Kadınlar Ne İster ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _JaCKaL_
    _JaCKaL_'s avatar
    Erkek
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var...

ban sebebi halkin secmis oldugu bir siyasi partiye kufur etmek amaciyla KONU acmak
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sert-unsuz
    sert-unsuz's avatar
    Erkek
    para ister..yalakalık ister..kafalarının kopekler gib okşanmasını ister....çamaşı bulaşık makinesi ister..yatakta köle ister..ya kısacası bu kadın milletinin istedigi şeyler hç bitmez... haa bide unutmadan..dayak ister :)) :PP

bliss
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    ne istediklerini bilmezler. sadece aşağılanmakdan hoşlanırlar. ama dozunu iyi ayarlamak lazım.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerli
    fenerli's avatar
    Erkek
    KADINLAR GENEL OLARAK VE HER ZAMAN ŞEY İSTERLER ŞEY YA ANLASINIZA ŞEY NASIL SÖYLESEM ŞEY BE ŞEY GÜZEL SÖZ:)))))))))))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    valenn
    valenn's avatar
    Erkek
    kadınlar kısaca erkek ister bazı faşist lezbiyenler var ama geneli erkeksiz yaşayamaz
    erkek deki hükmetme niteliğini daha çok ister benimser sonra cinsel yönden sonra bircokdaha sonra var önemli olanlar bunlar işte hadi bahs bahs

V@LeN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    Arkadaşlar boşuna tartışıyorsunuz değil mi? Freud un hayatı boyunca cvp bulamadığı tek konu bu Kadınlar Ne İster?

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_ocean
    blue_ocean's avatar
    Erkek
    KADINLAR GORDUGU,DUSUNDUGU VE AKLINA GELEN HERSEYI ISTER.ONUN İÇİN ONLAR GIBI OLMAK GEREKIR.

FREEDOM
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedDragoN
    RedDragoN's avatar
    Erkek
    Kadınlar Ne İster

Bu akşam 22.30 kanald

Mel Gibson

Bu filmi izle belki ne istediklerini anlarsın
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    istemihanbugra
    istemihanbugra's avatar
    Erkek
    Kadinlarin ozellikle kova kadinlarinin istedigi sey her konuda ihtiras ve herseyi elde etmek tir.Bunu yasayarak ogrendim.Ve onlardan her zaman cekinirim cunku dunyada en tehlikeli sey onuru kirilmis ve istekleri olmamis kadindir.Aman dikkat kadinlara hic teslim olmayin en guzeli dengeli bir iliskidir.

istemihanbugra
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    istemihanbugra bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kadinlarin ozellikle kova kadinlarinin istedigi sey her konuda ihtiras ve herseyi elde etmek tir.Bunu yasayarak ogrendim.Ve onlardan her zaman cekinirim cunku dunyada en tehlikeli sey onuru kirilmis ve istekleri olmamis kadindir.Aman dikkat kadinlara hic teslim olmayin en guzeli dengeli bir iliskidir.
    -----------------------------

Benim sevgilim kova burcu hiç bir şey istemiyor benim dışımda;))

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    istemihanbugra
    istemihanbugra's avatar
    Erkek
    neguzel senin adina sevindim .Ama bu benim tecrubelerimden gelen dusuncemi degistirmez.Ayrica umarim hep seni ister ve ilerde evlenirsiniz ve coluk cocuk sahibi olursunuz ve bu sevgi ortamindan TURK milletini seven kompleksiz nesiller yetisir.Sevgilerle

istemihanbugra
Toplam Hit: 11807 Toplam Mesaj: 56