folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kan Testi Hakkında (Acil Yardım)

Kan Testi Hakkında (Acil Yardım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uglyman
    uglyman's avatar
    Erkek

o dıskının labaratuara gitmesi en az 24 saat geçmiştir ve değerlerini yitirir kesinlikle blörftür şüphelendiklerinden tavır taspiti içindir bana güven kafana takma ole bişi yapamazlar

Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    İşin orası öyle tabi. Fakat üzerinde araştıracakları materyal ne onu bilmek lazım. Dışkıdaki gizli kanda dna izole edebilirler. Aynı şekilde barsaklardaki yıkımla atılan epitel hücreler üzerinde de dna çalışılabilir. İşin içine dna girince malesef zamanın bir önemi olmuyor. Az önce yoklamada gece sorumlularıyla konuştuk. Onlar bu korku ona yeter bir daha yapmaz gibisinden laflar ettiler. Blöf yönü ağır basıyor. Zaman konusuna gelince olay pzt günü saat 15-16 gibi yapılmış. Örnek bu sabah alınıyor. Kan örnekleri ise cumartesi alınacak. Zaman olarak uzun gibi görünüyor ama dediğim gibi araştırma ne üzerinde yapılır bilinmez.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    bi zikim olmaz.

ftw
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek
    marketlerde çemen var pastırmanın dışna sürülen ondan yerse 3 gün hiç bir şey bulamazlar plöf yapıyorlar

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek
    lisedeyken denyonun biri gazoz şişesine işeyip bizim sınıfa koymuş. müdür yardımcısıda hemen sınıfta adı çıkmış 2 arkadaşa olayı yıkmak istedi. tahlil yaptırcaz felan dediler. bizimkiler suçu haklı olarak kabul etmediler tabi. müdür yardımcısı odasına çekip dayak felan attı acaba konuşturabilirmiyim diye. sonra aileleri geldi olay kapandı. tahlil felan hikaye.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mmT
    mmT's avatar
    Erkek
    sonu noldu bu işin yaw ? :D 
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

şaka yapmak  10 ytl

yapılan şakaya gülmek 20 ytl 

öc almak 50 ytl

ama sıçtığı b*ku inkar etmek paha biçilemez :|

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

BRK35 bunu yazdı:
    -----------------------------
    İşin orası öyle tabi. Fakat üzerinde araştıracakları materyal ne onu bilmek lazım. Dışkıdaki gizli kanda dna izole edebilirler. Aynı şekilde barsaklardaki yıkımla atılan epitel hücreler üzerinde de dna çalışılabilir. İşin içine dna girince malesef zamanın bir önemi olmuyor. Az önce yoklamada gece sorumlularıyla konuştuk. Onlar bu korku ona yeter bir daha yapmaz gibisinden laflar ettiler. Blöf yönü ağır basıyor. Zaman konusuna gelince olay pzt günü saat 15-16 gibi yapılmış. Örnek bu sabah alınıyor. Kan örnekleri ise cumartesi alınacak. Zaman olarak uzun gibi görünüyor ama dediğim gibi araştırma ne üzerinde yapılır bilinmez.
    -----------------------------

Hoca neden tabak yerine bardağa sıçmış? yaratıcılık sıfır a.q. benim kovduğum elemanlardan biri bilgisayar kasasına sıçıp kapağını kapatmıştı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilemem83
    bilemem83's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hoca arkadaşında boktan işler uzmanıymış :)ama bildiğim kadarıyla tüm yurttakilerin dna testi epey masraflı olur bu mesele blörf bence piskolojik baskı :))

Sizler, Bizlerden Mekanik Sinyaller beklerken , Bizler de Sizlerden Beyin Sinyalleri bekliyoruz!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

normalde dıskıda kan olmayacagı için anlayamazlar kim oldgnu cunku kan hucreleri cıkmicak bide kan hucrelerine bakp anlayamzki adam kim oldgnu ancak dna testi oda zor bi deney kimse yapmazbole bişey

Toplam Hit: 5639 Toplam Mesaj: 37