folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadavranın Gözyaşları-3

Kadavranın Gözyaşları-3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Erkek

Yorulmadım acı çekmekten, ruhumda ki güneş batıyor yavaşça ve imbat zamanı artık. Görüyorum ağlıyorsun ardımdan. Söyle pişmanlık mı ağır geldi bedenine yoksa bağışıklık mı kazandık gözyaşlarına? Bilemiyorum bu nasıl bir yazgıdır. Sitemim sana değil Tanrım,  gücenme bana ama alnıma iyi iki söz yazarken mürekkebi mi bitti kaleminin? Hangi meleğin senelik iznine denk geldi benim melankolik mesailerim?

Kifayetsiz ve anlamsızlıklara mahkûm edilmiş cümlelerim var dilimin ucuna gömdüğüm ve kurmaya korkar olduğum. Her havaya kaldırdığım da boş çevrilen avuçlarım da tsunami yaratmak üzereyim gözyaşlarımla. Boş çevriliyor hayalperest dualarım. Anlamların anlamsızlığını formüle dökebilirim ya da gözleri ışığa hasret bir âmâya gökkuşağını tattırabilirim ama sol memesinin altında 380 gramlık et değil, kurşundan sert çakıl taşıyan insanların kalbini bir uçtan bir uca çevirmiş surları yıkamam. Aslında yıkamayacağımdan değil; çünkü Ulubatlı Hasan gibi dikerim sancağımı ruhunun burçlarına ama her bir külçesi günahlarımdan ağır duvarların altında kalmalarından, kalplerinin altında ezilmelerinden korkuyorum.

En kalın güvenlik duvarlarını yerle yeksan edecek silahlar biliyorum ben. Topla tüfekle değil pişmanlıkla yıkılır o heybetli şehirler. Keşke ile başlayan cümleler eşliğinde girilir Konstantinapolis’e ve İyi ki ile başlayan haykırışlarla Mehmetler Fatih olurlar. Belki Fatih’in sadece İstanbul’u yoktu ama İstanbul’un sadece bir fethedeni vardı. İşte bu yüzden İstanbulum diyordum sana. Ya hep öyle kalacaksın bende ya da sonun olacağım sende.

Tanrı ve dostlar izin vermedi yanına gelmeme, gülümseyerek ölmeme. Sana âşık olduğumda silah bırakan alyuvarlarım savaş ilan etti 7 düvele ve atom bombası kadar etkili antikorlar ürettiler. Şimdi ruhum Hiroşima’dan farksız. Çünkü yorgun ve mağlup. Simsiyah ziftlerle kaplandı damar yolunda ki asfalt. Görüyorum ki hala bütün yollar hep sana, yani İstanbul’a çıkıyor.

Saygılarımla

(Fırsatını bulmuş iken ekleyeyim dedim (:   )

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Y_O_H
    Y_O_H's avatar
    Homo

teşekkür ederiz hocam ellerine sağlık severek okuyoruz :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HuznunHikayesi
    HuznunHikayesi's avatar
    Erkek

ellerine sağlık hocam..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Hocam nasıl oldun?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Erkek

sanane bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam nasıl oldun?

26.12.2009 Cumaya kadar günümün 3/2'lik bölümünü uyuyarak geçirmeye devam edeceğim sanırım. Onun haricinde akut bir yorgunluk ve bedenimi safran gibi solduran halsizlik hissediyorum. Önümüzde ki cuma günü sonuçlar çıkacak ve ömrümden çaldıkları acıları doktorlarıma hibe edeceğim ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

iyi haberlerini bekliyoruz. iyi bak kendine

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Erkek

sanane bunu yazdı:

iyi haberlerini bekliyoruz. iyi bak kendine

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

eline sağlık HannibALgan...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Psikolojik deli :| Yine süper olmuş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Psikolojik deli :| Yine süper olmuş.

Bu ilginç iltifatın için ayrıca teşekkürler, Bu laptop ve wireless teknolojisini icat edeni iki cihanda da allaha havale ediyorum:D:D:D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

adam yazmışl gene yahu. Tebrikler her zamanki gibi süper. Yeniden eskisi gibi aramıza dönmen dileğiylek ardeşim..

Toplam Hit: 1371 Toplam Mesaj: 13