folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kangal Alman Kurdu Sizce Hangisi?

Kangal Alman Kurdu Sizce Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
    hacı kankal köpekleri koy ortamlarında gider ama şeyirde beslenmez bence Alman kurdu diyorum ben.. hacı cifliğin yok tarlan vs.. varsa kankal derim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

HolyDemon bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kangal ın deviremiyeceği köpek tanımıyorum. Çıta deviren dogo yu bile deviriyo kangal. Aslan kanı taşıyo nede olsa :))))

piskopatsn sen :|

bu arada kangal özgür ortamların köpei :P bırakıcaksın akıcak ortamlara :D

sen alman coban köpei al :P

bu arada compu köpeklerle ilgili o kdr cok şey yazdın ki :D

gidip köpek alasım gelio her okuyusumda :D

ama param yok :F bi msnden konusak senle ::D 

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    LostDream bunu yazdı:
    Hiç düşünme Kangal...
    saçma sapan konuşma - konuşmayın kangalın işine orda kangal dağ bayır köpeği . eğer kangal alırsan hayvana eziyet etmiş olursun onun için uygun ortamlar değil. kangalı çözücen gidicek köyü dağı bayırı dolanıcak gelicek . öle kapalı alanalara gelemez  GENİŞ olsa dahi . alman kurdu bu tür olaylar için iyidir kangalı alıpta hayvana eziyet etme. burda sivas kangallı konuşuyo bilirim az çok küçükkene çok oynardım kangallarla . en son gittiğimde ufacık olanlar şimdi ayıboğan gibi olmuşlar .

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Üstüme gelmeyin len :P Kangal Number One :P asdkhasg
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    tabi ki en iyi kangal üstüne köpek mi var dünyada bea . ama böyle alanlara gelemez

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hermes
    hermes's avatar
    Erkek
    bendede kangal var bahcede baya büyük  ama genede  yetmio  kangal alma derim çünkü cidden kapalı ortamlara gelemiyo hayvan 

Metafiziksel orospuların paranoyak çığlıı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

kangal biraz gezenti bizim bagdada var baglı durdumu ara sıra delirio salıverincede gidiş o gidiş işini görüp gelio hayvan...tek oldumu olmuyor

Prozac Fan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tugra
    tugra's avatar
    Erkek
    boşver hacı kangal ı yazık olur hayvana al bi kurt tamamdır ilerde inş çiftliğin olur dağda o zaman bir değil on kangal al nolcak :d

anlamayana Davul Zurna Saz ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    Alman çoban köpeği bence ev veya bir arkadaş olarak hiç ideal bir köpek değildir ırkı kurttan geldiği için ne kadar duyguları hafifletilmiş olsada bir saldırganlık bir kibir bulunur.Bu yüzden Alman çoban köpeğini sevmiyorum ayrıca şehir içerisinde ve yabancılara karşı uyuzca bakan bi tip.Her zaman olduğu gibi çoban köpeği anlamında en iyi bizim Sivas Kangalımızdır.Hem bizim kangalımız sıcak kanlıdır.Yabancılara karşı iyidir.Arkadaşını getirdiğinde çekinmezsin.Alman çoban köpeği alırsan mutlaka bir eğitiminden geçirilmesi şart fakat ne bilim ben Alman çoban köpeğini hiç sevmiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    kangal alma bence bende vari yazlik yerde evde bezliyordum alan kucuk disarida salamiyordum balkonda duruyrdu hayvan deliriyordu sabahakadar havliyordu geeceleri salmaya basladim buseferde gunduzleri agliyordu ciftlige gonderdim :D yazik gunah diye bence daha eve uygun birsye al

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 17510 Toplam Mesaj: 27