folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadının Gözünde Yaratıcı Erkek?

Kadının Gözünde Yaratıcı Erkek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    Evet müridler. Kız arkadaşınızla gezmeye çıktınız yanınızda kısıtlı miktarda para var. Yaratıcı olmak zorundasınız, kızın sıkılmaması lazım. Ne yaparsınız? Ya da mürideler kızın yerinde olsa ne olmasını isterdi?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Yemeğe gideceksen al bi gazete domates peynir falan filan oturun parkın çimlerine yiyin için,muhabbeti uzun tut yemek yerken zaman geçsin  denenmiştir...

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

alo mahmut hayirdir

himm anladim bro telas yapmayin hemen geliyorum ben gelene kadar bekleyin orda

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

elini tutar gözlerine bakar ara ara sarılırım. Sahile gider çekirdek çitler otların üzerine otururuz. Kucağıma yatar yada kucağına yatarım.. 'biz' oluruz yani. olay lüks lokantalara gidip karşılıklı oturup aramıza masanın sandalyenin tabakların girmesi 'restoran üsturubunun' bizi uzaklaştırması değil

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Hocam bir kızla dışarıya çıkarken yanımda en fazla 50 Lira oldu. İzmir' de oturuyorsan sahile çıktığınız zaman zaten zaman su gibi akıp gidiyor para harcamayada gerek kalmıyor. Farklı bir şehirdeyseniz manzarası olan bir yere gidin bütçenize göre alkol alıp keyfinize bakın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Şaklabanlık yapıp kızı oyalıcan 2 denede bira alıp sahilde içtinmi iyi gider zaman geçer :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

noneyimin imzası geliyor bu tür konularda hep aklıma

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

eve yada başka bi yere at.. sevişin.. sıkılmaz o zaman, hem sende.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

mephisto bunu yazdı:
    -----------------------------

eve yada başka bi yere at.. sevişin.. sıkılmaz o zaman, hem sende.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

buradaki kızı eğlendirecek şebek rolunu her zaman erkeklerin üstlenmesine karşıyım işte bu ne saçma iştir böyle  miye böyle illa kızlar eğlendirilmelimi maymunmuyuz lan biz
    dostum kız seni gerçekten seviyorsa oturur bir bankın üstünde saatlerce 1 simidi bile kemirir yeterki yürekten sevsin kız senin yanındayken sıkılıcaksa bilmiyorum yorumsuz olsun bu kısım

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

buradaki kızı eğlendirecek şebek rolunu her zaman erkeklerin üstlenmesine karşıyım işte bu ne saçma iştir böyle  miye böyle illa kızlar eğlendirilmelimi maymunmuyuz lan biz
    dostum kız seni gerçekten seviyorsa oturur bir bankın üstünde saatlerce 1 simidi bile kemirir yeterki yürekten sevsin kız senin yanındayken sıkılıcaksa bilmiyorum yorumsuz olsun bu kısım

<genelleme>

kaç tane var yürekten seven amk. kızlar erkeklerden daha abaza bu devirde 

</genelleme>

...said addicted.
Toplam Hit: 5887 Toplam Mesaj: 46