folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kalorifer Böceklerine Karşı Etkili Hangi İlaç Var ?

Kalorifer Böceklerine Karşı Etkili Hangi İlaç Var ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Bu amk böceklerinden tiksiniyorum çok fena bir şekilde  yanımda birisi sıçsın yemek yerim bu böceği görüce tüm iştahım gidiyor eczaneden almadığım ilaç kalmadı sıktım geri geldiler varmı sağlam bir ilaç ?

kalorifer_bocegi_2.jpg%20%28400×320%29

Düzenli bulaşıkları yıkadım etrafda pislik bırakmadım yine bitmediler.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

ibrahimeren bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu amk böceklerinden tiksiniyorum çok fena bir şekilde  yanımda birisi sıçsın yemek yerim bu böceği görüce tüm iştahım gidiyor eczaneden almadığım ilaç kalmadı sıktım geri geldiler varmı sağlam bir ilaç ?

kalorifer_bocegi_2.jpg%20%28400×320%29

Düzenli bulaşıkları yıkadım etrafda pislik bırakmadım yine bitmediler.

Hay allah Kahretsin bunları...
    en sonunda evi talan ettiler, ne ilaç fayda ediyor nede birşey...
    tek tip olsa gene iyi. bunlar mesela detanla baygonla ölüyor, ama birde bunlardan az ufak siyah sarı çizgililer var top gibi ufak ufak. He birde simsiyahları var...

[ Hocam Pazarlarda beyaz şişelerde 5Papele ilaçlar satılıyor Çok acayip etkiliydi. Artık bizdekilere etki etmiyor Ama sen dene bir istersen... ]
    bunları yemek için evi kertenkeleler sardı bir tanesini vurma suretiyle öldürdüm.  [ Şu Saatte Kertenkele Yüzünden Mutfağa giremediğim bir gerçek, vursam gene ses çıkacak gece gece... =( ]

Mesaj 22 Temmuz 2012 (Pazar) Saat: 02:47'da The_Pilot tarafından düzenlendi.

Mesaj 22 Temmuz 2012 (Pazar) Saat: 02:48'da The_Pilot tarafından düzenlendi.

Mesaj 22 Temmuz 2012 (Pazar) Saat: 02:49'da The_Pilot tarafından düzenlendi.

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

burdada çok kafayı yicem yarın detan maxi alıcam her yerde bunlardan var

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İzmir'de 3. katta bir eve taşınmıştım. Evde görünürde hiçbir şey yok. Temiz her yer. Gece yarısı etraf bunlarla doldu. Raid ile bir gecede 10-15 tane öldürdüm. Ertesi gün yine aynı olunca ilaçlama şirketini çağırdım. 3 gün sonra bir tane daha görünce artık evi boşaltıp yurda geçtim. Bunlardan kurtuluş çok zormuş. Binayı ilaçlatmak dahi gerekebilir. Sayıca az değillerse daha fazla çoğalmadan bir firmaya ilaçlatmak iyi olur.

Mesaj 22 Temmuz 2012 (Pazar) Saat: 03:42'da FireX tarafından düzenlendi.

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Apartman ilaçlandı , kaç çeşit ilaç aldım nafile tiksinmesem vurup elimle öldürecem ama felaket tiksiniyorum evi boşaltma gibi bir lüxümde yok,The_pilot denemediğim ilaç kalmadı artık kimyasal silah sipariş edicem şuan bunları yazarken böceğin biri duvarda geziniyor.

Kerkentele dediğin nedir ki :)

Mesaj 22 Temmuz 2012 (Pazar) Saat: 03:21'da ibrahimeren tarafından düzenlendi.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

ibrahimeren bunu yazdı:

Apartman ilaçlandı , kaç çeşit ilaç aldım nafile tiksinmesem vurup elimle öldürecem ama felaket tiksiniyorum evi boşaltma gibi bir lüxümde yok,The_pilot denemediğim ilaç kalmadı artık kimyasal silah sipariş edicem şuan bunları yazarken böceğin biri duvarda geziniyor.

hocam ayağımda gezior şuanda Pc masasında Böcekler... Sadece tiksinç...

ama kerkenkele büyük ve canlı Hayvan inanın bana Çok daha kötü =( Co2 tabancayla vurdum duvar yarıldı ... hemen ölmedi sonunda manuel yolla öldürdük...

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

The_Pilot bunu yazdı:

ibrahimeren bunu yazdı:

ama kerkenkele büyük ve canlı Hayvan inanın bana Çok daha kötü =( Co2 tabancayla vurdum duvar yarıldı ... hemen ölmedi sonunda manuel yolla öldürdük...

Sen bendende dertliymişsin, 

Googleda araştırırken şunu buldum http://www.ddzsf.com/en/Product-83.html etkili falan yazıyor hikayemidir acaba?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

ibrahimeren bunu yazdı:

The_Pilot bunu yazdı:

ibrahimeren bunu yazdı:

Sen bendende dertliymişsin, 

Googleda araştırırken şunu buldum http://www.ddzsf.com/en/Product-83.html etkili falan yazıyor hikayemidir acaba?

mesela ilaç sıkınca ölüyorlarsa, detan, baygon, raid tarzı 15 gün sonra çıkıyorlarsa Gene iyi.
    Bak bizde şuan mutfakda 50 tane görünürdedir, İlaç sıkınca 3 tanesi ölüyor sabaha o kadar...

ŞU İLAÇ DİĞERLERİNE GÖRE DAHA ETKİLİ... [YADA PAZARLARDA 5 PAPELE TARIM İÇİN FALAN ETKİLİ SIVI HALDE satılan ilaçlar var...]

EĞER İLAÇ SIKINCA 10-15 civarı böcek ölüyorsa sabaha kadar,
    Sen kapı aralarına, buzdolabı arkasına, dolabların arkasına YANİ YUVALARINA SIK...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

FireX bunu yazdı:

İzmir'de 3. katta bir eve taşınmıştım. Evde görünürde hiçbir şey yok. Temiz her yer. Gece yarısı her yer bunlarla doldu. Raid ile bir gecede 10-15 tane öldürdüm. Ertesi gün yine aynı olunca ilaçlama şirketini çağırdım. 3 gün sonra bir tane daha görünce artık evi boşaltıp yurda geçtim. Bunlardan kurtuluş çok zormuş. Binayı ilaçlatmak dahi gerekebilir. Sayıca az değillerse daha fazla çoğalmadan bir firmaya ilaçlatmak iyi olur.

hocam eve 2 adet kedi alarak kadıköyde bunlardan uzunca bir süre kurtulmuştum. hayvanlara sudan başka bir şey vermiyordum, adeta böcekle besleniyordu garibanlar.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Memento_mori
    Memento_mori's avatar
    Erkek

Ben de oturduğum evde bir sene bunlarla uğraştım.. tarım ilacı bile kullandım yine de kurtulamadım son çare evden çıktım.. bunlar ölürken bile yumurta bırakarak gidiyormuş.. binayı ilaçlatmaktan başka çare yok sanırım..

boş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

IRET bunu yazdı:

FireX bunu yazdı:

İzmir'de 3. katta bir eve taşınmıştım. Evde görünürde hiçbir şey yok. Temiz her yer. Gece yarısı her yer bunlarla doldu. Raid ile bir gecede 10-15 tane öldürdüm. Ertesi gün yine aynı olunca ilaçlama şirketini çağırdım. 3 gün sonra bir tane daha görünce artık evi boşaltıp yurda geçtim. Bunlardan kurtuluş çok zormuş. Binayı ilaçlatmak dahi gerekebilir. Sayıca az değillerse daha fazla çoğalmadan bir firmaya ilaçlatmak iyi olur.

hocam eve 2 adet kedi alarak kadıköyde bunlardan uzunca bir süre kurtulmuştum. hayvanlara sudan başka bir şey vermiyordum, adeta böcekle besleniyordu garibanlar.

İlginçmiş hoca çözümün :) Valla berbat bir durum. Allah'tan şu simsiyah olan hamamböcekleri gibi değiller. Yine yüzüne az da olsa bakılabiliyor. Hatırlıyorum da ışığa karşı da hassastı bunlar. Geceleri karanlıkta dolaşıyorlardı sadece. Yattığım odanın lambasını ve bağlantılı olan koridoru açık bırakıyordum. Oldukları yerde donup kalıyorlardı. Yaklaşamıyorlardı. Sonra da tüydüm zaten. Öğrenci adamım. Tek başıma kalıyordum evde. Böcek fobim var bir de meydan savaşına girmek zorunda kaldık :D

Mesaj 22 Temmuz 2012 (Pazar) Saat: 03:54'da FireX tarafından düzenlendi.

λ
Toplam Hit: 5032 Toplam Mesaj: 29