra.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yardım çabalarınız için teşekkür ederim fakat ben ekstra bir cihaz almadan atıl durumda olan bir modemi bu iş için kullanmayı öğrenmek istiyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı

Arkadaşlar yardım çabalarınız için teşekkür ederim fakat ben ekstra bir cihaz almadan atıl durumda olan bir modemi bu iş için kullanmayı öğrenmek istiyorum.

her kablosuz modemin router özelliği yoktur, eğer varsa bahsi geçen işlemi yapabilirsin. elindeki atıl modemin modelini yazarsan bakarım desteği var mı diye. yada altına bakarsan bilgilerinin modelinin yazdığı yerde de yazar.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

her kablosuz modemin router özelliği yoktur, eğer varsa bahsi geçen işlemi yapabilirsin. elindeki atıl modemin modelini yazarsan bakarım desteği var mı diye. yada altına bakarsan bilgilerinin modelinin yazdığı yerde de yazar.

airties5342 hocam. Arkasında router olması ile alakalı bir şey göremedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Zamanında tp link in öyle bişeyini kullanmıştım ama bilgisayardan dağıtıyordu yanlışsam düzeltin 10 yıl önce filan komşum normal modeme bağlanamıyordu ama laptopla o USB aparata bağlanıyordu sırf onun için PC açık kalırdı bazan.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

airties5342 hocam. Arkasında router olması ile alakalı bir şey göremedim.

Airties modemlerde o dediğin olur ama ikisininde Airties olması şart. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

her kablosuz modem'in, router özelliği yoktur, eğer varsa, bahsi geçen işlemi yapabilirsin.

Elindeki âtıl modem'in modelini yazarsan bakarım, desteği var mı diye. yada altına bakarsan; bilgilerinin, modelinin yazdığı yerde de yazar.

Airties5342  hocam. Arkasında router olması ile alakalı bir şey göremedim.

Airties modem'lerde o dediğin olur ,ama ikisinin de Airties olması şart. 

Böyle olmasının sebebi ne? 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 11532 Toplam Mesaj: 15
access point kablosuz ağı kablosuz dağıtma