folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kadınlar Neden Pasif Kalmışlar

Kadınlar Neden Pasif Kalmışlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

KrypT bunu yazdı:
    -----------------------------

Çünkü erkekler üstündür.

erkekler ya da kadınlar üstün deillerdir yaradılışları gereği birine werilen + özellik diğerine werilmemiştirki birbirlerini tamamlasınlar die..eşitlerdir hocam 

konuya gelince çok değil bundan 50 bilemedin 80 yıl öncesine kadar kadınlara insan gözüyle bile zor bakılırken sen taa o zamanlardan kadın filozof çıkarmayımı bekliosun mesela yerli yersiz insanlara cadı denip (kadınlara) yakıldığı dönemler yani 

he o filozoflar şimdiki gibi bi çağda olsalardı eminim içlerinde çokca kadında olurdu kısaca o zamanlar kadın we erkeğe werilen izin,fırsat ws eşit deildi bundan kaynaklanıo olabilir 

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    Kadınları pasif yapan kadınlıkları değil üzerlerinde ki baskıdır. Yani erkeğin baskı kurmadığı, ataerkil yapının dayatılmadığı bi toplumda kadınlarda erkekler kadar özgür, yaratıcı vs. vasıflara sahip olabilirlerdi. Yani kimse kusura bakmasın ama kadınların bu duruma düşmelerinin tek nedeni biz erkek milletinin salak egosundan başka bişey değildir.

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

sevgilinmi terketti :D ne bu öfke :))))))

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

KrypT bunu yazdı:

Çünkü erkekler üstündür.

erkekler ya da kadınlar üstün deillerdir yaradılışları gereği birine werilen + özellik diğerine werilmemiştirki birbirlerini tamamlasınlar die..eşitlerdir hocam 

konuya gelince çok değil bundan 50 bilemedin 80 yıl öncesine kadar kadınlara insan gözüyle bile zor bakılırken sen taa o zamanlardan kadın filozof çıkarmayımı bekliosun mesela yerli yersiz insanlara cadı denip (kadınlara) yakıldığı dönemler yani 

he o filozoflar şimdiki gibi bi çağda olsalardı eminim içlerinde çokca kadında olurdu kısaca o zamanlar kadın we erkeğe werilen izin,fırsat ws eşit deildi bundan kaynaklanıo olabilir 

alakası yok biz sizden üstünüz :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

erkek baskısı diyorsunuz da 21. yüzyıldayız AİDS e çare buldularda erkekler mi durun yapmayın det şşş hop dedi? yapmayın bırakın bu erkek baskısı laflarının arkasına sıgındırmayın

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Cia bunu yazdı:

erkek baskısı diyorsunuz da 21. yüzyıldayız AİDS e çare buldularda erkekler mi durun yapmayın det şşş hop dedi? yapmayın bırakın bu erkek baskısı laflarının arkasına sıgındırmayın

ben 21.yy dan mı bahsetmişim sence?

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

Cia bunu yazdı:

lafım yalnızca sana degil senin gibi post atanlara ayrıca evet sen geçmişten bahsetmişsin bende orda diyorum ki şimdi özgürler hadi yapın da görelim hodri meydan

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Cia bunu yazdı:

irwa bunu yazdı:

Cia bunu yazdı:

lafım yalnızca sana degil senin gibi post atanlara ayrıca evet sen geçmişten bahsetmişsin bende orda diyorum ki şimdi özgürler hadi yapın da görelim hodri meydan

Hocam öyle deme, dünyanın sonu kadınlar yüzünden olur.Tarihte gözle görülür bir başarıları yoktur ama birçok kadın yüzünden devletler yıkılmıştır (:

Erkek hakimiyetin de onlara tanıdığımız hakları, tersi durumda bize tanımazlardı.Şeytan bile kadın olarak gelirmiş derler...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phoneix
    phoneix's avatar
    Erkek

FİLOZOFLARI DOĞURMUŞLAR İŞTE YETMEZMİ

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

irwa bunu yazdı:

KrypT bunu yazdı:

Çünkü erkekler üstündür.

eski tarihlerde kız çocuklarının gömüldüğünüde unutmayalım :|

Toplam Hit: 12355 Toplam Mesaj: 111