Kablosuz Kulak İci Kulaklik Onerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı
    twilight_flame bunu yazdı

Hocam bende kulaklık arıyordum açıkçası, konudan bende faydalanırım :) 

Bende Sony Wh-1000xm3 model kulaküstü kulaklık var ses performansından memnun olduğum için kulakiçi olarak Sony Wf-1000xm3 aldım amazon'dan, sağ kulaklıkta sadece telefon ile konuşurken parazitlenme var, müzikte hiç bir sıkıntı yok, ses kalitesinde öncelik yerine kararlı bağlantı dedim yine aynıydı, iade ettim, aynı ürünü tekrar sipariş ettim, belki ürün bozuk olabilir diye yine aynı sorunu yaşadım, solda hiç bir sıkıntı yok, sağda parazitlenme var karşıdaki kişinin sesi anlaşılmıyor.

Şimdi Jabra Elite 75T'ye bakıyorum ama o da sağ kulaklık ana kulaklık sayılıyor, tek başına sol kulaklığı kullanamıyorsun. 

Galaxy Buds+ siyah modelini almak istiyorum, ama aynı sorunu yaşarsam iade ile uğraştırmayacak yerlerin kendi stoğunda yok(amazon.com.tr satıcısında ve shop.samsung.com'da)

@caagroup hocam Galaxy Buds+ kullandın mı? Memnun musun? Herhangi bir sıkıntısı var mı? 

Hocam öncelikle uygulama kullanıyorsunuz bu cihazlar modifiyesi mümkün cihazlar istediğini yap analog monolog hava da karada deniz de tam performans kullandığınız standartlar kulaklık standardına ulaşmıyor ise başka ses kaynakları üzerinde kullanılmalıdır.kimisi iphone A uyarlayamıyor verim alamıyor kimise tanımlıyor en gürültülü ortamda en iyi şartlarda verim alıyor müziğin içinde bilmediğin melodileri dinlemek aaa burası böyleymiş diyebilmek yada kalabalık bir tiyatro veya balo da en uzak masadaki bir fısıltıyı oradaymış gibi hissetmek sony standardı ve geleneği...

Telefonum Samsung S10+, 

Hocam Sony'nin müzik anlamında ses kalitesini zaten tartışamam :) Wh-1000xm3 kulaküstü olan canavar gibi ses veriyor, resmen müzik oluşturulurken çalan müzik aletlerini tek tek 

duyabiliyorsunuz, o kadar güzel bir hazzı var,

Wf-1000xm3 yani kulak içi olan da ses kalitesi anlamında çok iyi, ama telefon görüşmesinde sağ kulaklıkta parazitlenme var, karşıdakinin sesi sanki tünele girip çıkıyormuşsun gibi kesiliyor, geri geliyor, tekrar kesiliyor falan, müzik anlamda zaten Wh-1000xm3 kullanıyorum, günlük kullanımda iyi kötü tatmin etsin ama konuşma anlamında da mikrofonu iyi olsun diye kulaklık bakıyorum şimdi.

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Hocam bende kulaklık arıyordum açıkçası, konudan bende faydalanırım :) 

Bende Sony Wh-1000xm3 model kulaküstü kulaklık var ses performansından memnun olduğum için kulakiçi olarak Sony Wf-1000xm3 aldım amazon'dan, sağ kulaklıkta sadece telefon ile konuşurken parazitlenme var, müzikte hiç bir sıkıntı yok, ses kalitesinde öncelik yerine kararlı bağlantı dedim yine aynıydı, iade ettim, aynı ürünü tekrar sipariş ettim, belki ürün bozuk olabilir diye yine aynı sorunu yaşadım, solda hiç bir sıkıntı yok, sağda parazitlenme var karşıdaki kişinin sesi anlaşılmıyor.

Şimdi Jabra Elite 75T'ye bakıyorum ama o da sağ kulaklık ana kulaklık sayılıyor, tek başına sol kulaklığı kullanamıyorsun. 

Galaxy Buds+ siyah modelini almak istiyorum, ama aynı sorunu yaşarsam iade ile uğraştırmayacak yerlerin kendi stoğunda yok(amazon.com.tr satıcısında ve shop.samsung.com'da)

@caagroup hocam Galaxy Buds+ kullandın mı? Memnun musun? Herhangi bir sıkıntısı var mı? 

Hocam öncelikle uygulama kullanıyorsunuz bu cihazlar modifiyesi mümkün cihazlar istediğini yap analog monolog hava da karada deniz de tam performans kullandığınız standartlar kulaklık standardına ulaşmıyor ise başka ses kaynakları üzerinde kullanılmalıdır.kimisi iphone A uyarlayamıyor verim alamıyor kimise tanımlıyor en gürültülü ortamda en iyi şartlarda verim alıyor müziğin içinde bilmediğin melodileri dinlemek aaa burası böyleymiş diyebilmek yada kalabalık bir tiyatro veya balo da en uzak masadaki bir fısıltıyı oradaymış gibi hissetmek sony standardı ve geleneği...

Telefonum Samsung S10+, 

Hocam Sony'nin müzik anlamında ses kalitesini zaten tartışamam :) Wh-1000xm3 kulaküstü olan canavar gibi ses veriyor, resmen müzik oluşturulurken çalan müzik aletlerini tek tek 

duyabiliyorsunuz, o kadar güzel bir hazzı var,

Wf-1000xm3 yani kulak içi olan da ses kalitesi anlamında çok iyi, ama telefon görüşmesinde sağ kulaklıkta parazitlenme var, karşıdakinin sesi sanki tünele girip çıkıyormuşsun gibi kesiliyor, geri geliyor, tekrar kesiliyor falan, müzik anlamda zaten Wh-1000xm3 kullanıyorum, günlük kullanımda iyi kötü tatmin etsin ama konuşma anlamında da mikrofonu iyi olsun diye kulaklık bakıyorum şimdi.

Kulaklıkta sorun yok çevremden de iphone kullananların sony uyumsuzluk sorunları olan oldu ama bunlar uygun ayarlarla çözülebilecek şeyler ama samsung ile uyum olabilirmi bilemem .

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı

kulaklikla cok icli disli olacagin icin dandik bir sey alma öncelikle daha önemlisi tinnitus denilen kulak cinlama hastaligi var hocam, maalesef gecen yil bende basladi ve sürekli ince bir cinlama sesi duyuyorum.. Bunun sebebi sanirim is yerinde yüksek gürültüden dolayi bazen sesi fazla aciyordum... Bir süre sonra aniden farkettim ki kulagim cinliyor.. Bir hap kullandim, biraz azaldi ama hala var.. Kalici da olabiliyor maalesef.. O yüzden bu konuyu önemsemelisin..

Biraz arastirdiktan sonra noise cancelling özellikli kulakliklarin satildigini ögrendim, cevredeki sesleri minimuma indiriyor böylece sen sadece müzige odaklaniyorsun ve sesi cok acmana gerek kalmiyor, azicik derecede acman kafi.

O yüzden bu tarz bir kulaklik bakmani öneririm (fiyatlar muhtemelen pahalidir). Ben kulaküstü sony WH-1000XM3 aldim https://www.amazon.com.tr/dp/B07GDR2LYK

bunun kulak ici olani da var https://www.amazon.com.tr/Sony-WF-1000XM3-Kablosuz-Kulak-Kulaklık/

Ben kulakligimdan memnundum ta ki bir arkadasin bose 700 kulakligini deneyene kadar https://www.amazon.de/Bose-Noise-Cancelling-Headphones-Schwarz/dp/B07Q9MJKBV

sesi daha iyi kesiyor.. tabi biraz daha pahali.. Ben kendimkini satip bundan almayi planliyorum. Bu kulakligin aldigim en iyi ürünlerden biri oldugunu düsünüyorum, kulak sagligi icin, gürültüyü kestigi icin..

Daha uygun fiyatli noise cancelling kulakliklar olabilir, önceligini onlara verebilirsin..  Ancak kesinlikle gidip dene ona göre al, kulaginin rahat hissetmesi gerek..

hocam ben de de var bu, çözümü yok dediler diye hiç doktora gitmedim. hangi ilacı kullandın ? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

@weskeyy hocam kendi uygulaması içerisindeki ayarları denedim, kararlı bağlantı vs şeklinde değiştirdim, ama karşı tarafın konulması sırasında gelen parazit geçmedi, sol kulaklığı tek kullanırken hiç bir sorun yok, ama sağ kulaklıkta parazitlenme nedeniyle konuşma yapamadım, bu nedenle iade ettim. Bugün olmazsa galaxy buds + alacam

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

bu airpods kulaklık ı Android de kullanan varmı aktif olarak varsa artı eksi söyler se gözümü karartıp alacam 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

İncelemelerine baktım da güzel ürünmüş

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

koduyla 29-30 dolara geliyor. beklerim derseniz bu fiyat aralığında bana göre rakipsizdir. kullandım, sattım üst versiyonunu aldım, bu fiyata şimdi kardeşime bir tane aldım.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

koduyla 29-30 dolara geliyor. beklerim derseniz bu fiyat aralığında bana göre rakipsizdir. kullandım, sattım üst versiyonunu aldım, bu fiyata şimdi kardeşime bir tane aldım.

Kafam allak bullaktı ekstra ayar verdin hocam. Gümrük vergisi falan ne çıkar bunun? Ayrıca şu an böyle bir link buldum normalde 40$ fiyatı varmış bunun https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-53-sarj-kilifli-ipx6-tersu-dayanikli-gercek-kablosuz-kulaklik-40-saat-muzik-siyah-p-HBV00000O5X47?magaza=Hepsiburada 

Senin dediğin buna limon 🍋 sıktı şimdi 😊

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Alan müşterilerin attığı fotoğraflar liberty air 2 kutusu var. Air 2 değildir dimi, öyle olsa duramazdık dimi 😅😅

Toplam Hit: 5284 Toplam Mesaj: 52
kablosuz kulakici kulaklik airpods kablosuz kulaklik