Kameralar Da Shutter Bilgisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Merhabalar.

Şimdi Bir 7D Alma Olasılığım Var Makine Durumu Temiz Ama Shutterı 23 Binde. Bu Shutterların Ömrü Nedir ? Yada Bu Kadar Olması Bir Zarara Yol Açarmı ?

Netlik Açısından Bir Kaybı Olurmu Fotoğraflarda. Vs Gibi Bilgileri Verirseniz Sevinirim.

Saygılar 

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaç modelmiş o kamera öyle. Ayrıca bulunma hali olan de eki ayrı yazılmaz lütfen dikkat edelim.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

canonların shutter leri uzun süre gider nikonlara göre daha uzun .. ortalama 200 bin kareyi rahatlıkla çekersin arkadasımın var dı 350 bin karede . ama makınayı temiz kullanman lazım .. en fazla perde kırarsın oda cook pahalı degil 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

şaka maka fotoğrafcı oldun çıktın ha namıssız :W

لا إله إلا الله https://discord.gg/3bB8hM2 Paladinciler discord adresi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

2. el alıcaksın sanırım 23 biraz fazla daha düşük bulabilirsin ben bi arkadaşıma 15 shutterlı d90 buluvermiştim hemen kaptı.. shutter yıllandıkça güzelleştirmiyor o kadarını bilsen kafi şimdilik hocam;)

" Balık verebilirsiniz. Balık tutmayı da öğretebilirsiniz ANCAK hepsinden üstünü balık endüstrisinde devrim yapacak nesiller yetiştirmektir.." ZONE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:
    -----------------------------

2. el alıcaksın sanırım 23 biraz fazla daha düşük bulabilirsin ben bi arkadaşıma 15 shutterlı d90 buluvermiştim hemen kaptı.. shutter yıllandıkça güzelleştirmiyor o kadarını bilsen kafi şimdilik hocam;)

bende bundan korkuyorum işte. evet 2.el alıcam daha 23 binde lakin alırsam daha net ve güzel fotolar çekmiyeceğinden şüpheliyim :/

@u235

olum ayalar oraları geleyim gurup yaparız ::)) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

hocam konuyu baltalamak gibi olacak ama bi günde fotoğraf çekmeye gidelim bi çok kişide sağlam maikanalar var yapalım böyle bişey

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

23bin çok düşük değil ama aşırı yüksekde değil. Shutter neden önemli şöyle açıklayayım, kamerayı ne kadar kulladığınla orantılarlar shutter sayısını, çok kullandıysan çok eskitmişsin mantığı oda fiyat kırar. Kaça alacaksın 7D'yi

http://yanduvar.blogspot.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

vanhelsink bunu yazdı:

hocam konuyu baltalamak gibi olacak ama bi günde fotoğraf çekmeye gidelim bi çok kişide sağlam maikanalar var yapalım böyle bişey

canon 500d ile katılabilirim :)

hemde birbirimizden bişeyler teknikler felan öğreniriz :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

qra51 bunu yazdı:

23bin çok düşük değil ama aşırı yüksekde değil. Shutter neden önemli şöyle açıklayayım, kamerayı ne kadar kulladığınla orantılarlar shutter sayısını, çok kullandıysan çok eskitmişsin mantığı oda fiyat kırar. Kaça alacaksın 7D'yi

amacım daha doğrusu sormak istediğim acaba 23 bin perde ömrü için nasıldır ? çekiceğim fotoda soluk yada saydam vs gibi çıkarırmı ? kısmetse 2 bin lira hocam.

@vanhelsink

hocam kısmetse bir alayımda gideriz sen yeterki iste :) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vanhelsink
    vanhelsink's avatar
    Erkek

enes bunu yazdı:

qra51 bunu yazdı:

amacım daha doğrusu sormak istediğim acaba 23 bin perde ömrü için nasıldır ? çekiceğim fotoda soluk yada saydam vs gibi çıkarırmı ? kısmetse 2 bin lira hocam.

@vanhelsink

hocam kısmetse bir alayımda gideriz sen yeterki iste :) 

bak bekliyorum he bende makinaı yeni aldım şöle doğru dürüst bi çekime çıkamadım makinayı al bana haber ette bi organizasyon yapak :))

Toplam Hit: 1540 Toplam Mesaj: 13