Kaliteli 18650 Pil Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    BosphorusPasha bunu yazdı

Senin fener için ise 30a 20a ya bakmana  gerek yok hocam.  Alt tarafı fener kullanacaksın. Amperi yüksek olsun yeter. Mesela LG hg2. 

Edit: elektronik sigara ile kıyaslama. Onlar watt olarak yüksek çektiği için A değerleri yüksek pil ihtiyaçları doğuyor sana 10a yeter diye düşünüyorum. Mah yüksek olsun yeter.

Fenerler de driver ına göre çok çekiyor.

Hg2 nin 2017 de çok fazla sahtesi üretildi. Almak riskli.

Vtc6 veya 30q daha iyi bir seçim olur. Vtc6 30q dan biraz daha iyi ama aradaki fiyat farkına değmez.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı
    BosphorusPasha bunu yazdı

Senin fener için ise 30a 20a ya bakmana  gerek yok hocam.  Alt tarafı fener kullanacaksın. Amperi yüksek olsun yeter. Mesela LG hg2. 

Edit: elektronik sigara ile kıyaslama. Onlar watt olarak yüksek çektiği için A değerleri yüksek pil ihtiyaçları doğuyor sana 10a yeter diye düşünüyorum. Mah yüksek olsun yeter.

Fenerler de driver ına göre çok çekiyor.

Hg2 nin 2017 de çok fazla sahtesi üretildi. Almak riskli.

Vtc6 veya 30q daha iyi bir seçim olur. Vtc6 30q dan biraz daha iyi ama aradaki fiyat farkına değmez.

sahtesi illaki vardır, lakin vtc6 30 a değil :) 20 a 30 a ya çok kısa süreliğine çıkarım diyor. bu yüzden vtc6 alacağına vtc5 al. ama bulabilirsen hg2 bul ciddi anlamda diğerlerinden çok daha iyi. 

İmzalar Kaldırılsın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

yani orijinal hg2 bulabilirsek vtc6 dan daha mı çok verim alırız ?

sizce hg2 yi kim satar ?

https://www.pilsitesi.com/LG-18650HG2-3-7v-3000mAh-Li-Ion-Sarjli-Pil-2-Adet-Pil-1-Adet-Pil-Kutusu_3526.html

yani sizce son karar bu mu olmalı ?

bu site güvenli midir ?

rapidhacker550 tarafından 06/Kas/17 00:57 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Orijinal pil icin guvenli adres yok mu arkadas pilsitesi unlu deniyor arkadas sahte olabilir diyo bu nasil is :-)

Burda da vtc 6 yi ovmusler anlamadjm gitti hg 2 mi vtc6 mi ? Bir de kaliteli bir site :)

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek

ben esigaram.us'dan bir satıcıdan aldım 4 tane, canavar gibi

adamın tel noyu pm attım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

İstanbulda isen pilsan dan edinebilirsin en güvenilir pili. Tavsiyem lg nin bir pili var elektronik sigarada kullanıyordum o pile sağlam diyorlar, sony nin pillerini sağlam e sigara kullananlar kullanmaz genelde. 

Pilsitesi.com diye de bi siteleri var

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

pilsitesi resmi distribütor sıkıntı olmaz oradan alabilirsin. ama yüksek amper verebilen piller tehlikeli, taşırken o pil kutusuyla taşı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

Gencler 2600un ustu yok ve 2600 veren bir kac pil var 😂😂

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Sonuc olarak vtc6 mi hg2 mi sizce ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam şuraya bi gözat istersen,

https://www.e-cigarette-forum.com/forum/threads/who-has-the-best-3000mah-battery-lg-hg2-vs-samsung-30q-vs-sony-vtc6-shootout.757553/

vtc6 ufak bi arayla daha iyi gibi görünüyor.

sonuç olarak hg2 de vtc6 da sizin işinizi görür. arasındaki farkı anlamazsınız bile, hangisi ucuzda onu alın bence.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 3318 Toplam Mesaj: 22
pil şarj edilebilir pil 18650 pil