folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Kafa Dinlemelik Huzurlu Yesil Bol Tatil Ariyorum

Kafa Dinlemelik Huzurlu Yesil Bol Tatil Ariyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Guzel yurdumun sanirim cogu yeeine gittim ege yi fethiyeye kadar talan ettim antalya taraflarida hemen hemen ayni ama çesmedeydim bu hafta dun geldim denizi cok guzel ama bir seyler eksik gibi geliyir hep

Neler eksik aslinda istedigim sey deniz ve yesilin bir arada olmasi kucuk sakin kafa dinlebilecegim bir yer olsun yesillik konusunda ege eksik kaliyor Balikesir haric zaten doga yonunden en sevdigim yer Balikesir izmir bodrum taraflari kel tepeler marmarisi hatirlayamiyorum yanliz baya oldu oraya gideli 

Kisacasi soyle kafa dinleyecegim kus sesleri ile uyanacagim sinra bahcede kahvalti yapip 2-3 saat deniz girip sonrs istedigim biryere gidip mangaldir vs dir yapip aksam ustu tekrar deniz ve dogads yuruyus yapacagim bir tatil ariyorum

Galiba yaslandim kafa dinlemek istiyorum bunu da sanirim eylul gibi yapabilecegim gibi görünüyoryer mekan otel pansiyon vs hepsine acigim simdiden tesekkurler

sunyy2003 tarafından 30/Haz/18 14:27 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek

Hocam bartın amasraya gittiniz mi ?

Sinop ayancık ?

Kastamonu inebolu ?

Krtiterlerinize uyuyor bir bakın bölgeye isterseniz

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jackass
    jackass's avatar
    Erkek

Hocam karadeniz turu ısrarla tavsiyemdir . 2 yıl önce kısmet oldu bütün batı ve kuzey karadenizi gezdim. Heryeri yeşil heryeri huzur tabi bide olmazsa olmazı çayı :)) Tavsiye olarak kalsın burda belki işine yarar.

https://www.tatil.com/tur/kultur/karadeniz-turlari?AFFCODE=6861&adid=kultur-karadeniz-turlari&gclid=CjwKCAjwsdfZBRAkEiwAh2z65g2o5nledaFmcdWGQW_vdr4DwogcGsMSElvWAq8qmFBnlcYmpYc7qBoCBGMQAvD_BwE

Değişmeyen tek şey değişimin ta kend... Şaka la şaka benim fakir oluşum..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emirhantutgun
    emirhantutgun's avatar
    Erkek

Batı Karadeniz tarafını öneririm 

' Hayatta en büyük zevk , başkasının ' yapamazsın ' dediğini yapmaktır .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

@C-force Amasrayi bu hafta ikinci kz duyusum hocam inceleyecegim mutlaka kastamonuya gittim bir kere sinopu bilmiyorum hocam

@jackass o hep aklimda hocam mutlaka olacak su an bebek bekleme arifesindeyiz bebis toplansin biraz gisicez mutlaka

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Marmaris'in selimiye, orhaniye, söğüt tarafları güzeldir hocam. Kamp içinse akyaka .

Ne Mutlu Türk Doğana..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

rizeye git dağa çık :) mis 

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Likya yolunu yürü hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metanet
    Metanet's avatar
    Erkek

Senin cozumun kamp hocam, ama aile varsa sikinti oluyor kamp.

Burda cok felsefi bir yazi yazdigini dusun , ne sen yorul ne de ben yorulayım. İş yapılmayacaklar listem : hipokondriyak
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

istanbul yakın  bi yerler  arıyorsan   ÇİLİNGOZ   kamo yeri olarak  harika bi  yer  tavsiye ederim  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
Toplam Hit: 4092 Toplam Mesaj: 37
tatil doga orman yesillik