folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Kağıdı Düz Şekilde İçine Alan Epson Yazıcı

Kağıdı Düz Şekilde İçine Alan Epson Yazıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

arkadaşlar epson yazıcıların bazı modelleri kağıdı eğip bükmeden düz şekilde alıp yazıp çıkartıyor ben bunu nemi yapacağım videoda detaylar var yardımcı olacak fikir verecek olanlar varmı bu yazıcı hakkında ?

http://www.youtube.com/watch?v=rU3hWZSRw04   

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

yardım konusunda herhangi bir fikrim yok ama gayet güzel hoş şeyler yapılabilir beğendim fikri :)

Orman Mühendisi //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

O olay iyiymiş bi an kağıt biraz bekleyince aha levha içerde kaldı dedim :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Video' nun başında birşey dikkatimi çekti. Yazıcının arkasındaki dikey kağıt tepsisini çıkartmış. Kağıdı senin istediğin gibi düz olarak veriyor. Linkini vermiş olduğum yazıcı olabilir.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

amaç ne?

ne işe yaradı anlamadım

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

canon nunda var böyle makinası cd üzerine de yazıyor kalınlık ayarlanıyor ama pahalı 300 civarında modeli onuttum cd üzerine yazan dedinmi gösteriyorlar

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

yapılan işlem güzel hep elle yapardık perhitrol çogunu silerdi ütü ilede kuruyor eline saglık çok güzel bir olay hoca

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

bende de kıl bi lexmark var,modifiye etsem acaba yapabilir miyim,bana da çok lazım oluyo böyle baskı devre çıkaran bi makina olsa.

Yazıcı firmaları da hıyarlık etmeseler,amatörlerin alabileceği fiyatlardan bakır plakete baskı yapabilecek bir yazıcı sürseler piyasaya çok deli satarlar.

Olayın ne olduğunu çözemeyen arkadaşlar var,adam burada bakır plaket üzerine baskı devre çıkarıyor ve asit ile bakırın boşta kalan kısımlarını eritip üzerine malzeme lehimleyebileceği elektronik bi kart yapıyor...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    -----------------------------

amaç ne?

ne işe yaradı anlamadım

-----------------------------

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Hocam Yarın Bi Pm At Epson Canon Hp Merkezlerinde Tanıdıklarım Var Ögrenmeye Çalısıyım Senin İçin.

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 4839 Toplam Mesaj: 15