Kamp Ekipmanı (Multitools)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

LeatherMan(?) gibi bıçak,testere,pense,yan keski,karga burun gibi özellikleri taşıyan MultiTool el anahtarı oluyor

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Toplu kamp ekipmanı seti yazabilecek olan var mı? 3 mevsim çıkılacak

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek

katlanır ürünler her zaman saglıksız ve bozulmaya meyillidir. sabit ürünler iyidir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Bundan bende de var. Çok yüksek performans bekleme. İdare eder mi? Eder ama öyle ağır iş yapamazsın.

Bir kaç vuruştan sonra gevşiyor ve sakatlık çıkartabilir. Tedbirli kullanmak lazım. 

Multitool yerine sadece balta, sadece testere ve sadece çapa işi gören aletler almakta fayda var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı

Bundan bende de var. Çok yüksek performans bekleme. İdare eder mi? Eder ama öyle ağır iş yapamazsın.

Bir kaç vuruştan sonra gevşiyor ve sakatlık çıkartabilir. Tedbirli kullanmak lazım. 

Multitool yerine sadece balta, sadece testere ve sadece çapa işi gören aletler almakta fayda var.

Tavsiye için teşekkür ederim hocam.

Bende araç yok şimdilik ve her şey sırtımda yayan yapıyorum bu işi.

Bu sebeple o kadar malzemeyi yanıma almak yaş iş biraz. Ağırlık ergonomi hacim vs..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bence nalbur gezmelisin  . Mahalle arası. 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Evet almışken biraz kapsamlı kamp araçlarından arıyorum.

Hani çekiçi, bıçağı, testeresi küreği bir arada olan türden.

Sağlamlık ve taşınabilirlik hali ile ön planda olmalı.

https://www.gittigidiyor.com/spor-outdoor/11-ayri-i-s-yapabi-len-doga-sporlari-kamp-dagcilik-i-ci-n-askeri-balta-kurek-capa-ceki-c-super-multi-set_pdp_502377252

https://www.youtube.com/watch?v=faxclOp9O4s

Yukarıda ki ürünü gördüm ( incelemek isteyenler için youtube linkide bıraktım) buna benzer çoklu fonksiyonlu, katlanabilen taşıması kolay bildiğiniz gördüğünüz özellikle deneyimlediğiniz şeyleri paylaşırsanız sevinirim

Konu açık kalmasın diye tecrübemi yazayım.

Bu linkten değil fakatdirek yerli üreticisinden aldım bu aleti.

Çelik kalitesi, kalınlığı gerçekten tatmin edici.

Evet tek parça malzeme almak her zaman dayanıklılık açısından avantajlı fakat bu alette gerçekten kampta gündelik işler için çok yeterli idi.

Sadece kullandıkça sap gevşiyor sıkıp öyle devam etmek gerekiyor onun dışında portatiflik ve ağırlık açısından gerçekten tatmin edici oldu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    evsiz bunu yazdı

Bunlarin kesinlikle çok dayanmayacağını düşünüyorum. Ben alacak olduğum da buna kesinlikle para vermem.

Peki denediklerinden tavsite edebileceğin hangileri var ?

cabelas aldır adanadan amerikan pazarından. ömür boyu kullanırsın, baltası, çakısı, bıçağı küreği efsanedir.

Ömürlük şeylerdir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

LeatherMan(?) gibi bıçak,testere,pense,yan keski,karga burun gibi özellikleri taşıyan MultiTool el anahtarı oluyor

leatherman wave+ var bende, günlük kullanıyorumda, oldukça kaliteli ve memnunum tavsiye ederim. ayrıca 25yıl garantisi var, 

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Toplu kamp ekipmanı seti yazabilecek olan var mı? 3 mevsim çıkılacak

hocam bu tamamen kişisel tercihlere bağlı.

örneğin; çaysız kahvesiz yapamam diyorsan bi tane termos mutlaka almalısın yanına, ancak biz 15 gün kamp yaptık, hiç termos ihtiyacımız olmadı.

mesela biz motosikletle çıktığımız için ne kadar az eşya o kadar iyi.

yara bandı, havlu peçete, güneş kremi vs gibi benzinliklerde, marketlerde kolay bir şekilde bulabileceğimiz bu tür eşyaları pek yük yapmamaktan yanayız.

liste konusunda şu arkadaş sana yardımcı olabilir.

https://www.motorumla.net/checklist/

LynXMaSTeR tarafından 20/Ağu/20 09:09 tarihinde düzenlenmiştir

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 2207 Toplam Mesaj: 21
kamp