Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar bir arkadaşa hediye alacam. Fiyat performans var mı tavsiyeniz?

Max 200 TL

Kulakiçi kulaklık

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

Haylou gt1 pro kullanıyorum. Bence performans olarak güzel tavsiye edebilirim.

Sadece kutusu biraz büyük gibi ama ben cepte taşımadığımdan sorun olmuyor.

4641544948---53415249544153
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

https://youtube.com/c/Enes%C3%96zen

Bu adamın videolarına göre karar ver hocam. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

senle ilgili değil bende bu model değil aklıma gelmedi bunun bir üst model olanında felan kullandım ses seviyesi birde malzeme kalitesi iyi gelmedi ama ne verdik ne umuyoruz gene xiaomi kullaklıklara göre güzel ürün iadere eder iade ettim ben kullandıktan sonra iade normalde almıyorlardı bağlatı sorunu felan yaşadım kalaklık bir gün bağlanıyor diğer günü bağlanmıyor sağ bağlanıyor sol bağlanmıyor en son iade ettim bir daha kablosuz kulaklık almayacam dedim şuan arayış içindeyim bende 

TOMBLACK tarafından 17/Eyl/21 23:07 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

senle ilgili değil bende bu model değil aklıma gelmedi bunun bir üst model olanında felan kullandım ses seviyesi birde malzeme kalitesi iyi gelmedi ama ne verdik ne umuyoruz gene xiaomi kullaklıklara göre güzel ürün iadere eder iade ettim ben kullandıktan sonra iade normalde almıyorlardı bağlatı sorunu felan yaşadım kalaklık bir gün bağlanıyor diğer günü bağlanmıyor sağ bağlanıyor sol bağlanmıyor en son iade ettim bir daha kablosuz kulaklık almayacam dedim şuan arayış içindeyim bende 

https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-92-hi-fi-stereo-sarj-kilifli-ipx8-ter-su-dayanikli-tek-cift-kullanim-bluetooth-kulaklik-30-saat-muzik-p-HBV00000YEBIS

Bunu mu aldın hocam ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-92-hi-fi-stereo-sarj-kilifli-ipx8-ter-su-dayanikli-tek-cift-kullanim-bluetooth-kulaklik-30-saat-muzik-p-HBV00000YEBIS

Bunu mu aldın hocam ?

Soundliberty 97 model bu şimdi baktım hocam 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    TOMBLACK bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    TOMBLACK bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Bunu mu aldın hocam ?

Soundliberty 97 model bu şimdi baktım hocam 

Ha şuan ben linkini attığımı almayı düşünüyorum da bilemedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

hocam bendeki sorunluydu onun dışında şarj iyi gidiyordu malzeme kalitesi bendekini bağenmedim bunu bilmiyorum tabi kullanmadım diğer model 1 ay kullandım bataryası iyi ama malum bağlantı sorunu vardı 

bu model güzel gibi böyle modeller konuşmada daha iyi oluyor miktofon kısmından dolayı uzanımsal olmasından daha iyi onun dışında bu fiyatlara bu daha fazlası yok ben daha stabil çalışan modeller arıyorum 

çevremde bakıyorum deniyorum daha düzgün bişey bulamadım samsung buds plus pro molleri en iyi bu konuda şimdiye kadar denediklerimden güzel modeller 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Taotronics TT-BH067 Modelini kullanıyorum sesi iyi şarjı efsane 3 full günü çıkarıyor 4 kişiye daha aldırdım hepside memnun kaldı

falcon tarafından 18/Eyl/21 00:14 tarihinde düzenlenmiştir

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hocalar şunu aldık.

Ses kalitesi iyi, ses seviyesi iyi değil bence.

u235 tarafından 20/Eyl/21 21:27 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1376 Toplam Mesaj: 14
kulaklık