folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kantaron Yağı Sorunsalı Üzerine !

Kantaron Yağı Sorunsalı Üzerine !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

hocam gercekten çok faydalı bir yap zaten en fazla 250 ml lik şişelerde satılıyor.türkiyede tarım ve koyişleri bakanlıgından üretim izni olup üreten iki firma var. benim sitemde satıyorum. ciddi bi alıcısı var özellikle hastanelerdekiler çok alıyor. siteyi pm ile atıcam. diğer sitelerle karsılastır digerlerinden ucuzdur benimki. ayrıca içilebilen tek ürün bendeki. aynı zamanda içebiliyosun gunde max. 1 tatlı kasıgı içebilirsin.

------------

edit :buraya yazayım herkes gorsun

www.egezeytin.com diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. özellikle kozmetik ürünlerin tamamen saf doğal zeytinyağından yapılan ürünlerdir.bizzat gidip ayvalıkta üretimini gördüm yaslı bir amca üretiyor ve gelirinin yarısını zihinsel engellilere bagıslıyor.bizde bi nevi dolaylıda olsa aslında yardım etmis oluyoruz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Montla sıç.Her zaman en etkili yöntemdir.

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Poet bunu yazdı:
    -----------------------------

Montla sıç.Her zaman en etkili yöntemdir.

-----------------------------

heheh. alemsin yahu.

evet hocam bayağı bi halta yarıyo. bi defa deneme teşebbüsünde bulunayım dedim 1 tatlı kaşıpı içmeye kalkmamla beraber 15 gün hiç bi koku tat alamamam bir oldu. sonra fark ettim ki ardıç yağıymış. konu saptı dur toplucam.. ardıç yağını tavsiye ederim .

Toplam Hit: 2625 Toplam Mesaj: 14