folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kafam Çok Karışık

Kafam Çok Karışık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

Arkadaşlar ben bu sene össye 2.girişimdi ve mkü sivil hava ulaştırma işl.(hatay)'ni kazandım.ilkokuldan bozma bir yerde okumaya çalışıyoruz.okul bir arap köyünde,ne bir aktivite var nede gezilecek bir yer.kafa dengi adamda çok az.Ben bu bölümü marmara işletmeye,ege iktisata tercih ettim açıkçası büyük aptallık ettigimi düşünüyorum!Burda hocalar ing ögrenceksiniz şunu yapacaksınız bunu yapacaksınız ancak öyle iş imkanı olur gibisinden bişeler söylüyor, e ben bunu marmara işletmede yaparım iş imkanım hataydakinden 5 kat daha fazla olur hem adam gibi şehirde ve ünide okurum burda ziyan olmanın,tee eskişehirlerden buraya ne anlamı var?

Şu an okulu bırakıp tekrar hazırlanmayı düşünüyorum ancak bu senem sanırım yanacak.bir buçuk sene sonraki sınava girecegim.4.girişimde kazanmış gibi olucam peki geç kalmış olurmuyum.benim durumumu yaşamış olanlar ve rehberlik hocası(varsa) özellikle sizin msjlarınızı bekliyorum.

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

tomannie bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar ben bu sene össye 2.girişimdi ve mkü sivil hava ulaştırma işl.(hatay)'ni kazandım.ilkokuldan bozma bir yerde okumaya çalışıyoruz.okul bir arap köyünde,ne bir aktivite var nede gezilecek bir yer.kafa dengi adamda çok az.Ben bu bölümü marmara işletmeye,ege iktisata tercih ettim açıkçası büyük aptallık ettigimi düşünüyorum!Burda hocalar ing ögrenceksiniz şunu yapacaksınız bunu yapacaksınız ancak öyle iş imkanı olur gibisinden bişeler söylüyor, e ben bunu marmara işletmede yaparım iş imkanım hataydakinden 5 kat daha fazla olur hem adam gibi şehirde ve ünide okurum burda ziyan olmanın,tee eskişehirlerden buraya ne anlamı var?

Şu an okulu bırakıp tekrar hazırlanmayı düşünüyorum ancak bu senem sanırım yanacak.bir buçuk sene sonraki sınava girecegim.4.girişimde kazanmış gibi olucam peki geç kalmış olurmuyum.benim durumumu yaşamış olanlar ve rehberlik hocası(varsa) özellikle sizin msjlarınızı bekliyorum.

Eskişehirden sonra böyle biyer de okumak.. anlıyorum az çok senin piskolojini hocam zor =)

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

birde bizim bölüm meslek lisesi için ek puanda veriyor.bölümüzde baya meslek liseli var ve aramızda gerçekten fark var.adam gibi tartışılmıyor bile :S bi espri yapıyorum 2 saat anlamazlar açıklama yaparım şöle demek istemiştim falan diye.Açıkçası kendimi buraya ait görmüyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zefyhr
    zefyhr's avatar
    Erkek

tomannie bunu yazdı:

birde bizim bölüm meslek lisesi için ek puanda veriyor.bölümüzde baya meslek liseli var ve aramızda gerçekten fark var.adam gibi tartışılmıyor bile :S bi espri yapıyorum 2 saat anlamazlar açıklama yaparım şöle demek istemiştim falan diye.Açıkçası kendimi buraya ait görmüyorum

daha iyi haji ... az olan her zaman kıymetlidir.. sende orda az olduğuna göre çok şey yapabilirsin. bence tamda senin yerin.. üstüne çalışırsan çok keyifli olabilir..

senden akıllı olmaması kötü değil tam tersi avantaj.bunu kullan derim.

farkını koy ortaya  onları çevir.. maymun terbiyecisi gibi düşün kendini :)

hııvfffffffff.... fhüüüüüüüüüüüüü.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

İlk yıl sendromu. Atlatırsın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:

tomannie bunu yazdı:

daha iyi haji ... az olan her zaman kıymetlidir.. sende orda az olduğuna göre çok şey yapabilirsin. bence tamda senin yerin.. üstüne çalışırsan çok keyifli olabilir..

yok hocam insan onların yanında dahada onlara benzer ya

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek

zefyhr bunu yazdı:

tomannie bunu yazdı:

bence bu düşünce yanlış.senden alt seviye de olduğunu düşündüğün insanların liderliğini yapmak yerine senden daha iyilerden bişiler öğrenmeye çalışmak daha iyi olur derim.Artı eskişehir ortamı görmüş bi gencin bu tür yerlerde rahat etmesi pek beklenemez =) hani ilk yıl sendromudur belki alışırsın ama Üniversite okuyacaksan o üniversite tadını almalısın bana kalırsa yoksa çok pişman olur (:

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Hoca Oralara Gidip Kendini Harab Ediceğine Burda Bekle Düzgün Bir Yer Oku :|

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

aynen hocalar bu üniversite olayı insanın hayatına çok etki bırakacak, (ben şu geçen 3 ayda bile çok değiştim) belkide tüm hayatı okudugu üniversite sayesinde çok değişik yerlere gelecek.bölümüm idare eder ama ankaranın,istanbulun üniversitelerinde okumak varken burda okumak çok kötü.İsterseniz okudugumuz yerden biraz bahsedeyim.Okulumuz eskiden ilkokulmuş,okulu geçen sene açmışlar ortamı siktir ettim ne düzgün bahçesi var nede düzgün yolu toz toprak içinde okuyoruz.geçen yol kenarına kaldırım yaptılarda ordan gidip geliyoz amk.ders aralarında bişey yapılamıyor.bi int odası var 5 sene önceki internetle aynı hızda.okulda başka hiç bişey YOK.ha bide kantinimizde 2 satranç tahtası var sırayla oynuyoruz :|

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mirliva
    mirliva's avatar
    Erkek

kaç kurtar ordan kendini bilader 1 senen yansın o önemli deil ama ordan mezun olupta iş bulamazsan hayatın yanar bide büyük isim yapmış ünilerdern mezun olmakta öncelik kazandırıyo insana

Bir insanın sana neler verebileceği değil, senin için nelerden vazgeçebileceği önemlidir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek

benim durumumda olanlarında yorumlarını bekliyorum.

Toplam Hit: 3152 Toplam Mesaj: 26